OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi
Roma

Roma’da Aktif Dinlenme ve Tatil - İlgi Çeken Yerler, Eğlence ve Gece Hayatı

Rome, Italy   Roma, gece hayatının ve alışveriş taraftarlarının yanı sıra güzel yerlerde yürümekten ve pitoresk tabiata bakanlardan gerçekten sevilecek. Gilda, şehrin en popüler diskotekidir. Burada iki büyük dans pisti, renkli bir bar ve rahat bir salon bulacaksınız - burası her müziksever ve romantik ziyaretçiler tarafından gerçekten sevilecek. Gece kulüplerini seçmek söz konusu olduğunda Piazza Siena Art Café’yi ziyaret etmenizi öneririz. Bu kulübün iç dekorasyon ve eğlence programı bu kulübün ziyaretçilerini etkilemekten asla vazgeçmiyor. Piazza Siena Art Café genellikle defile, müzik konseri ve her türlü sunuma ev sahipliği yapıyor. Gündüz Piazza Siena Art Café, konukları ’sevdiğiniz filmleri izleyebileceğiniz’ sinema öğle yemeğinden ve akşam yemeğinden çıkarmaya davet ediyor.
  Ebedi Şehri, 2000 yıldan uzun bir süredir milyonlarca insanın dikkatini çekti. Hala dünyanın en güzel ve romantik şehirlerinden biridir. Roma ’dolce vita’ nın özüdür. İtalyan tasarımcıları, dondurma, … Açık
Monti semtinde bulunan Chiariti Café adlı kulüpte her zaman canlı müzik dinleyebilirsiniz. Gündüzleri aromalı kahve ve alkolsüz içecekler servis eden rahat bir kafe olup gece şehre düştüğünde kulüp blues ve caz severleri cezbetmektedir. Escopazzo, ziyaretçilerine sadece heyecan verici bir kültür programı değil aynı zamanda en egzotik içecek seçenekleri sunan popüler bir kulüp. Kulüp barı orijinal kokteyl ve atıştırmalıklar denemek için harika bir yerdir. Bu arada, kulübün her ziyaretçisi yeteneklerini gösterebilir - kulübün sahnesinde büyük bir piyano var ve herkes oynamakta özgürdür.
Hot Alien Disco, oryantal tarzda dekore edilmiş popüler bir diskodur. Kulüp her türlü hayranını ilgisini çekiyor. Burada klasik partiler, rock konserleri ve popüler DJ’lerin performansları yer alıyor. Alien’de geçirilen bir akşam kesinlikle herhangi bir müzik sevgilisini hayal kırıklığına uğratmayacak. Club Piper, bu görkemli şehrin her ikisi de yöre halkı ve ziyaretçileri tarafından en eski ve sevilen yerlerden biridir. 1965 yılında açılan gece kulübü, konuklarına dinlenme için en iyi koşulları sunar. Burada mükemmel ses kalitesi, iyi seçilmiş müzik programları, en çok içki içeceği ve unutulmaz renkli partileri olan güzel bir bar bulacaksınız. Son olarak, dansçı hayranları iç mekan tasarımı gerçek bir askeri sığınağı andıran Radio Londra kulübünü görmezden gelemezler. Ek olarak mükemmel bir dans pistinde konuklar barda en geniş içki çeşitliliğini takdir edeceklerdir. www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
  Çocuklarla Roma’da konaklayacak gezginler, Kesinlikle Explora Çocuk Müzesi’ni ziyaret etmelidir. Bu interaktif müzede çocuklar birçok yeni ve heyecan verici şey öğreneceklerdir. Karikatürlerin nasıl … Açık
  Roma’da, yöre halkı arasında en uygun araçlardan biri ve popüler olanı bisikletler ve Segways’dir. Dahası, bunlar Roma’yı daha iyi tanımak için mükemmel araçlardır. Sermayeye geldikten sonra bisiklet veya Segway kiralayabilir, yolculara ilginç ve bilgilendirici yollar önermek üzere kendi kendine rehberli bir tura çıkabilir veya seyahat acentelerinin hizmetlerini kullanabilirsiniz.
Rome Bisiklet kiralamaya karar verirseniz, ofisleri Termini istasyonunun yakınında bulunan Trenoescooter servisiyle iletişime geçin. Burada günlük bir kira temelinde bir ’bisiklet’ kiralayabilirsiniz, 9: 00-19: 00 saatleri arasında ve iki ila 20 gün arasında bir süre için 10 avroluk ödemeniz gerekecek - bu durumda, kira size önemli ölçüde daha ucuza mal olacak. Örneğin, bir hafta boyunca iki tekerli kiralamak 33 avroya mal olacak.
  Roma’da, çoğu gastronomi için ya da basit ve mütevazi yemekleri tercih edenler için restoranlar bulacaksınız. Agata e Romeo, kentin en ünlü restoranlarından biridir. Menüsü olağandışı yemeklerle dolu - … Açık
Organize turları denemek isterseniz, Roma Bisiklet Turu tarafından sunulan bisiklet turu ile Roma’daki tatilinizi çeşitlendirin. Tur, Via Manzoni ve San Giovanni’nin kavşağında başlıyor ve Piazza del Popolo’yu ziyaret edecek, Kolezyum’u izleyecek ve Trevi Çeşmesi’ne hayran olacak yaklaşık 3 saat sürdürecek.
Rome Segway’i gezmek ve denemek isterseniz, Segway tarafından Roma’nın hizmetlerini deneyin. Burada, sabah 9: 30’da başlayacak günlük geziler düzenlenecek. Paketin fiyatı bir Roma yemeği için mola veriyor. Turun fiyatı 150 avro ve 8,5 saat sürüyor. Tur, Colosseum’un yakınında başlıyor ve en ilgi çekici yerleri ziyaret ederek başkentin tüm tarihi merkezini geçiyor. Yaklaşık üç saat boyunca daha kısa bir yolculuk seçebilirsiniz; bu da size 80 avroya mal olur.
Roma - rehber bölümleri 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

