OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi
Rotterdam

Rotterdam’da Alışveriş - Otantik Ürünler, En İyi Outletler, Alışveriş Merkezleri ve Butikler

HDR Rotterdam   Alexandrium Alışveriş Merkezi, yolcuların en ünlü ve popüler alışveriş merkezlerinden biri olmaya devam ediyor. Hollanda’daki en büyük alışveriş merkezlerinden biri olan bu mağazada ziyaretçilerin 200’den fazla mağazası bulması bekleniyor. Uluslararası olarak ünlü markalar, muhteşem porselenler, kaliteli çikolata ve çeşitli hediyelik eşyalarla kıyafetler ve ayakkabılar bulmak için mükemmel bir yer. Çocuklu seyahat eden kişilerin, adından, farklı oyuncaklardan ve çocuk oyunlarından tahmin edebileceği üzere, satan Toys ’R’us mağazasını ziyaret etmeleri önerilir. Araba hayranları, ünlü Halfords mağazasını ziyaret etmenin tadını çıkarıyor.
  Dünyanın en büyük liman şehirlerinden biri, yalnızca ultra modern mimari, hızlı su taksileri ve çok sayıda pazar ile yolcuları etkilemeye hazır. Rotterdam’da pek çok ilginç ve gizli yerlerin yanı sıra, sıradan … Açık
Rotterdam’daki bazı dükkanlar zaten şehir simgesi statüsüne sahipler ve Euromast dükkânı da istisna değildir. Dükkan, ülkedeki en uzun kulesi olan Euromast’ta açık. Bu dükkan, turistlerle çok popüler. Ulusal stilde olağandışı gadget’ları ve hediyelik eşyalar satın almak için harika bir yer. Zeki kişilerin güneş şemsiyesi veya plaj dinlenmesi için sevimli t-shirtler ve öğeleri bulacaksınız. Kule mağazasında ayrıca harika çaydanlıklar, tasarımcı sofra takımları ve otantik Delft porselenleri de bulunmaktadır. Hollanda lale soğanları başka popüler bir mal kategorisidir - seçim çarpıcıdır.
Beurs Traverse, Rotterdam’daki ana alışveriş caddesi olarak yaygın bir şekilde tanınmaktadır. Gün boyunca parlayan ekran pencerelerini gezmek ve çeşitli mallara satılmak üzere hayran olmak için harcamak kolaydır. Beurs Traverse’da ilginç özel mağazalar var. Bazıları muhteşem Hollanda peyniri sunuyor ve bazı dükkanlar mükemmel çikolata sunuyor. Giyim mağazalarının seçimi şaşırtıcı değil. Ziyaretçiler, popüler markaların popüler mağazalarını ve yerel tasarımcıların ünlü butikleriyle buluşacak. www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
  Sıradışı yüzen oteller Rotterdam’ın imza özelliklerinden biri haline gelmiştir. Yüksek sınıf ss Rotterdam Hotel en Restaurants eski bir Hollanda-Amerikan gemisinde açıktır. Muhteşem kabin misafir odalarının … Açık
Kitapları seven herkes, selexyz donner’ı ziyaret etmeyi unutmamalıdır. Bu, ülkenin en büyük kitapçılarından biridir. Selexyz donner’da kitapları yalnızca Hollandaca değil, İngilizce de bulacaksınız. Kitapevi büyüktür ve sekiz katlıdır. Kitapların yanı sıra, CD’ler, hediyelik eşyalar ve çocuk oyuncakları satın almak mümkündür. Dükkânda uzun bir yürüyüş yaptıktan sonra, aynı binada açık olan restoranda yemek yemeyi çok sevindirir. Bu arada restorandaki tüm yemekler organik ürünlerle pişirilir.
Rotterdam at Sunset Lijnbaan Caddesi, prestijli ve popüler mağazalara ilgi duyan gezginler için daha şaşırtıcı bir yer. Burası sadece yayalara özgü bir sokak, bu yüzden orada yürümek kesinlikle rahat. Cadde, spor kıyafeti ve en yüksek kalitede aksesuar satan popüler bir dükkan olan London City Club’un ve kot kıyafeti sunan ünlü Jack & Jones mağazasının yeridir. Dişiler her fırsatta kıyafet satan Claudia Strater mağazasına aşıklar. Lijnbaan Caddesi üzerinde açılan mağazaların çoğunluğu çok pahalı değildir ve büyük Mango mağazasında bir istisna değildir.
  Urban Residences Rotterdam, Rotterdam’ın en şık tasarım otellerinden biri olarak bilinir. Panoramik pencerelere sahip göz alıcı ve zarif bir binada hizmet vermektedir. Tüm konuk odaları açık tonlarda yapılmış ve … Açık
Rotterdam’daki en büyük pazar Hoogstraat Caddesi üzerinde açıktır. Pazartesi hariç her gün çalışır. Bu pazar, yerel çiftliklerden taze mevsimlik meyve alıp, ilginç ulusal lezzetler ve tatlılar denemek için mükemmel bir yer. Birçok turist ucuz hatıra eşyaları satın almak için pazara geliyor ve bazıları sayısız çiçeği beğeniyor ve bahçeleri için lalelerin en iyi çeşitlerini seçiyorlar. Salı, ’kitap’ günü olarak kabul edilir, bu nedenle kitaplarla dolu pek çok tezgah, o gün piyasada açıktır.
Hotel New York Kaliteli Hollandalı ayakkabıları satmak isterseniz, Vien Lier’den daha iyi bir yer bulmak zor. Satılık öğelerin seçimi şaşırtıcıdır ve fiyatlar ortalamanın altındadır ve turistler için bu kadar popüler olmasının nedeni de budur. Büyük satışlar yılda birkaç kez gerçekleşir. Bu dönemlerde, en fazla 20 euroluk kaliteli ayakkabı satın almak mümkündür.
  Mainport Design Hotel, Rotterdam’daki en prestijli ve lüks otellerden biridir. Özel konuk odalarına ek olarak otel, Heaven Spa’ya erişim dahil olmak üzere çeşitli premium hizmetler sunmaktadır. VIP rahatlama … Açık
Genç insanlar ve farklı alt kültürlerin taraftarları genellikle Black Widow mağazasını ziyaret etmenin keyfini çıkarıyor. Zarif siyah korseler ve dantel eldivenleri ile popüler müzik gruplarının sembolleri ve farklı stillerin temalı mücevherleri arasındaki sırt çantalarına kadar satışa sunulan öğelerin seçimi geniş. Dükkan yalnızca kıyafet değil, aynı zamanda kozmetik ürünleri de sunuyor, bu nedenle siyah bir ruj ihtiyacı olan gotik insanlar tam olarak ne istediklerini bulacaklar. Bununla birlikte, herhangi bir alt kültürü merak etmeyin bile Black Widow hala ziyaret etmeye değer. Dükkan, geniş bir delici mücevher seçeneği ve alışılmadık parfüm seçenekleri sunuyor.
Rotterdam - rehber bölümleri 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

