OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi
Isole Pontine

Gurmeler için Isole Pontine mutfağı. Akşam yemeği için mekanlar - en iyi restoranlar

  Pontine Adaları’nın mutfağı tipik olarak İtalyan’dır. Ancak, isterseniz, diğer ülkelerin yemeklerini bulmak için menüyü arayabilirsiniz. Büyük turist akışı sayesinde herkes yemek için bir şeyler bulacak. Bazen ’menu turistico’ olarak adlandırılan İtalyan iş öğle yemeği denemeye karar verirseniz, o zaman ilk ders veya salata, ikinci bir kurs, bir tatlı ve çok yüksek bir fiyat için bir içki almak için hazır olun.
  Pontine Adaları oldukça küçüktür - tüm takımadalar sadece 11 kilometrekarelik bir alana sahiptir ve aile tatilleri için oldukça uygundur. Modern gezginleri tanıyan su parkları, eğlence merkezleri ve diğer çocuk … Açık
Burada, İtalya’nın geri kalanında olduğu gibi, ’ilk kurs’ ve ’çorba’ nın hiç de eş anlamlı olmadığını unutmayın. İlk ders için makarna ya da risotto ve daha sonra sebzeli et ya da balık servis edilecektir. Burada, garip bir şekilde, akşam yemeği için çorba yiyorlar. Buradaki en popüler sıvı tabak, preparatta oldukça karmaşık olan minestrone’dur. Yedi çeşit çeşnilik, et ve sebze çeşididir. Hafif sebze çorbası da popülerdir, ancak taze malzemelerden mi yoksa donmuş bir karışımdan mı yapıldığını tahmin etmek zor olduğundan, dikkatli olmalısınız.
Tabii ki, Pontine Adaları mutfağının merkezi yemeklerinden biri makarnadır. Burada, İtalya’nın yanı sıra, bu yemeğin birçok çeşidini bulabilirsiniz. Makarnalar, kısa ve uzun, doldurulmuş ve değil, yuvarlak, düz ve hatta farklı renklerde boyanmış olabilir. İtalyan mutfağında, kurs için doğru sos seçiminin çok önemli olduğunu ve makarnaların bir istisna olmadığını unutmayınız. Bu nedenle, sadece makarnanın ve etin veya balıkların seçimine dikkat etmekle kalmaz, aynı zamanda tercih edilen sos - sarmısaklı pesto, çam fıstığı, balık Ciambotto ve fonduta peynir soslu yer mantarı da birbirinden oldukça farklıdır. www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
  Pontine Adaları arasında seyahat ederken, tüm İtalyanlar gibi yerliler çok etkileyici olduklarını unutmayın. Konuşmada, gerçekleri muhatapya iletmekten ziyade duygusal bir tutum ifade etmeleri daha önemlidir. Bu nedenle, … Açık
Başka bir geleneksel yerel yemek olan Pizza, hemen her adımda satılıyor. İlginç bir şekilde, birçok adalılar hızlı bir yiyecek olarak hareket halindeyken pizza yiyorlar. Sıklıkla iki parça taze pizzayı bir araya getirirler, birbiri içine katlanırlar, böylece yemek için daha uygun olurlar, elinizle böyle bir ’sandviç’ tutarlar. Pontine adalarında çok fazla pizza çeşidi var. ’Margarita’, ’Pepperoni’, ’Mason’, vejetaryen ’Karena’ - çeşit çeşit dolgular sadece aşçının hayal gücü ile sınırlıdır. Burada, deniz ürünleri ile pizzaya dikkat etmelisiniz, Ponza ve Ventotene’de olduğu gibi, balık, midye ve mürekkep balığı gibi yemekler pişiriyorlar.
Salatalarda genellikle bu veya taze veya haşlanmış sebze ve peynir kombinasyonunu kullanırlar. Bazen grisini, breadsticks eklerler. Hemen hemen tüm salatalar zeytinyağı ile doldurulur. Başka bir popüler giyinme türü sirke. İsterseniz, et suyu ve baharat ilavesi ile yumurta, peynir, yeşillik ile doldurulmuş bir sipolle ripiene - soğan deneyebilirsiniz. Pontine Adaları’nın aşçılarının kullandığı ana et türü yağsız sığır eti ve domuz eti. Özellikle Parmesan, mozzarella ve gorgonzola olmak üzere yerel peynirlere dikkat edin. Deniz ürünleri çeşitliliğinin çoğunda kıyı lokantalarında ama sadece orada değil. Balık, ahtapot, midye ve mürekkepbalığı burada haşlanır, kızartılır ve salata, pizza ve makarnaya eklenir.
  Pontine Adaları, antik çağda çoktan yerleşmişti. Bundan sonra uzun bir süre, korsanlar ve zaman burada egemen oldu ve bu nedenle Antik Roma zamanlarının çok sayıda mimari anıtları neredeyse bozulmamış kaldı. Eski … Açık
Buradaki tatlılar çoğunlukla meyvedir. Tatlılardan hoşlananlar yöresel tiramisu, romlu kekleri denemeli ve dondurmadan geçmemelidir. Lütfen soğuk incelik bölümlerinin büyük olduğunu ve 400 gram’a ulaşabileceğini unutmayın. Kahve severler kesinlikle burayı beğenecekler - adalarda yapmayı seviyorlar ve nasıl yapılacağını biliyorlar. Cappuccino, tesadüfen, akşam yemeğinden sonra sipariş vermek için alışılmış bir şey değildir ve espresso, bir bardak su ile birlikte sunulduğu kadar güçlüdür. Latte, macchiato ve bu içeceğin diğer pek çok çeşidi, buradaki içkiyi içtiğinizde değil masada daha ucuz olacak. Alkolden, mükemmel şaraba ek olarak, dereotu finocchietto ve grappa ile aşılanmış güçlü bir Limoncello denemeye değer.
Isole Pontine - rehber bölümleri 1 2 3 4 5 6 7 8

