OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi

Losinj Adası Gezilecek Yerler. Tam Seyahat Rehberi

  Yıllarca Hırvat adası Losinj, ülkenin en cazip turizm merkezlerinden biri olmaya devam ediyor. Eşsiz doğa rezervleri, plajlar, tarihi yerler ve modern tesisler için her zamanki eğlence seçeneklerinin bolluğu dahil olmak üzere tam ve heyecan verici bir tatil için ihtiyacınız olan her şey. Losinj, aynı zamanda modern turistler tarafından da bilinen büyük Cres adasının yakınında yer almaktadır. adalar bir asma köprü ile birbirine bağlıdır.
  Her yıl, Losinj aktif eğlence hayranları çekiyor. Şaşırtıcı bir şey değil, aslında burada sadece sahile uzanıp yüzmekle kalmaz, aynı zamanda birçok ilgi çekici yeri keşfedebilir ve en sevdiğiniz sporu … Açık
Adanın misafirlerinin çoğu, tarihi rıhtım boyunca yürüyüş yaparak tarihi ve kültürü ile tanışmayı tercih etmektedir. Kıyı boyunca çok sayıda popüler otel, restoran ve seyahat acentesi vardır, bu sayede ada veya deniz yolculuğu etrafında başka bir tur için kayıt olabilirsiniz. Adadaki hemen hemen her şehir, antik kiliseler ve katedrallerin yanı sıra, yaşı 100 yıldan fazla olan orijinal konut binaları ve anıtları korumuştur.
Mali Losinj kasabasında yer alan Fritz Gallery kesinlikle kültürel manzaralardan bahsetmeye değer. Sanat galerisine bağışlanan ünlü Hırvat ve Avrupalı ​​ressamların eserleri, orada önemli koleksiyoncular tarafından temsil ediliyor. www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
  Losinj güvenli bir şekilde ülkedeki en çekici sahil beldelerinden biri olarak adlandırılabilir. Kıyı güzelliğini tanımlamak zor. Kalın çam ormanları kıyı şeridine yakındır. En tanınmış ve popüler plajlardan … Açık
Güzel adanın tarihi ayrılmaz bir şekilde denizle ilişkilidir ve yerli halk deniz yaşamını birincil geçim kaynağı olarak görmeye devam etmektedir. Losinj adasında denizcilerin ve balıkçıların kalıtsal aileleri yaşıyor. Kula Müzesi’ne yapılacak bir tur sırasında balık avı hakkında çok ilginç şeyler öğrenebilirsiniz. Veli Losinj kasabasında yer almakta ve denizle bağlantılı olarak zengin ve çeşitli bir koleksiyon koleksiyonuna sahiptir. Müze genellikle ilginç sanat sergilerine ve özel etkinliklere ev sahipliği yapıyor.
Adanın en ünlü ve sembolik heykeli Apoksiomen’dir. Kıyı suları çalışması sırasında bulunmuştur; Losinj topraklarındaki ilk yerleşimlerin prehistorik çağda ortaya çıktığını kanıtlar. Sporcunun heykeli antik Yunanistan’a kadar uzanıyor. Bilim adamlarına göre, ada o zaman hızla gelişiyordu. Mali Losinj’deki müzede paha biçilmez keşifleri görebilirsiniz.
  Losinj, adaların büyük çoğunluğu gibi büyük alışveriş merkezlerine veya çok çeşitli marka aksesuarlarına, kıyafetlerine ve ayakkabılarına sahip değildir. Bu tür bir şey satın almak istiyorsanız, anakara … Açık
Gezilerin hayranları şüphesiz, gerçek bir açık hava müzesi olarak adlandırılabilecek eski Osorio kentini ziyaret edeceklerdir. Kasabanın toprakları inanılmaz derecede şaşırtıcı bir mimari yapıya sahiptir. Sarmaşık sokaklarda bir yürüyüş sırasında, eski binaların kalıntılarını ve eski kaleyi, farklı çağların birçok dini binasını ve adadaki en eski Hıristiyan kilisesinin kalıntılarını görebilirsiniz. Sömürgeci zamanların ve muhteşem güzellikteki parkların güzel villaları, bakımlı bahçeler ve sokaklar, kenti keyifli yürüyüşler için özel kılmaktadır. Ayrıca kentin turistler arasında çok popüler olan renkli festivali Musicales Osorio için düzenli bir mekan olduğunu da belirtmek gerekiyor.
Bir kişi Losinj’in doğal ilgi odalarına dikkat etmelidir. Adanın en yüksek noktası Televrina Dağı’dır. Tabiat rezervine sahip pitoresk Cikat Koyu güneyde yer almaktadır. Adanın yakınındaki bölge, Losinj’in tartışmasız sembolü olan nadir yunuslardan oluşan bir koloninin yaşadığı yerdir. Her gün gezmek için en rahat yerlere geziler düzenleyen hayvanlar için düzenlenmiştir.
  Losinj adası hem tarihi hem de doğal cazibe merkezlerine sahiptir. Çocuğunuzla birlikte sessizce ve huzur içinde yürüyüş yapmak ve egzersiz yapmak için yerler vardır. Kamp Cikat topraklarında aynı adı taşıyan su … Açık
  Losinj geniş bir sağlık ve sağlık tesisi olarak kabul edilmektedir. İnsan sağlığına önem veren eşsiz doğal koşullara sahiptir. Minerallerle zenginleştirilmiş eşsiz hava, tesisin ana hazinesi olarak kabul edilir. Pinewoods adanın önemli bir bölümünü kaplar, bu nedenle adada bir tatil, sizi çeşitli tipik hastalıklardan kurtaran güzel bir hastalık önleme yöntemidir. Losinj’deki birçok büyük otel, deniz suyu ve çeşitli doğal malzemelerle çeşitli uygulamalar sunan kendi spa merkezlerine sahiptir.
Bir sağlık tesisi olarak, ada yüz yıldan daha önce popüler oldu. Başlangıçta sadece kraliyet ailesi üyeleri boş zamanlarını orada geçirdi. 20. yüzyılın başında, adada güzel park ve bahçelerin yanı sıra yürüyüş ve dinlenme alanları için yollar ortaya çıktı. Modern turistler hala çoğunu görebilir. Adada yürüyüş için tüm yolların toplam uzunluğu 200 kilometreden fazla. Losinj aktif rekreasyon için mükemmel koşullara sahiptir - adanın konukları farklı su bazlı sporları denemek, bisiklet turları yapmak ya da modern spor merkezlerine katılmak için harika bir fırsata sahip olacaklardır.
Losinj Adası - rehber bölümleri 1 2 3 4 5 6 7 8

