OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi

Cagliari Gezilecek Yerler. Tam Seyahat Rehberi

Cagliari, the beach   Bir zamanlar Cagliari büyük bir deniz askeri kuvvetleri üssü idi. İspanyol ve Pisa birlikleri tarafından fethedildi ve II. Dünya Savaşı sırasında kentin en büyük kısmı, paha biçilmez tarihi mirasın büyük bir bölümünü kaybederek harabeye döndü.
  Roma amfitiyatrosu, Cagliari’nin en ünlü tarihi anıtı olarak kabul edilir. Bu muhteşem bina, MÖ 2. yy’da inşa edilmiştir. Amfitiyatro, sadece etkileyici yaşı nedeniyle değil, mimarisinin özellikleri nedeniyle … Açık
Şehri gözlemlemeye başlamalısınız, kasaba limanına kadar uzanan Via Roma setindeki bir yürüyüş. Şehrin ferah vadilerinde yürüyün ve Castillo adındaki şehrin eski kısmına erişeceksiniz. Bölgenin orta kısmı, burçlarla çevrili eski bir kale ile kaplıdır. Bu bina, bu kasabanın İspanyollar tarafından yönetildiği zamanları hatırlatıyor. Umberto I’in terası, Cagliari’nin muhteşem panoramik manzarasını görebileceğiniz bir gözlem alanına sahiptir.
Şehrin tarihi kısmı, Orta Çağ atmosferine batırılmıştır. Burada 13. yüzyılda inşa edilmiş Katedral bulunur. Salonları yaldız ve mozaiklerle süslenmiş muhteşem bir yapıdır. Kilisenin yakınında çeşitli şirin restoranlar ve hediyelik eşya dükkanları bulabilirsiniz. Ulusal Arkeoloji Müzesi, bu bölgenin antik kültürünün mirasına ışık tutan geniş bir ürün koleksiyonu sunar. Müzenin salonlarından biri geniş bir dini resim koleksiyonu sergiliyor. Amfitiyatro da Cagliari’nin ünlü turistik bir manzara. 2. yüzyılda inşa edilmiş ve günümüzde bile çeşitli performanslar ve etkinlikler içinde gerçekleştirilir. Doğadan ve egzotiklerden hoşlanan turistler, Molentargius Bölge Parkı adlı bir doğa rezervine yürüyerek gitmeli. Burada, nadir pembe flamingo olan çok sayıda egzotik kuş göreceksiniz. Botanik Bahçesi, geniş bir Akdeniz bitki örtüsü koleksiyonuna sahiptir. Calamosca sahili, plaj dinlenmenin tadını çıkarmak için harika bir yoldur. Burada sadece geniş bir plaj değil, aynı zamanda çok sayıda restoran, bar ve kafe bulacaksınız. Burada bir yatta ya da bir kesici üzerinde gezinebilirsiniz. www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
  Plaj tatili en etkileyicidir, ancak Cagliari’nin konuklarına sunabileceği tek eğlence değildir. Yerel plajlar, sadece güzelliği ile grevde. Kıyıdaki dinlenme ve aktif dinlenme için daima uygun bir yer bulabilirsiniz. … Açık
  Şehirde birçok ilginç mimari yapı görebilirsiniz; En güzellerinden biri Kraliyet Sarayı. 14. yüzyılın ilk yarısında inşa edilmiştir. 500 yıldan fazla bir süredir, bu şık saray kraliyet ikametgahı olarak kalmıştır. 19. yüzyılın sonunda, bina tamamen yeniden inşa edildi ve şehir yönetimine ev sahipliği yaptı. Sarayda, antika dekorasyonunun korunmuş unsurlarını değerlendirmenin mümkün olduğu düzenli geziler var. Ayrıca, bu tarihi bina müzikal konserler için kullanılıyor.
cagliari city Eşit derecede ilginç bir tarihi eser de Başpiskopos Sarayı. Yapım tarihi kesin olarak bilinmemekle birlikte, sarayın ilk sözü 14. yüzyılın başlarına dayanmaktadır. Bazı tarihsel kanıtlara inanıyorsanız, bina çok daha önce inşa edilmiştir. 13. yüzyılın ortalarında, Hakimin Evi olarak biliniyordu. Şimdi saray, birçok antik sanat eserinin yanı sıra arkeolojik buluntular içeren eşsiz bir müzedir. Bazı odaların dekorasyonu tarihi bir değerdir.
  1. Gıda ürünlerini satın almanın en iyi yolu yerel pazarlardan birine gitmek. Her türlü malın fiyatları büyük süpermarketlere ve marketlere kıyasla yaklaşık% 40 daha düşük olacaktır. Hediyelik eşya satın almanın … Açık
Cagliari’de birçok eski kilise var. Saint Saturnin Bazilikası çok ilginç bir cazibe merkezidir. İlk Hristiyan kilisesi 6. yüzyılda yerine inşa edildi. Yüzlerce yıl tekrar tekrar tahrip edildi ve yeniden inşa edildi. İlk olarak, tapınağa kentin koruyucu azizi adını verdi. 1943’te bazilika, düşmanlıklar sırasında neredeyse tamamen tahrip edildi. Mümkün olan en kısa sürede tamamen restore edildi. Şimdi bazilika vatandaşlar için en popüler evlilik yerlerinden biri.
Poetto En büyük mimari anıt, Başmelek Mikail Kilisesi’dir. Ayrıntılı kalıplarla süslenmiş lüks cephesi ile dikkat çekiyor. Bir başka güzel tarihi bina, bir askeri hastane, kiliseye bitişik. Bu kilisenin inşası 40 yıldan uzun sürdü ve 1738 yılında kutsandı. Bu kilisenin birçok unsuru, cephesinin alt kısmını süsleyen St. Michael heykeli de dahil olmak üzere, yapımından bu yana değişmeden kaldı. Kilisenin iç tasarımı, büyük ilgi çekiyor. Şehirde eşitlerini bulmak kolay olmayacak. Ayrıca muhteşem bir mozaik kubbe, antik freskler ve sonsuzca hayranlıkla izlenebilecek heykeller var.
Cagliari - rehber bölümleri 1 2 3 4 5 6 7 8

