OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi

Viareggio Gezilecek Yerler. Tam Seyahat Rehberi

  Viareggio, 12. yüzyılda ziyaretçileri çeken ve Avrupalı gezginler arasında çok popüler olan bir sahil beldesidir. AB ülkelerinden ziyaretçiler hala burayı ziyaret eden turistlerin çoğunluğu. Ancak yıldan yıla, diğer ülkelerden gelen turist sayısı da artmakta, Viareggio dünya çapında daha popüler hale gelmektedir. Başlangıçta Viareggio bir liman kenti statüsündeydi; Bugün bu ülkede en büyük gemi inşa merkezi.
  Viareggio’da gerçekten merak uyandıran dükkanların çoğu, kelimenin tam anlamıyla her yerde bulunabilir. Plaza d’Azeglio’nun yanında birçok güzel pavyon yer almaktadır. Burada, tüm şehirdeki kadınlar … Açık
Şehrin konukları, çok sayıda ilgi çekici yeri, gezileri ve diğer yolları ziyaret etmeyi teklif etmektedir. Ayrıca şehir, Yıllık İtalyan Karnavalı’na ev sahipliği yapmak üzere seçilmiştir. Bu mucizevi kutlamaya katılmak gerçek bir maceradır. Birkaç gün boyunca Viareggio bir kutlama atmosferine daldı. Başka bir yerden müzik dinleyebilir ve şehirdeki sokaklarda tatil yemeklerini ve dans etmeyi seven yerel insanları ve turistleri görebilirsiniz.
Ekstrem sporlardan hoşlanan ziyaretçiler, genellikle Alpi Apuane’yi görmek için Viareggio’ya geliyor. Alpinistler geleneksel olarak bu dağ zirvelerini fethetmeye çalışırlar, buradan şehrin ve banliyölerinin muhteşem manzarasının keyfini çıkarırlar. Müzik tutkunları Viareggio’da da ilgi çekici yerleri bulacak. Onlar bir deha besteci Giacomo Puccini ev olarak bilinen villanın bulunduğu şehrin banliyölerini ziyaret etmenizi tavsiye edilir. Şu anda villa, bestecinin ödülleri ve primlerini, el yazması el yazmaları ve müzikal başyapıtlarından oluşan bir koleksiyon bulacağınız bir müze olarak kullanılmaktadır. www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
  Viareggio’da çocuk eğlencelerinin seçimi sadece büyüktür. Yaz aylarında, çocuklu turistler için favori tatil yeri Bagno Maurizio plajıdır. Yumuşak ışık kumu ile çok güzel ve rahat bir plaj. Plaj oldukça … Açık
Sıkışık gezi programı biraz yorucu hale geldiğinde, bir duraklama yapmak ve bir plajda sorunsuz bir şekilde dinlenmek, birden fazla restoranı ziyaret etmek ya da şehrin gölgeli sokaklarında yürümek zamanıdır. Şehrin konukları, Viareggio’daki yürüyüşünüz sırasında görülebilen çok sayıdaki antik kilise tarafından hayrete düşmektedir. Aslında bu şehirde yüzlerce kilise var. Viareggio, aile istirahatı için mükemmel bir yer olacaktır. Yapmanız gereken tek şey, eğlencenin türünü seçmek ve bu muhteşem eski şehrin güzel doğasının, ılıman iklinin ve güzelliğin tadını çıkarmak.
  Şehrin en işlek yerlerinden biri setin. Onun uzunluğu üç kilometreden fazladır. Burada bir dizi güzel tarihi bina görebilirsiniz. İkinci Dünya Savaşı sırasında, şehrin bu alanı en az acı çekti. Şimdi tarihiyle birçok lüks binada prestijli oteller ve restoranlar yer almaktadır. Ayrıca, sahilde çok sayıda mağaza bulunmaktadır.
  Viareggio restoranlarındaki dinlenme sadece Toskana mutfağının hayranları tarafından değil, aynı zamanda çeşitli mutfak geleneklerinin hayranları tarafından da sevilecek. Romano restoran, ziyaretçilerine Akdeniz ve … Açık
En sıra dışı turistik yerlerden biri, Roma döneminde gelişmeleri başlayan antik mermer ocaklarıdır. Burada en lüks binaları bitirmek için kullanılan değerli mermer çıkarıyorlardı. Bu yerlerdeki mermer rezervleri dünyanın en büyükleri arasındadır. Şimdi bile, üretim durmuyor. Bu dönüm noktası, nispeten yakın zamanda turistlere sunuldu. Ocağın yakınında, araştırmacılar ilginç arkeolojik eserler keşfetmeyi başardılar.
Viareggio’nun tarihi cazibe merkezleri arasında Villa Bourbon’a dikkat etmek gerekir. Kentin en güzel mimari başyapıtlarından biri olarak kabul edilir. Birkaç yıl önce, ilginç bir iç dekorasyona sahip bu lüks villa, bir sanat müzesine dönüştürüldü. Şimdi düzenli olarak ünlü genç ressamların sergilerine ev sahipliği yapıyor. Zarif malikanenin bir başka ilginç özelliği, çevredeki geniş bahçedir. Üzerindeki bir yürüyüş, çok fazla unutulmaz izlenim verecektir.
  Her yıl Viareggio, İtalya’daki en cüretkar ve unutulmaz tatillerden biri olarak kabul edilen güzel bir karnavalına ev sahipliği yapıyor. İlk kez 1873’te kutlama düzenlendi. O zaman yerel aristokrasinin … Açık
1534 yılında inşa edilen Orta Çağ Mathilde Kulesi, şehrin kalıcı tarihi sembolüdür. Mevcut tarihsel verilere göre, daha önce bu kulenin bulunduğu yerde büyük bir kale vardı. Bununla birlikte, Ortaçağ’da çoktan yıkılmıştı. Ortaçağ kulesi bu kalenin enkazından inşa edilmiştir. Uzun yıllar boyunca şehirdeki ana savunma yapısıydı. 19. yüzyılda, bu kule bir hapishaneye ev sahipliği yaptı ve bugün ortaçağ kulesinin inşasında genellikle sergiler ve diğer kültürel etkinlikler düzenleniyor.
Passeggiando sulla spiaggia Viareggio’daki en güzel yerlerden biri, tarihi park Pineta Di Ponente’dir. Park 1747’de kuruldu ve şehri soğuk deniz rüzgarından korumak gerekiyordu. Yüzlerce yıldır, parkın çekiciliği artmıştır. Bölgesinde, yerel kuğularla güzel bir yapay gölet var. Sıcak mevsimde, park her zaman lüks manzaralarla bezenmiştir.
Viareggio - rehber bölümleri 1 2 3 4 5 6 7 8

