OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi
Dubrovnik

Dubrovnik Seyahatinizi Hazırlayın: Tavsiyeler & İpuçları - Yapılması ve Uyulması Gerekenler

Dubrovnik   1. Burbon sokak akşam yürüyüşleri ve gece eğlenceleri için en iyi yerdir. En iyi bar ve restoranlar da burada bulunmaktadır. Mükemmel bir servis seviyesi ve zengin menü ile değil aynı zamanda çok cazip fiyatlarla da farklılıklar gösterirler.
2. Şehir etrafında dolaşmanın en kârlı yolu sabahın erken saatlerinden akşamına kadar geçen otobüslerdir. Toplu taşıma araçlarıyla tüm önemli cazibe merkezlerine ve eğlence merkezlerine ulaşabilirsiniz.
3. Old Town’da bulunan restoranlar, şehrin en pahalı gastronomik kuruluşlarıdır. Ancak, oldukça orijinal bir menü ile farklı. Kentin neredeyse tüm seçkin kurumları burada bulunmaktadır.
4. Şehrin en iyi dükkanları Gruz liman bölgesinde bulunmaktadır. Burada taze deniz ürünleri ve en iyi şarapları satın alabilirsiniz. Çoğu dükkan ve alışveriş merkezi ödemeleri kredi kartıyla kabul etmektedir.
5. Araba kiralamak isterseniz, uluslararası sınıfın ehliyetine ve herhangi bir kredi kartına ihtiyacınız olacaktır. Ortalama kira günlük 30 US $ ’dır. www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
6. Sürücüler şehir boyunca sürüş sırasında maksimum hızın 50 km / saat olduğunu hatırlamalıdır. Sürüş esnasında tüm yolcular emniyet kemerlerini kullanmalıdır.
7. Birçok restoran ve kafede genel puanlarda ipucu yer almaktadır. Ücret, hesaba dahil edilmezse, toplam faturayı yuvarlayarak garsonun ek bir ücret karşılığında bırakabilirsiniz. Masaya bir ipucu bırakmamalısınız. İpuçları ayrıca taksi şoförleri, hizmetçi ve otel rehberlerine verilir.
  Dubrovnik Hırvatistan’ın en görkemli ve rafine edilmiş şehri olan ’Adriyatik Denizi’nin İncisi’ olarak bilinir. Turistler bunu kırmızı pişmiş toprak çatılar, mermer alanlar, yalnız manastırlar … Açık
8. Kentsel taksi fiyatları oldukça kabul edilebilir. Hafta içi ücretler yalnızca akşamları artabilir. Tipik olarak, hafta sonları taksi servislerinin maliyeti, müşterilere hafta içi sürelerden% 15 - 20 daha pahalı mal olacak.
Dubrovnik - rehber bölümleri 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Dubrovnik’te Nereleri Ziyaret Etmeli - Benzersiz Yerler

Forte Rose

From the series “Terk Edilmiş Ünlü Askeri Üsler ve Kaleler”
Harabeleri bugün görülebilen sur kaleleri, 17. yüzyılda Türkler tarafından inşa edilmiştir. İskelelerin parçalarına ek olarak, eski demiryolunun unsurlarını da görebilirsiniz. Sahilde, eski limanın kalıntıları korunmuştur. 20. yüzyılın ilk yarısında, İtalyanlar Türklerin inşa ettiği surların çoğunu tamamen yok ettiler ve yeniden inşa ettiler. Kalenin bazı kısımları günümüze kadar çok iyi korunmuştur. Kalenin ana binası dayanıklı taştan yapılmıştır ve metal bağlantı elemanları ile desteklenmiştir. … Devamını oku

Dubrovnik ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

OrangeSmile araç kiralama Dubrovnik’te araba kiralama

Hilton, Kyoto'da üçüncü lüks otel inşa ediyor

2024 yılında ilk misafirlerini ağırlayacak. Farklı kategorilerde 313 oda bulunacak, odaların içi ve otel alanları birinci sınıf otelin ana özelliklerinden biri haline gelecek. Odaları dekore ederken, kalitesiyle ünlü ve dünyanın en iyilerinden biri olarak kabul edilen yerel tekstillerin kullanılması planlanıyor. Oku bunu

09.02.2023

Dubrovnik Fotoğrafları

Dubrovnik haritasında servisleri (eczane, polis, otopark, bankalar) arayın

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

Dubrovnik Çevresindeki Şehirler için İpuçları

Dubrovnik Seyahati - Tavsiyeler ve İpuçları. Alınması gereken önlemler, uymanız gereken kurallar, ve Dubrovnik’te yapmaktan kaçınmanız gerekenler. Seyahatinizin beklenmedik sürprizler olmadan, pürüzsüz ve kolay geçmesi için yardımcı oluyoruz.
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018