OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi
Las Vegas

Las Vegas Seyahatinizi Hazırlayın: Tavsiyeler & İpuçları - Yapılması ve Uyulması Gerekenler

  1. Yerel kumarhanelere sadece 21 yaş ve üstü kişiler katılabilir.
2. Kumarhane işletmelerinde kaldıkları süre boyunca misafirlerin cep telefonlarını ve diğer iletişim araçlarını kullanmaları yasaklanmıştır.
3. Pek çok lüks restoranın bir kıyafet kodu vardır - sadece misafirlerin ve takım elbiselerinin girmesine izin verilir. Ayrıca önceden bir masaya sipariş vermeyi düşünmelisiniz.
4. Konaklamalarda tasarruf etmek isteyenler, Fremont Caddesi’ndeki bir otelde bir oda rezervasyonu düşünmeyi düşünmelidir. Yerel otellerdeki fiyatlar gerçekten ortalamanın altında.
5. Her zaman ortasında olmak isteyen turistler, Strip bölgesinde bulunan otelleri daha uygun bulacaktır. Burada konaklama için oranlar şehrin en yüksekleri arasındadır. www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
6. Sigara, büyük lokantalarda, barlarda, alışveriş ve eğlence merkezlerinde yasaktır. Şehrin bazı sokaklarında sigara içmek yasaktır, bu nedenle işaretleri yasaklamaya dikkat edin. Bununla birlikte, her eğlence mekanı ve alışveriş merkezi kesinlikle sigara içenler için özel bir alana sahiptir.
7. Değerli şeyler daha güvenli bir şekilde otel odasında saklanmalıdır. Halka açık yerlerde yankesicilerin kurbanı olabilmeniz için özel eşyalarınızı almadan değerli eşyalarınızı ve büyük paralarınızı yanınıza almayın.
  Las Vegas’ı çocuklu bir tatil için mükemmel bir şehir olarak tanımlamak zor. Çok sayıda kumarhane, birinci sınıf oteller ve restoranlar - aslında, küçük çocukları heyecanlandıracak pek çok mekân ve gezi … Açık
8. Araba kiralamayı planlayan turistler, ’park yerlerinin yetersizliği’ sorununu unutmamalıdır. Devlet dairelerine, alışveriş merkezlerine ve kumarhanelere yakın bir yerde park etmek için bir yer bulmak gerçekten zor.
9. Arac kiralama hizmetleri 21 yaşından küçük vatandaşlara verilebilir. Bazı şirketler 25 yaş sınırına sahiptir.
10. Büyük mağazalarda, lokanta ve otellerde, uluslararası kredi kartlarıyla - Visa, American Express, Master Card ve diğerleri ile ödeme yapabilirsiniz.
11. İpucu restoranlar, barlar ve kafelerde bırakmak yaygındır. İpuçlarının ortalama miktarı, toplam faturanın yaklaşık% 10-15’ini oluşturur. Ayrıca otel işçilerine ve bekçilerinize küçük bir ücret de bırakabilirsiniz. 0,25 - 1 USD yeterli olmalıdır.
Las Vegas - rehber bölümleri 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Las Vegas’ta Nereleri Ziyaret Etmeli - Benzersiz Yerler

Bellagio Çeşmeleri

From the series “Dünyadaki En Muhteşem Çeşmeler”
Çeşmenin yapımı 1 200'den fazla meme ve 4 500 LED lambası içeriyor. Bu teknik imkanlarla kolayca yeni programlar oluşturabilir. Yapay göl pitoresk park bölgesi ile çevrilidir. Como Gölü kıyısında tiyatro tiyatrosunu hatırlatan küçük taş balkonlar vardı. Akşamları her zaman sadece su dalgalanmaları ve ünlü melodilerle kırılmış olan inanılmaz romantik ve sakin bir atmosfer vardır. … Devamını oku

Liberace Müzesi

From the series “Dünya Şöhretlerinin Ünlü Müzeleri”
Müzenin piyano koleksiyonu da dikkat çekici. 40'dan fazla ürünü kapsar; aralarındaki en sıra dışı kaya kristalinden yapılmış bir piyanondur. Kırk yıl boyunca Wladziu Valentino Liberace, Las Vegas'ın simgesi olarak kaldı. Bugün dünyanın dört bir yanından gelen hayranlar, akıllı kıyafetlerini ve kişisel eşyalarını görmeye geliyor. Las Vegas'taki sabit müzeye ek olarak, diğer şehirlerde görülebilen birçok gezici sergi bulunmaktadır. … Devamını oku

Las Vegas ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

OrangeSmile araç kiralama Las Vegas’ta araba kiralama

2022'de 9 Yeni Otel Açmayı Tercih Etti

Eylül 2022'de Oslo'daki Sommerro oteli, özenle restore edilmiş 1930'lardan kalma Art Deco binasında hizmet vermeye başlayacak. Bu bina, Norveç başkentinin tarihi bir mahallesi olan Frogner'in gerçek bir simgesidir. Milyonlarca dolarlık bir yenileme, Norveç'teki en büyük koruma projesini özenle, 56 rezidans dahil 231 odalı modern bir otele dönüştürdü. Preferred, 2022'de New York'ta The Wall Street Hotel, Singer Island'da (Florida, ABD) Amrit Ocean Resort & Residences, Zanzibar'da TOA Hotel & Spa, Washington'da Pendry otel ve Pendry Park City olmak üzere beş otel daha açacak. Utah'ta bir otel. Oku bunu

05.02.2023

Las Vegas Fotoğrafları

Las Vegas haritasında servisleri (eczane, polis, otopark, bankalar) arayın

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

Las Vegas Çevresindeki Şehirler için İpuçları

Las Vegas Seyahati - Tavsiyeler ve İpuçları. Alınması gereken önlemler, uymanız gereken kurallar, ve Las Vegas’ta yapmaktan kaçınmanız gerekenler. Seyahatinizin beklenmedik sürprizler olmadan, pürüzsüz ve kolay geçmesi için yardımcı oluyoruz.
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018