OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi
Isola di Ischia

Çocuklarla Isola di Ischia Gezisi. Çocuğunuzla Gidebileceğiniz Yerler

  Çocuklar, özellikle de küçük çocuklar, kesinlikle bundan hoşlanacaklar. Çocuğunuz aktif ve macerayı seviyorsa, onu Fiano’da bulunan Indiana Park’a götürün. Burada 7 farklı rota ve 13 metre yüksekliğinde tırmanma duvarı bulabilirsiniz. Bir çocuk bile ayarlanabilir yükseklik seviyesi nedeniyle parkurların çoğunda yürüyebilir. Çocuğunuz kendini gerçek bir Indiana Jones veya Lara Croft hissedebilir ve eğer isterse, tırmanma becerilerini geliştirebilir - bunun için çocuklar için de uygun olan özel bir duvar vardır.
  Ischia, dünyaca ünlü tasarımcılardan marka clotheas satın almak için en iyi yer değil. İtalyan ürünlerini değil, diğer markaları satın almak istiyorsanız, o zaman Napoli’ye bir gezi düşünmelisiniz. Uzun … Açık
Burada onlar için düzenlenen kukla tiyatrolar ve gerçek bir elektrikli tren var. Ancak, parkta çocuk için en heyecan verici ve ilginç olan büyük dinozorları görme fırsatı olacaktır. Eski canavarlar sadece durmak değil. Bir çocuk devasa bir sürüngeye geldiğinde, “hayata gelir”, hareket etmeye ve yerleşik sensörler aracılığıyla sesler çıkarmaya başlar. Böyle muhteşem bir manzara, herhangi bir çocuğu etkileyecektir.
Tırmanma Dağı Epomeo, çocuğunuz için heyecan verici bir macera olacaktır. Bunu, atın ya da midillinin eyerindeki tüm doğal güzellikleri görmenizi tavsiye eden ’Epomeo in Sella’ merkezindeki kadroyla yapmak en iyisidir. Çocuğunuz dört ayaklı arkadaşlardan hoşlanacaksa, o zaman güvenli bir şekilde ’Aragona Arapları’ spor merkezine gidin. Burada, herkes sadece gezegeni paylaştığımız komşularıyla iletişim kuramaz, aynı zamanda eyerde düzgün oturmayı ve atı nasıl yöneteceğini de öğrenebilir. Yetişkinler için de sınıflar vardır, bu yüzden bir kenara oturmak zorunda kalmazsınız, çocuğunuz bir ata binerken beklersiniz. www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
  Isola di Ischia, Napoli Körfezi’ndeki en büyük adadır. Termal kaplıcalar tarafından çok sayıda turist çekilmektedir, ancak birçoğu adayı muhteşem plajları için bir seçenek olarak görmektedir. Isola di … Açık
Ischia’da, çocuğunuza şnorkelle yüzme öğretmek için bir fırsat vardır, bu da dalışa daha basit ve daha popüler bir alternatiftir. Bir maske ve tüple yüzmenin kendine özgü özellikleri vardır, ancak her türlü dalış ekipmanını kullanmanın nüanslarından çok daha kolaydır. Hem yetişkinlere hem de çocuklara oyun formunda Associazione Nemo’da şnorkelle dalış öğretilir ve çocukların doğal dünyanın güzelliklerinin hayranlığına dalmalarına izin verilir. Çocuğunuz yeterince yaşlıysa ve kendini bir dalgıç olarak denemek istiyorsa, o zaman adada eğitim ve ehliyet ve dalış alabilirsiniz.
CAMPI FLEGREI Bir çocuk termal parkı ziyaret etme fikrini beğenebilir. Adada bunlardan birkaçı vardır, her türlü davranış kurallarına uyulmak şartıyla çocuklara izin verilir. Casamicciola, Poseidon Bahçeleri, Afrodit Bahçeleri, Termal Park Eden - Ischia’da dinlenebileceğiniz ve dinlenebileceğiniz birçok yer vardır. İsterseniz, termal park alanından çıkmadan bir atıştırmalık alabilirsiniz. Her ikisinde de yetişkinlerin ve çocukların yiyeceğin tadını çıkarabilecekleri kafeler ve restoranlar vardır.
  Ischia’daki mutfak uzmanlarının birçok İtalyan pişirme geleneği için geçerli olmasına rağmen, başka yerlerde bulamayacağınız kendi benzersiz kursları da vardır. Adanın mutfak ’markalarından’ biri, … Açık
Çocuğunuzu Aragon kalesine götürdüğünüzden emin olun. Bu görkemli yapı günümüze kadar neredeyse orijinal biçiminde kalmıştır. Kale eski bir surun eskiden olduğu yerde inşa edilmiştir. Duvarlarından muhteşem manzaraya ek olarak, Aragon Kalesi özellikle 550 metrekarelik alanıyla ünlüdür. 19. yüzyılda İngilizler tarafından tahrip edilmiş alan ve 13 eski kilisenin kalıntıları. Çocuğun gerçekten tarihe dalması mümkün. Eski kralların ders kitaplarındaki eylemlerini okumak için bir şey, diğeri ise kuşatma, şölen ve kavgaları hatırlayan bir yerde durmaktır. Küçük bir çocuk kesinlikle bir şövalye ya da bir prenses, en sevdiği çizgi filmlerinden birinin kahramanı hayal etmeyi sevecektir.
Ischia. The island of Ischia - Sunset after the rain Çocuğunuzu, adanın geçmişiyle daha iyi tanışmanıza ve yaşları binlerce yaşında olan eserleri görmenize izin verecek olan Pitekuza Arkeoloji Müzesi’ne götürün. La Mortella’nın Botanik Bahçesi, sıra dışı heykel kompozisyonları ile çeşitli bitkiler ve Ravino bahçesi olan genç doğa bilimcilerimizi memnun edecektir. Her yaştan bir çocukla, antik çağın ruhunu tam anlamıyla hissedebileceğiniz Ischia-Porto sokaklarında yürüyebilirsiniz.
Isola di Ischia - rehber bölümleri 1 2 3 4 5 6 7 8