Cagliari ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

Referans Bilgi
Tüm alışveriş yerlerinin haritası
Cagliari’nin alışveriş sokakları
♥   Alışveriş Sokağı ' Via Manno' Cagliari, 0.2 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Alışveriş Sokağı ' Via Garibaldi' Cagliari, 0.2 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
Tüm kalelerin haritası
Ayakta kalan Cagliari kaleleri
♥   Kalesi 'Castello San Michele' Cagliari, 3.2 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Kalesi 'Castello di Villasor' Villasor, 23.6 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Kalesi 'Castello di Medusa' Lotzorai, 95.1 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
Tüm parkların haritası
Cagliari çevresindeki milli parklar ve şehir parkları
♥   National Park 'Parco nazionale del Golfo di Orosei e del Gennargentu' , 94.3 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf

İtalya Gezisi: Görülecek Yerler

  İtalya'daki hemen hemen her şehir, çok sayıda ilgi çekici yeri olan büyük bir tarihi merkezdir. Roma, Milano, Venedik ve Floransa önemli turistik yerler olmayı sürdürüyor ve hepsi de ziyaret etmeye değer. Roma, dünyanın en eski şehirlerinden biridir. Bu şehrin hemen her bina tarihi veya mimari değeri vardır. …
OrangeSmile araç kiralama Cagliari’de araba kiralama

2022'de 9 Yeni Otel Açmayı Tercih Etti

Eylül 2022'de Oslo'daki Sommerro oteli, özenle restore edilmiş 1930'lardan kalma Art Deco binasında hizmet vermeye başlayacak. Bu bina, Norveç başkentinin tarihi bir mahallesi olan Frogner'in gerçek bir simgesidir. Milyonlarca dolarlık bir yenileme, Norveç'teki en büyük koruma projesini özenle, 56 rezidans dahil 231 odalı modern bir otele dönüştürdü. Preferred, 2022'de New York'ta The Wall Street Hotel, Singer Island'da (Florida, ABD) Amrit Ocean Resort & Residences, Zanzibar'da TOA Hotel & Spa, Washington'da Pendry otel ve Pendry Park City olmak üzere beş otel daha açacak. Utah'ta bir otel. Oku bunu

20.05.2024

Cagliari Haritasında Turistik Yerleri Arayın

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

Cagliari Yakınındaki Bölgelerde Geziler

Cagliari, İtalya Hakkında Her Şey - Geziler, turistik yerler, mimari, tarih, kültür ve mutfak. Seyahatinizi OrangeSmile.com ile hazırlayın - Cagliari’de 'mutlaka görülmesi gerekenler'i, ziyaret edilecek yerleri, çıkılacak gezintileri, nefes kesici manzaraları keşfedin. Seyahatinizi bu gezi rehberiyle planlamak, Cagliari’den birkaç gün içinde en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olacak.
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018