OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi
Manhattan

Çocuklarla Manhattan Gezisi. Çocuğunuzla Gidebileceğiniz Yerler

Manhattan   Manhattan, eğlence ve refah ile ilişkili bir turizm bölgesidir, ayrıca tüm aile ile tatil geçirebileceğiniz harika bir yerdir. Bu, çocuklarının tatili uzun süre hatırlamasını isteyen turistler için gerçek bir cennet. Burada gerçekten eğlence merkezlerini ziyaret etmek, bir tur atmak, müzelerde güzel sergi koleksiyonunun tadını çıkarmak, Central Park’ta dolaşmak, Rockefeller Merkezindeki Rock Top Tepesi’ne tırmanmak ve Yeni’nin pitoresk manzaralarına hayran kalmak için gerçekten istediğinizi yapabilirsiniz. York, hediyelik eşyalar satın alın ve birçok yerel cazibe merkezini keşfedin.
  Manhattan, Hudson Nehri yakınında bulunan ve sahili boyunca yirmi bir kilometre boyunca uzanan New York şehrinin ana bölgelerinden biridir. Manhattan 1524 yılında küçük bir granit adası olarak keşfedildi. Uzun uzunluk … Açık
Çocuklar bazı müzeleri ziyaret etmekle çok ilgilenecekler - örneğin, Amerikan Doğa Tarihi Müzesi (’Müzede Gece’ filminden birçok kişi tarafından bilinir), dinozorların, pterodaktillerin, mamutların iskeletlerini ve Amerikan yerlilerinin hayatını tanıyın. Beatles, Bruce Willis, Robert Patisson veya pop band bir yönde fotoğraf çekebileceğiniz Madame Tussauds New York’ta ünlüleri görebilirsiniz. Sergiler arasında dünyanın her yerinden çocukların birlikte oynadığı oyuncak ve oyun alanları da var. Birçok müzenin aksine, burada genç vatandaşları kesinlikle memnun edecek sergilerle oynayabilirsiniz.
Çocuklar için bir başka mükemmel Müze, Times Meydanı’nda bulunan Ripley’in İnan ya da İnanma! İşte dünyada var olan tüm inanılmaz şeyler toplanır, ancak çocuğu korkutmaz. Paranormal hakkında birçok ilginç bilgi öğrenebilir ve okul arkadaşlarıyla inanılmaz şeyleri tartışabilirsiniz. Küçük vatandaşlar, kesinlikle evrenle tanışacakları Hayden Planetarium’da eğlenecekler. Burada en az bir gün geçirebilirsiniz - sergi çok ilginç. Bununla birlikte, çocuklar için suaygırları figürlerinin manzaraya mükemmel bir şekilde uyduğu, sadece çocukları memnun eden Hippo Playground’u ziyaret etmek de ilginçtir ve slaytlar ve salıncaklarla oyun alanında zaman geçirebileceklerdir. www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
  Manhattan’ın sayısız restoranı arasında yemek için uygun bir yer seçmek oldukça zordur, ancak dünyanın farklı ülkelerinden turistlerin dikkatini ve sevgisini kazanan tanınmış liderler vardır. Harry’nin … Açık
Manhattan - Central Park ana cazibe. Ayrıca Park toprakları etrafında yayılmış harika oyun alanları bir yeri vardır. Burada çocuğunuz atlı bir arabaya binme, küçük bir çeşme görme ve slaytları deneme fırsatı bulacak. Ve çocukların mutlu hissettikleri ve olumlu duygular yükledikleri harika bir eski atlıkarınca var. Tüm ilgi çekici yerlere ek olarak, oyun alanının yanındaki topraklarında Trump Rink var. Ziyaretçiler pistte kayma şansına sahipler, ancak burada görebileceğiniz tek şey bu değil. Central Park’ta kar leoparı, fok, ayı ve penguen görebileceğiniz bir hayvanat bahçesi vardır. Hayvanat bahçesi, estetik zevk almak isteyenleri kesinlikle memnun edecek çok sayıda etkileyici hayvan heykeline sahiptir.
Manhattan Hayvanat bahçesinin yanında bulunan Victorian Gardens Eğlence Parkı, çocuklar için bir başka cennet. Bu ilginç cazibe merkezlerine binmek, pamuk şekeri yemek ve elbette unutulmaz izlenimler almak için harika bir fırsat. Birkaç su konumlar, bir santrifüj ve birkaç aşırı aktivite vardır., Park topraklarında sizi eğlendirebilecek diğer şeylerin yanı sıra, New York LBC’de bowling, voleybol ve basketbol oynayabilir, göl kenarında kuşları izleyebilirsiniz (ve onları besleyin), bazı ünlü kişiliklerin ilginç heykellerini ve anıtlarını görün, Shakespeare’in bahçesindeki tiyatro gösterilerine bakın ve New York-Metropolitan Sanat Müzesi’ndeki en ünlü müzelerinden birini ziyaret edin.
  Manhattan, New York’un en pahalı ve prestijli bölgesi, birçok turist ünlü müzisyenlerin ve film oyuncularının lüks villalarına hayran olmak için buraya geliyor. Manhattan’ın birçok ilginç özelliği var, ana … Açık
Manhattan boyunca, çocukların oynamaktan çok mutlu olacağı birçok oyun alanı bulabilirsiniz - örneğin, Zavallı Richard’ın Bahçesi, Kiraz Ağacı Parkı’ndaki Oyun Alanı ve Bloomingdale Bahçesi. Sergiler arasında en sevdiğiniz karakterleri bulabileceğiniz Nintendo New York’un merkezini ziyaret etmek ilginç, en ünlüleri Mario. Çıkışta oyunlar, kıyafetler, aksesuarlar ve hediyelik eşyalar satın alabilirsiniz. Bu müzenin yetişkin çocuklar için de ilginç olacağını belirtmek gerekir.
Manhattan Manhattan’da kesinlikle yapmanız gereken, burada pişirilen son derece lezzetli tatlıları denemek. Levain Bakery ve kaliteli hamur işleri sunan Le Mille Feuille gibi yerlerde, New York’taki en iyi dondurmayı hazırlayan Taiyaki NYC’de ve Eileen’in Özel Cheesecake-burada da anlayabileceğiniz gibi yapabilirsiniz. adı, lezzetli cheesecake tatmak için tavsiye edilir. Çocuğunuzu alışılmadık derecede lezzetli keklerle şımartmak istiyorsanız, Molly’s Cupcakes adlı bir yeri ziyaret etmelisiniz. Başka bir şaşırtıcı yer hakkında söylemek önemlidir - yani, çocuğun en lezzetli börekler ve kekleri denemekten mutluluk duyacağı Donut Pub.
Manhattan - rehber bölümleri 1 2 3 4 5 6 7 8