Isola di Ischia ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

Referans Bilgi
Tüm lunaparkların haritası
Isola di Ischia yakınındaki lunaparklar
♥   Lunaparkı 'Magic World' Giugliano in Campania, 24 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Lunaparkı 'Edenlandia' Naples, 26.1 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Lunaparkı 'Rainbow Magicland' , 139.9 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
Tüm su parklarının haritası
Isola di Ischia çevresindeki su parkları
♥   Su Parkı 'Rainbow Magic Land' Valmontone, Roma, 139.9 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
Tüm büyük akvaryumların haritası
Isola di Ischia ve yakınındaki akvaryumlar
♥   Akvaryumu 'Stazione Zoologica di Napoli' , 30.8 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
Tüm hayvanat bahçelerinin haritası
Isola di Ischia ve yakınındaki bahçeler ve hayvanat bahçeleri
♥   Hayvanat Bahçesi 'Zoo Di Napoli' Naples, 26.2 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Hayvanat Bahçesi 'Parco del Sole' Collazzone, Perugia, 43 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Hayvanat Bahçesi 'Bioparco Faunistico d Abruzzo' Castel di Sangro, L’Aquila, 113.1 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
OrangeSmile araç kiralama Isola di Ischia’da araba kiralama

Suudi Arabistan Diriyah'ta 38 Otel Açacak

Diriyah, Suudi Arabistan'daki ilk mega projelerden biridir. Oteller ve diğer altyapılar önümüzdeki yıl açılmaya başlayacak ve tüm çalışmaların 2026'da bitmesi bekleniyor. Bujairi Terrace'taki ilk 18 restoran 2022'nin başlarında faaliyete geçecek. Oku bunu

08.02.2023

Isola di Ischia’nın En İyi Yerlerinin Fotoğraf Galerisi

Isola di Ischia Haritasında Çocuklar için Cazibe Yerleri (su parkları, hayvanat bahçeleri, lunaparklar)

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

Isola di Ischia Çevresinde Çocuğunuzla Ziyaret Edebileceğiniz İlgi Çekici Yerler

Çocuklar için Isola di Ischia Gezi ve Eğlence Rehberi - parklar, turistik yerler, müzeler, hayvanat bahçeleri, su parkları. Çocuğunuzun mutlaka ziyaret etmesi ve görmesi gereken, büyüleyici ve eğitici yerlerin tümü. Çocuğunuzla kaliteli zaman geçirebileceğiniz tüm keşif rotalarını (yerel tiyatrolar, sergiler ve müzeler) öğrenin. Aileler ve çocuklar için Isola di Ischia.
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018