OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi
Mestre

Mestre Seyahatinizi Hazırlayın: Tavsiyeler & İpuçları - Yapılması ve Uyulması Gerekenler

  1. Tüm önemli simge yapılar ve eğlence merkezleri birbirine yakın olduğundan Mestre şehir merkezi yürüyerek keşfetmek için uygundur. Sürücüler çok sayıda ücretsiz otoparktan memnun kalacaklardır. Mestre, Venedik’ten daha düşük fiyatlara sahiptir.
2. Yerel halk, ana ulaşım aracı olarak bisiklet tercih ediyor. Birçok kiralık merkez kiralık bisiklet sunmaktadır. Bunu yapmak için ek belge gerekmez. Bisiklet kiralamak için kira bedelini karşılayacak kadar nakit olmalıdır.
3. Venedik’e ulaşmanın en uygun yolu tren istasyonundan saatte 3-4 kez kalkan yüksek hızlı bir tren. Gezinin maliyeti 5 Euro’yu geçmiyor. Yolculuk en fazla 15 dakika sürer. Venedik’e otobüsle veya feribotla ulaşılabilir, ancak hızlı tren şehirlerarası seyahat etmenin en hızlı ve en uygun maliyetli yoludur.
4. Mestre, ihtiyatlı turistlerin bile şehir merkezine yakın duracak ve yaşayacakları bir yer seçebilmeleri için cazip ve ucuz otel seçeneklerine sahiptir - check-in maliyeti oldukça uygun olacaktır. Venedik’i ziyaret etmek isteyen birçok turist, Mestre otellerini tercih ediyor ve sadece diğer şehirleri ziyaret ediyor.
5. Turistler çoğu gastronomi kurumunun 15.00’den 19.00’a kadar kapalı olduğunu unutmamalıdır. Turistler bu durumda önceden akşam yemeği yemelidir. Birçok lüks restoran 20.00’den önce akşam yemeği sunmaktadır. www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
6. Lokanta ve kafeler, kuruluşun sınıfına ve seviyesine bağlı olarak hoşgeldiniz ipuçlarını içerir. Restoranlarda ipuçları genellikle faturanın toplamının% 10-15’ine eşittir. Ve küçük kafelerde ve pizza restoranlarında ziyaretçiler siparişin toplamını istenen miktara yuvarlayabilir.
7. Akşamları alışveriş merkezinde oldukça kalabalık olduğu için turistlerin sabahları hafta içi alışveriş yapmaları önerilir. Hemen hemen her alışveriş merkezi uluslararası kredi kartlarını kabul etmektedir. Bu yüzden kişi önemli miktarda nakit biriktirmekten kaçınabilir.
  Mestre, Veneto bölgesinde gerçekleşen neredeyse tüm etkinliklere aktif olarak katılır. Ünlü Venedik Karnavalı’nun yanı sıra, konuklar Yükseliş Günü’ne adanmış ilginç dini festival La Sensa’ya … Açık
8. Turistler arasında en popüler hediyelik eşyalar maskeler ve murano cam eşyalardır. Bunlar açık piyasalardan en karlı fiyatlarla satın alınabilir. Mestre’den orijinal unutulmaz hediyeler ve hediyelik eşyalar almak isteyenler, yerel bir antika pazarını ziyaret etmelidir. Uzman gezginler, bu pazarların benzersiz öğeler ve sanat objeleriyle dolu olduğunu iddia ediyor
Mestre - rehber bölümleri 1 2 3 4 5 6 7

Mestre’de Nereleri Ziyaret Etmeli - Benzersiz Yerler

Pasubio

From the series “En Muhteşem Dağ Yolları”
Güzergahın en tehlikeli bölümlerinden biri, kayalar arasından geçen ve küçük bir tünel de dahil olmak üzere kabul edilir. Rotanın bu bölümünde engel yok; böylece yol kullanıcıları tam anlamıyla derin uçurumdan birkaç santimde. Yerel sakinlerin hikayelerine göre, bu bölgedeki ilk dağ yolu binlerce yıl önce inşa edildi. Motorlu kara taşıtlarının gelişiyle birlikte yol biraz iyileştirildi. Ancak yine de karayolu Pasubio'da araba ile yapılan gezi inanılmaz derecede tehlikeli bir olay olmaya devam ediyor. Birçok turist, bazı bölümleri dağların muhteşem manzaralarını sunarken yürüyerek yolda yürümeyi tercih ediyor. … Devamını oku

Rialto Köprüsü

From the series “İnanılmaz ve Görkemli Köprü ve Viyadükler”
Tıpkı yıllar önce olduğu gibi mağazalar açık, köprü üzerinde özel eşya bulunan 24 hediyelik eşya dükkanı. Rialto Köprüsü, aynı adı taşıyan şöhret adına kurulmuştur. Köprünün Büyük Kanalın en dar kesiminde inşa edildiğine dikkat edilmelidir. 1551 yılında Avrupa'nın en ünlü ve en yetenekli mimarlarının katıldığı en iyi köprü tasarımı yarışması ilan edildi. Yarışmayı başarısız olan mimar Antonio de Ponte kazandı. Köprünün tasarımı, kendisi tarafından gösterildi ve kanalın daha önce geçişi için kullanılan eski ahşap köprüyü hatırladı. … Devamını oku

Mestre ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

OrangeSmile araç kiralama Mestre’de araba kiralama

Suudi Arabistan Diriyah'ta 38 Otel Açacak

Diriyah, Suudi Arabistan'daki ilk mega projelerden biridir. Oteller ve diğer altyapılar önümüzdeki yıl açılmaya başlayacak ve tüm çalışmaların 2026'da bitmesi bekleniyor. Bujairi Terrace'taki ilk 18 restoran 2022'nin başlarında faaliyete geçecek. Oku bunu

05.02.2023

Mestre Fotoğrafları

Mestre haritasında servisleri (eczane, polis, otopark, bankalar) arayın

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

Mestre Çevresindeki Şehirler için İpuçları

Mestre Seyahati - Tavsiyeler ve İpuçları. Alınması gereken önlemler, uymanız gereken kurallar, ve Mestre’de yapmaktan kaçınmanız gerekenler. Seyahatinizin beklenmedik sürprizler olmadan, pürüzsüz ve kolay geçmesi için yardımcı oluyoruz.
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018