OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi
Bergamo

Bergamo’nun Korunmuş Tarihi: Eski ve Tarihi Oteller

Vip Bergamo Fotoğraflar: Vip Bergamo, Bergamo   Bergamo’daki oteller, tarihi ortamda zaman geçirmeyi seven gezginler için gerçek bir seçenek olabilir. Birçok konaklama yeri eski büyüleyici binalarda yer almaktadır ve Vip Bergamo bunların arasındadır. Otel konforlu odalar ve daireler sunmaktadır. Derin nişler ve kirişli tavanları olan bozulmamış pencereler, yeniden yapılanma sırasında korunmaktadır. Her odada zarif modern mobilyalar ve antika aksesuarların yanı sıra tavandaki eski tablolar ve freskler dahil olmak üzere eşsiz sanat eserleri bulunmaktadır.
Hotel Città Dei Mille Hotel Città Dei Mille modern bir binaya sahip olmasına rağmen, kelimenin tam anlamıyla her unsur, geçmiş yüzyılların geleneklerini hatırlatmaktadır. Otelin iç mükemmeldir; eski koyu renkli ahşapların akıllı yüzeyine dayanıyor. Odalar altın boyalı, yüksek oymalı sırtlara sahip yataklara sahiptir. Duvarlar demirbaşlar ve metal eşyalarla kaplıdır. Ortak alanlarda ise etkileyici boyutlardaki eski ferforje avizeler cesur aksanlar yaratır. Otelin bir diğer özelliği, eski resim ve fotoğrafların bolluğu.
www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
Angolo Del Poeta Fotoğraflar: Angolo Del Poeta, Bergamo Rahat bir verandaya sahip büyüleyici bir 15. yüzyıl binası Angolo Del Poeta oteline ev sahipliği yapmaktadır. Çok sayıda tadilat sırasında, bina, 500 yıl önce yaratılan lüks mermer zeminler ve kirişli tavanlar dahil, bozulmamış dekorasyon unsurlarını tutmayı başarmıştır. Odalar orijinal taş duvarlara, derin nişlere ve dar pencerelere sahiptir. Orijinal antika mobilyalar, tarihi atmosferi vurgulamaktadır. Sıcak aylarda, konuklar pitoresk bir avluda rahatlayabilirler.
Casa Mario Lupo Fotoğraflar: Casa Mario Lupo, Bergamo Muhteşem bir otel Casa Mario Lupo zengin bir tarihi müzeyi anımsatıyor. İç mekanın her detayı paha biçilemez bir sanat sergisidir. Zemin kat, şömineli ve sanatsal fresklerle dekore edilmiş tavanlı hoş salonda konuklarını ağırlamaktadır. Zarif antika mobilyalarla dekore edilmiş salon, antika vazo ve tabloların muhteşem bir koleksiyonunu temsil etmektedir. Bazı odalarda ahşap çerçevelerde peyzajları ile birlikte binaları süsleyen antik duvar resimleri vardır. Binanın kendisi, inşaat tarihinden beri özellikle görünüşünü değiştirmediği için mimari açıdan çok ilgi çekicidir.
Tarihi Bergamo bölgesinin kalbinde yer alan B & B La Torre della Meridiana. Bu eşsiz otel inanılmaz büyüleyici bir taş binaya sahiptir. Duvarlar içinde saklanan antika mobilyalardan oluşan bir koleksiyon eşsiz sayılır, yüzlerce yıl önce birçok dekor elementi yapılmıştır. Pahalı antika halılar, ince resimler ve el boyaması vazolar, vintage avizeler ve okuma lambaları bolluğu çok romantik bir iç mekan oluşturur. Yesteryear geleneklerin uzmanları, küçük bir kütüphane bulabilecekleri bir lobide rahatlamaktan mutluluk duyacaktır. Burada ilginç kitapların yanı sıra, antika cam eşyalar, vazolar, saatler ve sanat eserleri eşsiz bir koleksiyonu temsil edilmektedir.
Dimora dei Tasso Fotoğraflar: Dimora dei Tasso, Bergamo Dimora dei Tasso otel, eski bir villada birkaç gün geçirmek için gezginleri davet ediyor. 2 hektarlık bir alanı kaplayan özel bir bahçe, hanın çevresindeki sokakların gürültüsünden korur. Antika mobilyalarla döşenmiş odaların yanı sıra, otel sürpriz bir şey var. Burada, retro araba transferine göz atabilir ve güzel mobilyalar ve hamaklarla donatılmış bahçede şık oturma alanına hayran kalabilirsiniz. Her adımda büyüleyici eski tabloları, heykelleri, duvar resimleri ve el işi işlerini görebileceğiniz gibi, bir müzenin etrafındaki turu kapının içinden geçebilirsiniz.
Bergamo - rehber bölümleri 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Bergamo ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

OrangeSmile araç kiralama Bergamo’da araba kiralama

2022'de 9 Yeni Otel Açmayı Tercih Etti

Eylül 2022'de Oslo'daki Sommerro oteli, özenle restore edilmiş 1930'lardan kalma Art Deco binasında hizmet vermeye başlayacak. Bu bina, Norveç başkentinin tarihi bir mahallesi olan Frogner'in gerçek bir simgesidir. Milyonlarca dolarlık bir yenileme, Norveç'teki en büyük koruma projesini özenle, 56 rezidans dahil 231 odalı modern bir otele dönüştürdü. Preferred, 2022'de New York'ta The Wall Street Hotel, Singer Island'da (Florida, ABD) Amrit Ocean Resort & Residences, Zanzibar'da TOA Hotel & Spa, Washington'da Pendry otel ve Pendry Park City olmak üzere beş otel daha açacak. Utah'ta bir otel. Oku bunu

05.02.2023

Fotoğrafçıların Gözünden Bergamo

İnteraktif Bergamo Haritasında Otel Arayın

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

Bergamo’nun Komşu Şehirlerindeki Antik Oteller

OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018