OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi
Coventry

Çocuklarla Coventry Gezisi. Çocuğunuzla Gidebileceğiniz Yerler

Coventry Curly Whirly Bridge   İngiltere’nin kalbindeki bir şehir olan Coventry, aile tatili için mükemmel bir yerdir. Hem huzur hem de huzur içinde vakit geçirmek isteyenler, ayrıca aktif eğlence severler. Burada kaldınız. Burada ilginç müzeleri ziyaret edebilir, kültürel ve tarihi mekanları keşfedebilir, ata binebilir, bir balon veya helikopterle uçabilir, golf oynayabilirsiniz. Bütün bu etkinlikleri birlikte deneyimlemek, aileler ilişkileri güçlendirir.
  Coventry’deki en popüler gastronomik yerlerden biri, konuklarına İngiliz mutfağının sunulduğu The Royal Oak restoran. Parlak renklerde hoş bir oda tasarımı, çeşitli ikramlar ve personelin dostane tavrı, Royal Oak … Açık
Çocuklar kesinlikle Coventry Müzik Müzesi’ne götürülmeli. Neredeyse tüm sergiler etkileşimlidir ve bu sadece genç vatandaşların ilgisini çekmektedir. Efsanevi gruplar hakkında bir çok yeni bilgi öğrenmenin yanı sıra, müzik sanatını erken yaşta tanımak da mümkündür. Tüm çocukların takdir edeceği bir diğer ilginç müze, tamamen ücretsiz olan Coventry Transport Müzesi olarak adlandırılıyor. Burada İngiliz arabaları, motosikletler ve bisikletler sergileniyor. Çıkışta, Hatıra Eşyası satın alınabilir, böylece sadece hatıralar Coventry’yi ziyaret etmekten kalkar.
Her aile üyesinin isteyeceği bir diğer mükemmel müze ise Midland Hava Müzesi. Burada ziyaretçilere askeri operasyonlara katılan uçaklar ve helikopterler gösteriliyor. Dokumacının evinde, bütün aile, geleneksel Coventry sanatı ile tanışabilecektir - isminden de anlaşılacağı gibi dokuma. Meraklı çocuklar ve tarih meraklıları burayı diğerlerinden daha çok sevecekler. Görülmeye değer bir diğer müze, demiryolu vagonlarını görebileceğiniz ve üretimleri hakkında birçok yeni şey öğrenebileceğiniz Elektrikli Demiryolu Müzesi. www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
  Coventry’ye, pek çok tarihi cazibe merkezi korunmuş olsa da, tipik bir turizm kenti denemez. Büyük turist kalabalığını bulamazsınız, burada hayat sorunsuz akar. Uzun süredir tipik bir İngiliz kentini ziyaret etmeyi … Açık
Yerli halk ve turistler arasında popülerlik zevk alan eğlence merkezleri arasında Flight Simulators Midlands (katılımcılara pilot gibi hissetme fırsatı tanınıyor), Laser Quest Coventry (bu tesiste lazer etiket fırsatları sunar) ve Delta Force Paintball (burada bir tane olarak) isminden tahmin edebilir, ziyaretçiler paintball oynar). Merkezlerden herhangi birini ziyaret etmek, aileye asla zarar vermez, çünkü bilindiği üzere, bir ekip olarak aile üyeleri arasındaki ilişkileri geliştiren, birlikte vakit geçirmek.
Coventry Council House Yolculuk 2 ila 6 yaş arası çocuklarla yapılırsa, Jam Jam Boomerang’ı keşfettiğinizden emin olun. Burada, çocuklar küçük arabalara binebilir, ilginç yapılara tırmanabilir, bir çukurda oynayabilir, ebeveynleri otel bünyesindeki bir kafede zaman geçirebilir. Küçükler için başka bir tesis ise Tiny Tim’s Purple Planet. Burada, çocuklar çeşitli oyuncaklarla oynama, çeşitli yapılara tırmanma ve diğer çocuklarla iletişim kurma ve böylece yeni arkadaşlar edinme şansına sahip olacaklar. Burada her zaman gürültülü, çünkü çocukların kahkahaları her yerden geliyor - bununla birlikte, burada sadece hoş izlenimler elde ettikleri için başka türlü olamazdı. Çocukların doğum günü partileri burada sıklıkla düzenlenir.
  Coventry misafirleri için ilginç bir eğlence hazırlar; tarihi mekanlara yürüyüş yapmak ve müze ziyaret etmek çok fazla tecrübe getiriyor. Şehrin en eski binası Eski Dilbilgisi Okulu. 12. yüzyılın başlarında inşa … Açık
Tüm aile Balo Salonu Tırmanma Duvarı’nda harika zaman geçirecektir. Adından da anlaşılacağı gibi, tesis tırmanmaya odaklanmıştır. Gün boyu bir trambolin üzerinde atlamak isteyen çocuklar RedKangaroo Trambolin Parkı Coventry’i kesinlikle takdir edeceklerdir (ve mutlak çoğunluktan beri, burası şarttır). Bolca eğlenebileceğiniz bir harika merkezden bahsetmeye değer. Bu, bir kafede yüzebileceğiniz ve iyi vakit geçirebileceğiniz Center AT7 ile ilgili. Karting başka popüler bir eğlencedir ve birçok kişi TeamSport Go Karting’i aile olarak ziyaret eder. Örneklerini takip etmeniz ve bu tür aktif eğlence zamanlarını denemeniz önerilir.
Reconciliation Statue, The Old Cathedral Tüm yerel parklar arasında, Allesley Park göze çarpıyor. İnanılmaz derecede güzel, bu yüzden burada yürüyüş yapmak en iyi fikirlerden biri. Pitoresk manzaralar, oyun alanının varlığı ve küçük bir gölet parkı, aileyi eğlence için en güzel yerlerden biri yapar. Görülmesi gereken bir diğer park ise Savaş Anıtı Parkı. Yetişkinler güzel manzaralarını ve çocuklarını çeşitli ahşap yapılar ve evler içeren bir oyun alanından memnun kalacaklardır. Parkta pek çok benzersiz bitki ve ağaç bulabilirsiniz. Ancak, zarif atlara binmek için sunulan Hoofin-About Horse Riding Holidays turlarını da aynı şekilde takdir edeceklerdir.
  Vatandaşlar ve Coventry’yi ziyaret edenler arasında en sevilen dinlenme noktalarından biri de ana şehir parkı olan Coombe Abbey Country’dir. Çok geniş ve sıcak mevsimde dinlenmek için ideal bir mekandır. Parkta … Açık
Coventry, çocukların lezzetli tatlıların tadını çıkarabileceği birçok yere sahiptir. Örneğin, bunlar çikolata ikramlarına veya en iyi meyveli tatlılara hizmet eden kafe kremlerine özel dikkat verilmesi gereken Choc ’n’ Roll Cafe’dir. İyi milkshake ve meyve suları sevenler memnun Bubble Bubble, Bubble Tea, geçmeyin. Lezzetli Tatlı Salonuna girildiğinde, lezzetli keklerin büyük seçimine birileri şaşıracak - ve elbette hepsini denemek isteyeceksiniz.
Coventry - rehber bölümleri 1 2 3 4 5 6 7 8