Manhattan ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

Referans Bilgi
Tüm lunaparkların haritası
Manhattan yakınındaki lunaparklar
♥   Lunaparkı 'Me World' Busan, 5.5 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Lunaparkı 'Victorian Gardens' New York City, 8 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Lunaparkı 'Kids ’N Action' Brooklyn, 9.1 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Lunaparkı 'Adventurers Family Entertainment Center' Brooklyn, 12.3 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Lunaparkı 'Fantasy Forest at the Flushing Meadows Carousel' Flushing, 14.2 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
Tüm su parklarının haritası
Manhattan çevresindeki su parkları
♥   Su Parkı 'Island Kingdom' Denver, 13.8 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Su Parkı 'Runaway Rapids Waterpark' Keansburg, 29.5 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Su Parkı 'SplashPlex' East Hanover, 33.3 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Su Parkı 'WaterWorks' Doswell, 48.7 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Su Parkı 'Mountain Creek Waterpark' Vernon Township, 68.6 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
Tüm büyük akvaryumların haritası
Manhattan ve yakınındaki akvaryumlar
♥   Akvaryumu 'New York Aquarium' Brooklyn, 14.4 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Akvaryumu 'Maritime Aquarium at Norwalk' , 66.8 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Akvaryumu 'Jenkinson’s Aquarium' , 67.5 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Akvaryumu 'Trenton Aquarium' , 126.9 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
OrangeSmile araç kiralama Manhattan’da araba kiralama

Tayland, COVID-19 Politikasını Gevşetiyor

Tayland'daki Yeni Yıl etkinliklerinin bu yıl daha fazla insanı getirmesi muhtemel çünkü herkes karantinalardan ve normal hayata özlem duymaktan bıktı. Tatil sezonu için Pattaya, Krabi veya Phuket'te otel rezervasyonu yapan birçok turist de katılmak istiyor. Şampanya yılbaşı kutlamalarının vazgeçilmez içeceği haline gelirken akıllara alkol tüketimi sorusu geliyor. Hükümet, Yeni Yıl geri sayımı sırasında alkollü içki servisine izin verdi, ancak 1 Ocak 2022'de saat 1'e kadar sadece açık hava kafe ve restoranlarının bunu yapmasına izin verilecek. Bu kural ülke çapında geçerlidir. Oku bunu

28.01.2023

Manhattan’ın En İyi Yerlerinin Fotoğraf Galerisi

Manhattan Haritasında Çocuklar için Cazibe Yerleri (su parkları, hayvanat bahçeleri, lunaparklar)

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

Manhattan Çevresinde Çocuğunuzla Ziyaret Edebileceğiniz İlgi Çekici Yerler

Çocuklar için Manhattan Gezi ve Eğlence Rehberi - parklar, turistik yerler, müzeler, hayvanat bahçeleri, su parkları. Çocuğunuzun mutlaka ziyaret etmesi ve görmesi gereken, büyüleyici ve eğitici yerlerin tümü. Çocuğunuzla kaliteli zaman geçirebileceğiniz tüm keşif rotalarını (yerel tiyatrolar, sergiler ve müzeler) öğrenin. Aileler ve çocuklar için Manhattan.
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018