OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi
Dubrovnik

Çocuklarla Dubrovnik Gezisi. Çocuğunuzla Gidebileceğiniz Yerler

Dubrovnik, Croatia   Dubrovnik, hafif iklimi, geniş plaj ve oyun alanları, güzel parklar ve tüm ailenizi heyecanlandıracak eğlence tesisleri ile ünlüdür. Akvaryum kentin en popüler semtlerinden biridir. Bu harikalar dolu harika bir yer. Akvaryum eski bir sarayda bulunur ve içinde su altı hayatının zengin bir koleksiyonunu bulacaksınız. Yüzlerce renkli balık, sevimli kaplumbağalar, deniz atları, ıstakoz ve ahtapotlar akvaryumda görülebilen deniz canlılarının sadece bir kısmıdır.
  Dubrovnik, alış veriş merkezleri ve gürültülü pazarlar için belirtilmedi, ancak alışveriş yapanların ilgisini çeken benzersiz mağazalar var. Tasarımıyla müzeye benzeyen Dubrovačka Kuća mağazası, hediyelik … Açık
Akvaryumun yanı sıra tarihi saray, gezginlerin çocuklarıyla buluşmasını sağlayacak olan bir ziyaret olan Deniz Müzesi’nin de ev sahipliği yapıyor. Müzenin sergilenmesi, eski haritalar, yelken ekipmanları ve farklı zamanlarda yapılmış gemilerin modellerini içerir. Bir gezi sırasında, müze konukları farklı ünlü kâşifleri duyacak; yalnızca çocuklar değil, aileleri de bir sürü yeni ve ilginç bilgiyi öğrenecekler.
SvetaAna, Dubrovnik’teki en büyük ve en ünlü eğlence parklarından biridir. Şehrin pitoresk bir kesiminde yer alan park, dev bir arsa arzeder. Ziyaretçilere sunulan eğlence seçimi çarpıcıdır. Farklı yaştaki çocuklar, motokros ve hatta binicilik okulu gibi nadir etkinlikler de dahil olmak üzere, ilginç oyun alanları ve turistik yerler bulacaktır. Çocuklar, renkli trambolinler üzerinde çok eğlenceli atlama bulacakları zaman gençler paintball oynamak için hayran olacaklar. Okçuluk, kablo yolu füniküler, ilginç gezintiler ve gerçek yarışmalar - bu eşsiz parkta eğlenceli ve heyecan dolu bir gün geçirmek çok kolaydır. www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
  Dubrovnik, Adriyatik Denizi’nin incisi. Şehrin inanılmaz güzel doğası ve Akdeniz atmosferi ile ünlüdür. Dubrovnik Riviera, Dalmaçya bölgesinin güneyinde bulunmaktadır. Cazibeli deniz, pişmiş toprak çatılar ile … Açık
Yürüyen hayranlar, ayaklarını Dubrovnik liman bölgesine hareket ettirmeleri önerilir. Burada birçok yat ve bot bulacaklar. Seyahat edenler, bir tekne kiralayabilir ve şehrin önemli turistik mekanlarına sudan bakabilirler. Geminin kiralanması, tenha küçük kumsallarda dinlenmeyi tercih edenlerle de popülerdir - kıyı şeridinin en güzel bölümlerine yalnızca tekneyle ulaşılabilir.
Close Up Dubrovnik Açık hava etkinlikleri ve güzel doğanın gözlemlenmesi, bardağınız için çay içiyorsa, kesinlikle şehirden uzakta bulunan Bal Vadisi parkını seveceksiniz. İnanılmaz derecede güzel park Srđ’in piedmont bölgesinde yer almaktadır. Burada ziyaretçiler doğa gibi bir masalda yürümek, gezinin tadını çıkarmak ve yaşam alanlarında çeşitli hayvanları izlemek mümkün olacak. Çocuklar ilginç bir şey denemek isterler - midilliye binebilirler.
  Dubrovnik’in restoranları kesinlikle deniz mahsulleri taraftarları tarafından sevilecektir. Bu kadar çeşitli balık yemekleri ve egzotik lezzetleri bulmak gerçekten zor. Konavoka Restaurant’ta ulusal mutfağın en … Açık
Şehrin Kral Zvonimir’den sonra adı geçen güzel bir yaya bölgesi var. Burası gür yeşilliklerle dolu muhteşem bir park. Aktif eğlence amaçlı hayranlar, özel olarak özel güzergahlarda bisiklet sürmenin, mini golf oynamanın veya ping pong oynamanın keyfine varabilecekleri için sıkılmayacaklardır. Piknik için bile özel bölgeler var - açık havada dinlenmek için mükemmel bir yer.
dubrovnik İlgi ve eğlence merkezlerinin tüm mekanları ziyaret edildiğinde Lokrum Adası’na gitme zamanı geldi. Adaya gemiyle ulaşmak mümkündür. Ada çok ilginç bir yer olduğu için böyle bir gezi ihmal etmeyin. Gezginler, ’ölü deniz’ i görecek ve ana sakinleri zarif tavus kuşları olan ulusal rezervte yürüyecek. Adada, aile dinlenmesi için uygun olan muhteşem plajlar var.
Dubrovnik - rehber bölümleri 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Dubrovnik ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

Referans Bilgi
Tüm su parklarının haritası
Dubrovnik çevresindeki su parkları
♥   Su Parkı 'Aqua park Mediteran Bečići' , 75.4 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
Tüm büyük akvaryumların haritası
Dubrovnik ve yakınındaki akvaryumlar
♥   Akvaryumu 'Akvarij Dubrovnik' , 2.1 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
Tüm hayvanat bahçelerinin haritası
Dubrovnik ve yakınındaki bahçeler ve hayvanat bahçeleri
♥   Hayvanat Bahçesi 'Pionirska dolina' Sarajevo, 139 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
OrangeSmile araç kiralama Dubrovnik’te araba kiralama

Dubai'deki Expo 2020 7 Milyondan Fazla Ziyaretçi Tarafından Ziyaret Edildi

Henüz bu etkinliği ziyaret etmediyseniz, Dubai'de otel rezervasyonu yapmak için hala zamanınız var çünkü Expo 2020 Dubai 31 Mart 2022'ye kadar sürüyor. Emirliği ziyaret edemeyen kişiler Expo 2020 web sitesinde sanal bir tur yapabilirler. Bu arada, sanal ziyaret Aralık sonunda 31.6 milyona ulaştı. Oku bunu

05.02.2023

Dubrovnik’in En İyi Yerlerinin Fotoğraf Galerisi

Dubrovnik Haritasında Çocuklar için Cazibe Yerleri (su parkları, hayvanat bahçeleri, lunaparklar)

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

Dubrovnik Çevresinde Çocuğunuzla Ziyaret Edebileceğiniz İlgi Çekici Yerler

Çocuklar için Dubrovnik Gezi ve Eğlence Rehberi - parklar, turistik yerler, müzeler, hayvanat bahçeleri, su parkları. Çocuğunuzun mutlaka ziyaret etmesi ve görmesi gereken, büyüleyici ve eğitici yerlerin tümü. Çocuğunuzla kaliteli zaman geçirebileceğiniz tüm keşif rotalarını (yerel tiyatrolar, sergiler ve müzeler) öğrenin. Aileler ve çocuklar için Dubrovnik.
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018