Coventry ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

Referans Bilgi
Tüm lunaparkların haritası
Coventry yakınındaki lunaparklar
♥   Lunaparkı 'Drayton Manor' , 24.4 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Lunaparkı 'West Midland Safari Park' , 50.5 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Lunaparkı 'Wicksteed Park' , 57 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Lunaparkı 'Twinlakes Theme Park' , 62.1 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Lunaparkı 'Alton Towers Resort' , 67.4 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
Tüm su parklarının haritası
Coventry çevresindeki su parkları
♥   Su Parkı 'Alton Towers Waterpark' Staffordshire, 67.4 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Su Parkı 'Water World' Stoke-on-Trent, 80.7 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Su Parkı 'Calypso Cove at the Barnsley Metrodome' Barnsley, South Yorkshire, 126.7 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
Tüm büyük akvaryumların haritası
Coventry ve yakınındaki akvaryumlar
♥   Akvaryumu 'National Sea Life Centre' Birmingham, 25.6 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Akvaryumu 'Sea Life Manchester Aquarium' , 128.3 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Akvaryumu 'Cannon Aquarium' Manchester, 129.3 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
Tüm hayvanat bahçelerinin haritası
Coventry ve yakınındaki bahçeler ve hayvanat bahçeleri
♥   Hayvanat Bahçesi 'Drayton Manor Zoo' Staffordshire, 24.4 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Hayvanat Bahçesi 'Birmingham Nature Centre' Birmingham, 24.7 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Hayvanat Bahçesi 'Twycross Zoo' Leicestershire, 26.2 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Hayvanat Bahçesi 'Dudley Zoo' West Midlands, 37.3 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Hayvanat Bahçesi 'West Midland Safari Park' Worcestershire, 50.5 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
OrangeSmile araç kiralama Coventry’de araba kiralama

Tayland, COVID-19 Politikasını Gevşetiyor

Tayland'daki Yeni Yıl etkinliklerinin bu yıl daha fazla insanı getirmesi muhtemel çünkü herkes karantinalardan ve normal hayata özlem duymaktan bıktı. Tatil sezonu için Pattaya, Krabi veya Phuket'te otel rezervasyonu yapan birçok turist de katılmak istiyor. Şampanya yılbaşı kutlamalarının vazgeçilmez içeceği haline gelirken akıllara alkol tüketimi sorusu geliyor. Hükümet, Yeni Yıl geri sayımı sırasında alkollü içki servisine izin verdi, ancak 1 Ocak 2022'de saat 1'e kadar sadece açık hava kafe ve restoranlarının bunu yapmasına izin verilecek. Bu kural ülke çapında geçerlidir. Oku bunu

09.02.2023

Coventry’nin En İyi Yerlerinin Fotoğraf Galerisi

Coventry Haritasında Çocuklar için Cazibe Yerleri (su parkları, hayvanat bahçeleri, lunaparklar)

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

Coventry Çevresinde Çocuğunuzla Ziyaret Edebileceğiniz İlgi Çekici Yerler

Çocuklar için Coventry Gezi ve Eğlence Rehberi - parklar, turistik yerler, müzeler, hayvanat bahçeleri, su parkları. Çocuğunuzun mutlaka ziyaret etmesi ve görmesi gereken, büyüleyici ve eğitici yerlerin tümü. Çocuğunuzla kaliteli zaman geçirebileceğiniz tüm keşif rotalarını (yerel tiyatrolar, sergiler ve müzeler) öğrenin. Aileler ve çocuklar için Coventry.
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018