Viareggio ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

Referans Bilgi
Tüm kalelerin haritası
Ayakta kalan Viareggio kaleleri
♥   Kalesi 'Matilde Tower' Viareggio, 1.6 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Kalesi 'Pietrasanta Fortress and "Rocca di Sala"' Pietrasanta, 10.4 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Kalesi 'Fort' Forte dei Marmi, 11.4 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Kalesi 'Santa Maria Castle' Vecchiano, 15.2 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Kalesi 'Porcaresi Castle' Villa Basilica, 16.8 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
Tüm parkların haritası
Viareggio çevresindeki milli parklar ve şehir parkları
♥   National Park 'Parco nazionale delle Cinque Terre' , 50.8 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   National Park 'Parco nazionale dell’Appennino Tosco-Emiliano' , 57.7 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   National Park 'Parco nazionale dell’ Arcipelago Toscano' , 122.1 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
Tüm sanat müzelerinin haritası
Viareggio ve çevresindeki sanat galerileri
♥   Sanat Müzesi 'Camposanto Monumentale' Pisa, 20.5 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Sanat Müzesi 'Museo dell Opera del Duomo' Pisa, 20.7 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Sanat Müzesi 'Pisa Charterhouse' Pisa, 28.3 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf

'Dünyadaki Sıradışı Yerler' Rehberimizden Viareggio ve Çevresindeki Turistik Yerler

Grotta Giusti

From the series “Dünyadaki En Sıradışı Kaplıcalar, Hamamlar ve Saunalar”
Eğlencenin en ilginç yanı, mağarada dinlenme olacaktır; burada stilaktit ve dikitler arasında şık rekreasyon alanları olan doğal taş terasları ve ahşap şezlonglar donatılmıştır. Mağarada muhteşem termal göl Limbo'dur. Kıyıda bir dinlenme unutulmaz bir olay olacak. Açılıştan bu yana Giusti mağarası da ünlülerle çok popülerdir. Eski zamanlarda Giuseppe Verdi burada dinlenmeyi severdi. … Devamını oku
OrangeSmile araç kiralama Viareggio’da araba kiralama

Dubai'deki Expo 2020 7 Milyondan Fazla Ziyaretçi Tarafından Ziyaret Edildi

Henüz bu etkinliği ziyaret etmediyseniz, Dubai'de otel rezervasyonu yapmak için hala zamanınız var çünkü Expo 2020 Dubai 31 Mart 2022'ye kadar sürüyor. Emirliği ziyaret edemeyen kişiler Expo 2020 web sitesinde sanal bir tur yapabilirler. Bu arada, sanal ziyaret Aralık sonunda 31.6 milyona ulaştı. Oku bunu

20.05.2024

Viareggio Haritasında Turistik Yerleri Arayın

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

Viareggio Yakınındaki Bölgelerde Geziler

Viareggio, İtalya Hakkında Her Şey - Geziler, turistik yerler, mimari, tarih, kültür ve mutfak. Seyahatinizi OrangeSmile.com ile hazırlayın - Viareggio’da 'mutlaka görülmesi gerekenler'i, ziyaret edilecek yerleri, çıkılacak gezintileri, nefes kesici manzaraları keşfedin. Seyahatinizi bu gezi rehberiyle planlamak, Viareggio’dan birkaç gün içinde en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olacak.
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018