OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi
Belgrad

Belgrad’ın Korunmuş Tarihi: Eski ve Tarihi Oteller

Cathedral of Saint Sava, Belgrade Hotel Moskva   Hotel Moskva , her gün yüzlerce yolcuyu cezbeden turistik bir dönüm noktasıdır. Bu konaklama yeri, İmparatorluk tarzında zarif bir tarihi binada yer almaktadır. Eski bir sarayda ambiyansı andıran efsanevi tarihi otel atmosferi benzersizdir. Geçmiş yılların en iyi geleneklerinde, odanın zemini şık parke ile kaplanmış ve pencereler soylu bej kumaşlarla kaplanmıştır. Otel sofistike antika mobilyalara sahiptir; her yerde eski tabloları görebilirsiniz. Ortak alanlarda tavanlar sıva ve akıllı yaldızla dekore edilmiş olup, orta çağ tarzında devasa avizelere sahiptir. Otel, sağlık merkezi ve ulusal mutfak restoranı içeren iyi gelişmiş altyapı ile karakterize edilmiştir.
Hotel Majestic, eşsiz tarihi atmosfere sahip gezginleri büyülüyor. Otele ev sahipliği yapan bir bina 1936’da inşa edilmiştir, bu yüzden burada ortam bitmiş bir dönemle tamamen uyumludur. Zemin katta parlak mermer zeminlere, uzun sütunlara ve büyük kristal avizelere sahip bir salon bulunmaktadır. Odalar, zarif kiraz renkli halılar, vernikli koyu renkli ahşaptan yapılmış zarif mobilyalar ve sayısız kristal ve cam kolye ile büyük avizeler nedeniyle 20. yüzyılın ilk yarısına ait süitlere benzemektedir. www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
Eşsiz bir tasarım oteli olan Queen’s Astoria, Belgrad’ın merkezinde yer almaktadır. Burası ayrıca geçmiş yüzyılların geleneklerinin hayranlarını hedefliyor. Eşsiz bir tarzda dekore edilmiş odalar kraliyet odalarını hatırlatır; Her odada parlak halılar, ahşap mobilyalar ve ışık geçirgen perdelere sahip pencereler vardır. Olanaklar şıktır, bazılarında jakuzili banyo ve akıllı fayanslarla kaplı duvarlar bulunmaktadır. Tasarımın en önemli unsuru, önde gelen kraliçelerin portreleri topluluğudur; Her resim oyma bir yaldızlı çerçeveye sahiptir.
Villa Jelena Fotoğraflar: Villa Jelena, Belgrade Büyüleyici bir otel olan Villa Jelena , Barok tarzının en parlak geleneklerini keşfetmek için mükemmel bir başlangıç ​​noktası olacaktır. Eski villanın ambiyansı eşsizdir ve yüzlerce yıl önce yapılmış olana çok yakındır. Binanın girişine, ferforje parmaklıklarla zarif bir mermer merdiven bulabilir, daha sonra mermer şömine ve muhteşem antikalarla donatılmış rahat bir salon gelir. Odalar geçmiş yüzyılların lüks atmosferine sahiptir; tesisler, eski tablolar, figürler, sofra ve saatler dahil olmak üzere güzel minderli mobilyalar ve antika aksesuarlar ile düzenlenmiştir.
Vila Rococo Fotoğraflar: Vila Rococo, Beograd Büyüleyici bir Vila Rococo , romantik aristokrat tarzıyla karakterize edilen tarihi iç mekanı da sarar. Yeniden yapılanma sırasında, mermer merdivenler, ferforje korkuluklar ve nadir tahtadan yapılmış parçalar dikkatle korunmuştur. Otelin konukları, gölgelikli büyük bir yatağa sahip tarihi bir odada konaklayabilir; Bu seçenek en romantik olanı olarak kabul edilir.
Manjez Villa Fotoğraflar: Manjez Villa, Beograd Pitoresk Arena Park uzak olmayan başka bir tarihi tarihi, Manjez Villa . Bu küçük otel, antikalarla dekore edilmiş beş oda sunmaktadır. Otelin zemin katı popüler bir restorana ev sahipliği yapmaktadır. Bir yemek salonu, restore edilmiş taş ve ahşap kaplamaya sahiptir. Restoranın rahat bir odası eski bir şarap barı ile birleştirilmiştir. Sıcak aylarda, girişin etrafında güzel teraslar bulunmaktadır.
Belgrad - rehber bölümleri 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Belgrad ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

OrangeSmile araç kiralama Belgrad’da araba kiralama

Hilton, Kyoto'da üçüncü lüks otel inşa ediyor

Hilton, yakında Kyoto'da yeni bir otel inşa etme projesine başlayacağını duyurdu. Şehrin kalbinde, prestijli Sanjo-Kawaramachi bölgesinde yer alacaktır. Konuklar dinamik şehirdeki tüm ilgi alanlarına kolayca ulaşabilecekler, birçok popüler cazibe merkezi ve rekreasyon alanı otele yürüme mesafesinde olacak. Oku bunu

04.02.2023

Fotoğrafçıların Gözünden Belgrad

İnteraktif Belgrad Haritasında Otel Arayın

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

Belgrad’ın Komşu Şehirlerindeki Antik Oteller

OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018