Losinj Adası ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

Referans Bilgi
Tüm kalelerin haritası
Ayakta kalan Losinj Adası kaleleri
♥   Kalesi 'Zrinski-Frankopan Castle' , 49.7 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Kalesi 'Nesactium' , 53.1 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Kalesi 'Fortress Nehaj' , 56.8 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Kalesi 'Sokolac Castle' , 70.2 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Kalesi 'Drivenik Castle' , 73.9 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
Tüm parkların haritası
Losinj Adası çevresindeki milli parklar ve şehir parkları
♥   Forest Park 'Čikat' , 5.8 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Forest Park 'Pod javori' , 8.7 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Nature Park 'Velebit' , 45 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Forest Park 'Kašteja' , 48.4 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Forest Park 'Busoler' , 55 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf

'Dünyadaki Sıradışı Yerler' Rehberimizden Losinj Adası ve Çevresindeki Turistik Yerler

Pulska Arena

From the series “Hala Kullanılan Antik Amfitiyatrolar ve Arenalar”
Yeniden yapılandırma, dünyaca ünlü mimar Pietro Nobile tarafından denetleniyor. 1932'ye kadar amfitiyatro büyük ölçekli etkinlikler için tamamen hazırlanmıştır. Halen, tiyatronun 5000 koltuğu var. Ziyaretçiler ilginç olaylarla diğerlerini çeşitlendirmek için bir fırsat bulacak. Anfitiyatro'nun yer altı odalarında gezinmenin yanı sıra kendi topraklarında bulunan arkeoloji müzesine de bakabilirler. Arenanın yeniden inşası sırasında, bilim adamları müzenin sergilerini oluşturan pek çok benzersiz eser keşfettiler. … Devamını oku
OrangeSmile araç kiralama Losinj’de araba kiralama

IHG, Voco Markasını İskoçya'ya Taşıyor

İskoçya'daki oteller Nisan veya Mayıs'ta açılabileceğinden, iki yeni otelin açılması, hayatın yavaş yavaş normale döndüğünün ve tatil seyahatlerinin yaza yakın bir zamanda devam edeceğinin bir işaretidir. Markanın adı - voco - Latince'de 'davet et' veya 'birlikte çağır' anlamına gelir. Glasgow oteli, bu markanın İskoçya'daki ilk mülkü olacaktır. Voco Grand Central Glasgow, mevcut Grand Central Hotel'in yerine açık olan yeniden markalanmış bir tesistir. IHG, orijinal cazibesini koruyarak popüler yeri yeniden tasarladı. Yeni Glasgow oteli şimdi 230 oda, toplantı ve etkinlik alanları ve ilginç bir seçenek sunuyor - şehrin en ilginç kısımlarını konuklarla birlikte keşfetmeye hazır olan ve voco ev sahipleri olarak bilinen yerleşik uzmanlarla iletişim kurma olanağı. voco Grand Central, hem eğlence hem de iş amaçlı seyahat edenler için mükemmel bir seçimdir. Oku bunu

11.04.2021

Losinj Adası Haritasında Turistik Yerleri Arayın

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

Losinj Adası Yakınındaki Bölgelerde Geziler

Losinj Adası, Hırvatistan Hakkında Her Şey - Geziler, turistik yerler, mimari, tarih, kültür ve mutfak. Seyahatinizi OrangeSmile.com ile hazırlayın - Losinj’de 'mutlaka görülmesi gerekenler'i, ziyaret edilecek yerleri, çıkılacak gezintileri, nefes kesici manzaraları keşfedin. Seyahatinizi bu gezi rehberiyle planlamak, Losinj’den birkaç gün içinde en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olacak.
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018