OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi
Aosta

Aosta’da Zarif Bir Haftasonu - En Benzersiz Butik Otellerin Koleksiyonu

Aosta Le Charaban   Aosta Le Charaban sıradışı otelleri arasında özel ilgi hak ediyor. Geniş odaları parlak renklerde boyanmış ve perdelerle ve pembe gölgeli nevresimlerle düzenlenmiştir. Odalardaki döşemeler mermer taklit eder ve duvarlar renkli resimlerle bezenmiştir. Aydınlık tasarımın yanı sıra, otelin restoranında yaz aylarında yetiştirilen sebzelerin yetiştirildiği bir sebze bahçesi vardır.
HB Aosta Hotel Pitoresk bir ortamda rahat bir HB Aosta Hotel bulunabilir. Farklı renklerde boyanmış odalar çok geniştir; güzel dağ manzarası ile gerçekçi duvar kağıtları ambiyans özel yapmak. Geleneksel ahşap kaplama odaya aristokratik bir dokunuş verirken, yataktaki parlak kumaşlar ve yastıklar iç mekanı daha canlı hale getirmektedir. Modern otel, sofistike fayanslar ve sanatsal aydınlatma nedeniyle muhteşem görünümlü kendi spa salonuna sahiptir.
www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
Hotel Europe Fotoğraflar: Hotel Europe, Aosta Hotel Europe eşit bulmak zor olurdu. İç kısmı parlak renkler, geleneksel unsurlar ve romantik aksesuarlar ile doludur. Tüm odalar aristokratik tarzda güzel ahşap mobilyalara ve lüks kumaşlara sahiptir. Otelin konukları, duvarlarda orijinal tablolar veya duvar resimleri ile hassas pembe veya masmavi bir oda seçebilecekler. Otelin ortak alanları vernikli parke zeminlere sahiptir. Çiçek demetleri ile zarif vazolar, atmosferi daha romantik hale getirir.
  Aosta, en tecrübeli ve talepkar turistleri etkileyecek birçok lüks otele sahiptir. Hostellerie Du Cheval Blanc en prestijli otel olarak kabul edilir. Ziyaretçileri, lüks odalar ve çeşitli hizmetler ile çekmektedir. Otel, … Açık
The Lodge Aosta Bir bütçe otel The Lodge Aosta , ülke stilinin en iyi gelenekleri ile dekore edilmiştir. Değerli yüzeyler ve değerli ahşaptan yapılmış mobilyalara ek olarak, iç mekanı bol miktarda parlak kumaş ve manzara resimlerine sahiptir. Saksı bitkileri çirkin bir dokunuş verir. Hasır sandalyeler ve kanepeler ile düzenlenmiş bir salon muhteşem tasarıma sahiptir. Bol miktarda küçük lamba ve armatürler, atmosferin inanılmaz derecede sıcak ve yatıştırıcı görünmesine yardımcı olur.
Maison S. Anselme gibi Aosta’daki apart oteller çok şık ve aydınlıktır. Sanatın uzmanları çağdaş stili takdir edeceklerdir. Geniş daireler çok sayıda parlak aksesuar içeren krem ​​renklerde tasarlanmıştır. Yataklar renkli nevresimlerle giydirilmiştir. kanepeler ve koltukların döşemesi kızıl kadife yapılmıştır. Yaldızlı oyma çerçevelerdeki büyük aynalar, geçmiş yüzyılların geleneklerini hatırlatır. Çeşitli stillerde büyüleyici çağdaş tablolar duvarları süslerken, çok sayıda tasarımcı aksesuarları iç mekanı çok şık ve çekici hale getiriyor.
Locanda Del Voison Fotoğraflar: Locanda Del Voison, Aosta Mütevazı bir otel Locanda Del Voison İçişleri detayları için düşünceli dikkat ile farklıdır. Bu orman evi romantizm dolu. Güzel manzara süslemeli bakımlı bir bahçeyle çevrili büyüleyici bir geleneksel tarzda bir binada yer almaktadır. Odalar farklı renklerde boyanmış olup her birinde büyük bir ahşap yatak bulunmaktadır. Otelin konukları turuncu, yeşil veya mor renklerde bir oda seçebileceklerdir. Resim pencereleri, her gün geniş çam ormanlarına hayran olma fırsatı sunar. Antika mobilyalar ve açık renkli perdeliklerle dekore edilmiş rahat bir restoran birinci katta yer almaktadır.
Aosta - rehber bölümleri 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Aosta ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

OrangeSmile araç kiralama Aosta’da araba kiralama

Tayland, COVID-19 Politikasını Gevşetiyor

Tayland'daki Yeni Yıl etkinliklerinin bu yıl daha fazla insanı getirmesi muhtemel çünkü herkes karantinalardan ve normal hayata özlem duymaktan bıktı. Tatil sezonu için Pattaya, Krabi veya Phuket'te otel rezervasyonu yapan birçok turist de katılmak istiyor. Şampanya yılbaşı kutlamalarının vazgeçilmez içeceği haline gelirken akıllara alkol tüketimi sorusu geliyor. Hükümet, Yeni Yıl geri sayımı sırasında alkollü içki servisine izin verdi, ancak 1 Ocak 2022'de saat 1'e kadar sadece açık hava kafe ve restoranlarının bunu yapmasına izin verilecek. Bu kural ülke çapında geçerlidir. Oku bunu

08.02.2023

Aosta’nın Şıklığı - Fotoğraf Akışı

Aosta Haritasında Zarif Tasarım-Otellerini Arayın

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

Aosta Bölgesindeki En İyi Butik Oteller

OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018