OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi
Sardinya

Sardinya Seyahatinizi Hazırlayın: Tavsiyeler & İpuçları - Yapılması ve Uyulması Gerekenler

Facade   1. Adadaki plaj sezonu mayıs ayında açılır ve kasım ortasına kadar sürer. En sıcak ay, günlük sıcaklığın yaklaşık + 35 ° C olabileceği Ağustos’tır. Yürüyüş gezileri hayranları yaz aylarında seyahat etmemeleri tavsiye edilir; hava, eylül ve ekim aylarında yürüyüş için elverişlidir.
2. Adanın kıyı şeridinin büyük kısmı otel tarafından işgal edilmiştir. Kural olarak, her kurumun rahat bir konaklama için tam donanımlı kendi plajı vardır. Halk plajları genellikle ekipmana sahip değildir, ancak kiralayabilirsiniz.
3. Thrifty gezginleri adanın güney kesimindeki otellere dikkat etmelidir. Oldukça cazip fiyatlar ve bol altyapı ile farklılık gösterirler; Birçok turist bile otellerini terk etmiyor.
4. Yerel şarap, hatıra olarak popülerliğe sahiptir. En popüler çeşitleri Cannonau Agriolas ve La Cala’dır; turistlerin sadece özel mağazalarda içecek satın almaları tavsiye edilir.
5. En yaygın toplu taşıma aracı otobüs olmakla birlikte, gezi hayranları otobüsle tüm ilgi çekici yerlere gitmeyeceklerini düşünmelidir. Ücret, mesafeye bağlıdır; Böylece, havaalanından Cagliari’nin merkezine olan ücret yaklaşık 0,70 avroya mal olacak. www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
6. Cagliari’de liman bölgesinden Stazione Marittima’ya giden ücretsiz servis otobüsleri vardır; herkes onları alabilir. Adanın etrafında çok seyahat etmeyi bekleyenlerin bir araba kiralaması önerilir.
7. Taksiyi kullanan turistler, yerel şirketlerde fiyatların oldukça yüksek olduğunu düşünmelidir. Genellikle yerel sürücüler yabancı dil bilmezler, bu yüzden onlarla yalnızca İtalyanca olarak iletişim kurabilirsiniz.
  Sardegna, Akdeniz’in ikinci büyük adasıdır. Cagliari adanın başkenti. Sardunya eyaletlerinin her biri kendi yolunda ilginç. Sardegna uzun zamandır dalgıçlar ve diğer su sporları hayranları için popüler bir tatil … Açık
8. Turistlerin Cagliari’de bulunan Sardunya’daki Art’taki hediyelik eşyalara bakmaları tavsiye edilir. El yapımı el sanatları ve çeşitli el sanatları seçimi burada sadece büyük. Adanın her şehrinin, zengin zanaat gelenekleri ile kesinlikle ünlü olduğunu ve bu yüzden şaşırtıcı bir hediyelik eşya bulmak zor olmayacağını belirtmek gerekir.
Sardinya - rehber bölümleri 1 2 3 4 5 6

Sardunya’da Nereleri Ziyaret Etmeli - Benzersiz Yerler

Domus de Janas

From the series “Gezegenin En Gizemli Yapıları”
Her yazlık tuhaf. Bazıları kaya projeksiyonlarında kesilmiş ve diğerleri tek tek yuvarlanma bloklarında kesilmiştir. Binaların temel özelliklerinden biri nispeten küçük boyutludur. Böyle bir ev, yaklaşık iki kat daha büyük olmalıdır, böylece insan yaşayabilir. Domus de Janas'ın büyülü varlıkların yerleşimi için tutulmasının nedeni de budur - periler. Bazı insanlar cadıların bir zamanlar bu küçük evlerde yaşadığına inanıyorlardı. … Devamını oku

Sardinya ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

OrangeSmile araç kiralama Sardunya’da araba kiralama

Hilton, Kyoto'da üçüncü lüks otel inşa ediyor

Proje organizatörleri, yeni Kyoto otelinin hem iş hem de eğlence için mükemmel olduğunu belirtiyor. Hatırlatmak gerekirse, Roku Kyoto otelinin açılışı 2021 yılında şehirde gerçekleşti. Lüks otel aynı zamanda enfes atmosferi ve hizmet çeşitliliği ile de konuklarını şaşırtmayı bırakmıyor. Kinkaku-ji Tapınağı gibi ünlü cazibe merkezlerine yakındır ve Shozan Resort Kyoto Pavilion otele kısa bir yürüyüş mesafesindedir. Oku bunu

28.01.2023

Sardinya Fotoğrafları

Sardinya haritasında servisleri (eczane, polis, otopark, bankalar) arayın

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

Sardinya Çevresindeki Şehirler için İpuçları

Sardinya Seyahati - Tavsiyeler ve İpuçları. Alınması gereken önlemler, uymanız gereken kurallar, ve Sardunya’da yapmaktan kaçınmanız gerekenler. Seyahatinizin beklenmedik sürprizler olmadan, pürüzsüz ve kolay geçmesi için yardımcı oluyoruz.
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018