Isole Pontine ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

Referans Bilgi
Tüm Michelin restoranlarının haritası
Isole Pontine’nin Michelin yıldızlı restoranları
♥   Restoran 'Eea' Ponza. Kategori - Modern cuisine. 20.4 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Restoran 'Orestorante' PONZA. Kategori - Seafood. 20.5 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Restoran 'Acqua Pazza' PONZA. Kategori - Seafood. 20.6 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Restoran 'Gennarino a Mare' PONZA. Kategori - Seafood. 20.8 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Restoran 'Il Tramonto' PONZA. Kategori - Seafood. 21.7 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf

İtalya Mutfağı

Her bir İtalyan ilinin kendi pişirme özellikleri vardır. Basit yemek tarifleri ile Roma mutfağı biliniyor, pek çok yemekte bezelye, enginar, kuzu ve ricotta kullanılmaktadır. Calabria, Sardunya, Liguria ve Marche mutfakları, İtalyan Akdeniz mutfağının klasik bir örneğidir. Yerel şefler, taze deniz ürünlerinden virtüöz yemekler hazırlarlar. Lazio'da birçok kafe ve restoran dondurma satışı konusunda uzman. Sicilya mutfağı, İtalya, Arap, İspanyol ve Yunan özelliklerine ait atipik maddeleri absorbe etti. Yarımadanın mutfağı çeşitliliği ve derin lezzeti ile ünlüdür. Parmesan, mozarella, ricotta, mermiler İtalyan kökenli çok sayıda peynir ile ünlüdür. …
OrangeSmile araç kiralama Isole Pontine’de araba kiralama

Dubai'deki Expo 2020 7 Milyondan Fazla Ziyaretçi Tarafından Ziyaret Edildi

Henüz bu etkinliği ziyaret etmediyseniz, Dubai'de otel rezervasyonu yapmak için hala zamanınız var çünkü Expo 2020 Dubai 31 Mart 2022'ye kadar sürüyor. Emirliği ziyaret edemeyen kişiler Expo 2020 web sitesinde sanal bir tur yapabilirler. Bu arada, sanal ziyaret Aralık sonunda 31.6 milyona ulaştı. Oku bunu

04.02.2023

Fotoğraflarla Isole Pontine

Isole Pontine haritasında nerede yemek yenileceğini, restoran ve kafeleri arayın

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

Isole Pontine’nin Komşularında Mutfak ve Restoranlar

Isole Pontine’nin (İtalya) mutfağına ve en iyi restoranlarına dair seyahat notları OrangeSmile.com'da. Isole Pontine restoranlarındaki ünlü tarifler ve geleneksel yemekler. Nerede yemek yemeli - Isole Pontine’de lezzetli yemekler tadabileceğiniz ve de arkadaşlarınızla iyi zaman geçirebileceğiniz popüler yerlere dair önerilerimiz.
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018