OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi
Bergamo

Bergamo’da Zarif Bir Haftasonu - En Benzersiz Butik Otellerin Koleksiyonu

Arli Hotel Business and Wellness Fotoğraflar: Arli Hotel Business and Wellness, Bergamo   Bergamo’da sade bir tasarıma sahip oteller var ve aralarında rahat Arli Hotel Business and Wellness var. Muhteşem parke zeminlere sahip aydınlık odalar beyaz tonlarında dekore edilmiştir. Duvarlar, sofistike aydınlatma sistemi ile aydınlatılan soyut tarzda devasa tablolar ile bezenmiştir. Sade koyu ahşap mobilyalar, odadaki atmosferi daha zarif hale getirir. Hava perdeli yüksek pencereler sayesinde her zaman mükemmel şekilde aydınlatılır. Otelin diğer avantajları arasında kaliteli bir şarap barı bulunmaktadır.
Petronilla - Hotel In Bergamo Çok özgün iç mekan tasarımları, Petronilla - Hotel In Bergamo dikkat çekiyor. Odalar parlak renkler, otantik tasarım mobilyalar ve sıra dışı formlarla doludur. Duvarlar modern tarzda devasa renkli desenler ile süslenmiş, bazıları inanılmaz gerçekçi görünüyor. Birkaç süit çiftler için özel olarak tasarlanmıştır. Bunlar saydam bir gölgelik ile büyük bir kar-beyaz yatak özelliği. Sadece odalara değil, otelin ortak alanlarına da çeşitli muhteşem tablolar ve heykeller görülebilir.
www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
La Valletta Relais Fotoğraflar: La Valletta Relais, Bergamo 2.000 m2 büyük bir bahçe alanı çekici bir otel La Valletta Relais gizler. Bu konaklama yerinin dizaynı da klasik standartlardan uzaktır. Bir otel yenilenmiş tarihi bir binada yer almaktadır. Sekiz odanın her birindeki atmosfer tamamen geçmiş bir döneme uygundur. Oldukça dar pencerelere sahip geniş süitler orijinal antika mobilyalar ve karmaşık desenlere sahip kumaşlar ile donatılmıştır. Geçmiş yıllarda uzun metal kolye ve parlak ışıklar ile çok sıradışı avizeler odayı aydınlatır. Eski tabloların yanı sıra, orman evini süsleyen otantik kil ve ağaç ürünleri de vardır.
  Bergamo bölgesi geleneksel olarak iki bölüme ayrılmıştır. Bergamo Alto bölgesi sizi Orta Çağ’a götürüyor. Bu çok sayıda tarihi mekanlara ev sahipliği yapan harika bir yerdir. Bergamo Basso adındaki bölge … Açık
Çok sıradışı bir konaklama yeri, 19. yüzyıldan kalma muhteşem bir binada hizmet veren Gioel B & B. Otel, iç mekanının vintage ve modern unsurları uyumlu bir şekilde birleştiren, kendine özgü bir tasarıma sahip altı şık oda seçeneği sunmaktadır. Lüks kral yataklar, parlak renklerle boyanmış duvarlar, sanatsal aydınlatma ve şaşırtıcı tabloların yarattığı özgün aydınlatma vardır. çeşitli aksesuarlar, odaların eşsiz atmosferini hissetmenizi sağlar. Konuklar kırmızı, yeşil, mor veya kahve tonlarında dekore edilmiş bir oda seçebileceklerdir; hepsi çok geniş ve işlevseldir.
Al Vecchio Tagliere Ekonomik bir otel olan Al Vecchio Tagliere , zarif ve sofistike bir tarza sahiptir; Odalar şık vintage mobilyalarla donatılmıştır. Açık renkli havadar kumaşların perdelik odasında özel bir atmosfer yaratır. Yüksek pencereler, tokalı yataklar ve döşemeli mobilyalar soluk tonlarda tutulur; Bazı odalarda, yatağın üzerinde bir çeşit kanopi bulunmaktadır. Örme kumaş, ahşap el sanatları ve porselen heykelcikler de dahil olmak üzere vintage tarzı çok sayıda küçük aksesuarlar tarafından vurgulanmaktadır.
Prenditempo Fotoğraflar: Prenditempo, Bergamo Şık bir otel olan Prenditempo , tarihi tarzda bir mola ve modern çağın tadını çıkarmaya davet ediyor. Beş odanın her biri ayrı ayrı dekore edilmiş ve özel yazarın aksesuarları ile süslenmiştir: tablolar, sıra dışı renkli armatürler, kurutulmuş çiçek kompozisyonları ve el yapımı mobilya parçaları. Renkli çiçek bahçesi oteli çevreliyor ve birçok deneyimli turist yaz aylarında burada dinlenmeyi tercih ediyor.
Bergamo - rehber bölümleri 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Bergamo ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

OrangeSmile araç kiralama Bergamo’da araba kiralama

Hilton, Kyoto'da üçüncü lüks otel inşa ediyor

2024 yılında ilk misafirlerini ağırlayacak. Farklı kategorilerde 313 oda bulunacak, odaların içi ve otel alanları birinci sınıf otelin ana özelliklerinden biri haline gelecek. Odaları dekore ederken, kalitesiyle ünlü ve dünyanın en iyilerinden biri olarak kabul edilen yerel tekstillerin kullanılması planlanıyor. Oku bunu

28.01.2023

Bergamo’nun Şıklığı - Fotoğraf Akışı

Bergamo Haritasında Zarif Tasarım-Otellerini Arayın

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

Bergamo Bölgesindeki En İyi Butik Oteller

OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018