Roma ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

Roma’da Aktif Dinlenme ve Eğlence için Tavsiye Edilen Yerler

Bar della Pace
Nerede: Via della Pace 4-7, Roma; Telefon: +39 06 6861 216;
Bar del Fico
Nerede: Piazza del Fico 26, Roma;
Rosati
Nerede: Piazza del Popolo 5, Roma;
Friends
Nerede: Piazza Trilussa, Roma;
Bloom
Nerede: Via del Teatro Pace 30, Roma;
Goa
Nerede: Via Libetta 13, Roma;
La Maison
Nerede: Vicolo dei Granai 3, Roma;
Supperclub
Nerede: Via de’Nari 14, Roma;
Gilda
Nerede: Via Mario de’Fiori 97, Roma;
Referans Bilgi
Tüm parkların haritası
Roma çevresindeki milli parklar ve şehir parkları
♥   Regional Municipal Park 'La ENEA' , 25.9 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   National Park 'Parco nazionale del Circeo' , 79.5 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   National Park 'Parco nazionale del Gran Sasso e Monti della Laga' , 106.3 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   National Park 'Parco nazionale dei Monti Sibillini' , 124.3 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
Tüm lunaparkların haritası
Roma yakınındaki lunaparklar
♥   Lunaparkı 'Luneur' , 6.8 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Lunaparkı 'Oasi Park' , 7.9 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Lunaparkı 'Zoomarine' , 29.8 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Lunaparkı 'Rainbow Magicland' , 42.3 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
Tüm su parklarının haritası
Roma çevresindeki su parkları
♥   Su Parkı 'Zoomarine' Torvaianica, Pomezia, 29.8 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Su Parkı 'Rainbow Magic Land' Valmontone, Roma, 42.3 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
Tüm Michelin restoranlarının haritası
Roma’nın Michelin yıldızlı restoranları
♥   Restoran 'Antonello Colonna' Roma. Kategori - Creative. 0.5 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Restoran 'La Rosetta' ROMA. Kategori - Seafood. 0.6 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Restoran 'Da Armando al Pantheon' Roma. Kategori - Roman. 0.6 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Restoran 'Enoteca al Parlamento Achilli' Roma. Kategori - Creative. 0.6 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Restoran 'Casa Coppelle' Roma. Kategori - Mediterranean cuisine. 0.6 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
OrangeSmile araç kiralama Roma’da araba kiralama

2022'de 9 Yeni Otel Açmayı Tercih Etti

Eylül 2022'de Oslo'daki Sommerro oteli, özenle restore edilmiş 1930'lardan kalma Art Deco binasında hizmet vermeye başlayacak. Bu bina, Norveç başkentinin tarihi bir mahallesi olan Frogner'in gerçek bir simgesidir. Milyonlarca dolarlık bir yenileme, Norveç'teki en büyük koruma projesini özenle, 56 rezidans dahil 231 odalı modern bir otele dönüştürdü. Preferred, 2022'de New York'ta The Wall Street Hotel, Singer Island'da (Florida, ABD) Amrit Ocean Resort & Residences, Zanzibar'da TOA Hotel & Spa, Washington'da Pendry otel ve Pendry Park City olmak üzere beş otel daha açacak. Utah'ta bir otel. Oku bunu

08.02.2023

Göz Alıcı Roma Fotoğraf Galerisi

Roma haritasında aktif dinlenme ve eğlence yerlerini arayın

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

Roma’nın Komşu Şehirlerinde Tur Fikirleri

Roma’nın en iyi şehir turu için rehber - popüler dinlenme, tatil ve eğlence yerleri. Roma’da gün içinde yapılması gerekenler - turistik yerler, parklar, sahiller, su parkları, yarış pistleri, bisiklet parkurları ya da su kayağı. Gece hayatı (barlar, diskolar, klüpler vb.) için öneriler (adres, telefon numarası ve bağlantı linkleriyle). Paylaştığımız fikirlerle 'Roma’da neler yapılmalı?' sorusu anında cevap buluyor.
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018