Rotterdam ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

Referans Bilgi
Tüm alışveriş yerlerinin haritası
Rotterdam’ın alışveriş sokakları
♥   Alışveriş Sokağı ' Lijnbaan' Rotterdam, 0.1 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Alışveriş Sokağı ' Beurstraverse' Rotterdam, 0.3 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Alışveriş Sokağı ' Meent' Rotterdam, 0.6 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
Tüm outletlerin haritası
Rotterdam ve yakınındaki tasarım-outletleri
♥   Outlet 'Rosada Fashion Outlet' Rosada 70, Roosendaal, 4703, Netherlands, 43.3 km from Rotterdam. Haritada
♥   Outlet 'Designer Outlet Roermond' Stadsweide 2, Roermond, 6041, Netherlands, 131.8 km from Rotterdam. Haritada
♥   Outlet 'Maasmechelen Village' Zetellaan 100, Maasmechelen, 3630, Belgium, 133 km from Rotterdam. Haritada
♥   Outlet 'McARTHURGLEN ROUBAIX' 44 mail de Lannoy, Roubaix, 59100, France, 163.7 km from Rotterdam. Haritada
OrangeSmile araç kiralama Rotterdam’da araba kiralama

Rotterdam’ın En İyi Yerlerinin Fotoğraf Galerisi

Rotterdam Haritasında Alışveriş Yerlerini, Sokaklarını, Butikleri ve Süpermarketleri Arayın

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

Tüm Rotterdam Bölgesi için Alışveriş Tavsiyeleri

Rotterdam için alışveriş tavsiyeleri. Hollanda’da tasarımcı kıyafetleri ve yerel tatlar satın alabileceğiniz en iyi yerler - mağazalar, galeriler, butikler ve outletler. Rotterdam’da otantik hediyelikler, ürünler, içkiler, ayakkabılar ve kıyafetler ararken, daha verimli rotalar çizmenizi sağlayan alışveriş sokakları haritasını sağlıyoruz.
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
ESP 401, Eindhoven
5633 AJ, Hollanda
+31 40 40 150 44


Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018