OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi
Rotterdam

Sıradışı Oteller - Alışılmadık Rotterdam Şehir Geziniz için En İyi Tercihler

ss Rotterdam Hotel en Restaurants Fotoğraflar: ss Rotterdam Hotel en Restaurants, Rotterdam   Sıradışı yüzen oteller Rotterdam’ın imza özelliklerinden biri haline gelmiştir. Yüksek sınıf ss Rotterdam Hotel en Restaurants eski bir Hollanda-Amerikan gemisinde açıktır. Muhteşem kabin misafir odalarının yanı sıra otelde iki mükemmel restoran bulunmaktadır. Yüzen otelin tasarımı, bir önceki yüzyılın 50’leri tarzında yapılmıştır. Tüm konuk odaları deri döşeme ve güzel ahşap dekor ile zarif mobilyalara sahiptir. Olağandışı otelin konukları, kapının en uzak ve gizli kısımlarını ziyaret edip tarihi hakkında daha fazla bilgi edinebilecekleri gezilere katılabilirler.
New Ocean Paradise Yüzen New Ocean Paradise oteli, şehrin kalbinde, cennete yakın bir konumda yer almaktadır. Otel, kazık üzerine inşa edilmiş güzel bir binada hizmet vermektedir. Binanın tasarımı eski bir Budist tapınağını andırıyor. Sıra dışı konumun yanı sıra, New Ocean Paradise’ın iç mekanları şüphesiz bir avantajdır. Yüzen otelin tasarımı, Çin’in kültür ve geleneklerine adanmıştır. Antika mobilyalar ve koyu ahşap dekor, seçkin Çin sanatçılarının tabloları, Çin mutfağından çeşitli yemekler sunan iki fantastik restoran - bu otel, uzak ülkenin kültürüyle tanışmak için harika bir yerdir. Ziyaretçilerin nadir Çin lezzetlerini satın alabilecekleri New Ocean Paradise’da sıradışı bir süpermarket de bulunmaktadır.
www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
H2otel Fotoğraflar: H2otel, Rotterdam Muhteşem H2otel , misafirlerine “suyla” harika konuk odaları sunmaya hazır. Bu otel Wijnhaven Haven’da yer almaktadır. Otelin 49 odasının tamamı ayrı bir tasarıma sahiptir ve modern sanatçılar tarafından muhteşem antika mobilyalar ve sanat eserleri ile dekore edilmiştir. Teknelerden birinde bir sergi salonu bile var. Yetenekli yerel ressamların eserlerini görmek için gezginleri ziyaret edebilirler. H2otel’in konukları, teknede romantik bir piknik, barda en iyi Hollanda birasının tadına bakma ve güvertede güneşlenmek gibi çok çeşitli hizmetlerden yararlanabilir.
Quartier Du Port Fotoğraflar: Restaurant & Hotel Quartier Du Port, Rotterdam Quartier Du Port otel ve restoran da gezginlerin dikkatini çeken alışılmadık bir yer. Bu otel eski bir ulaşım şirketinin eski binasında hizmet vermektedir. Güzel 18. yüzyıl binasında 20 adet konforlu oda bulunmaktadır. Otel, çok sayıda orijinal dekor unsurunu korumuştur. Tarihi atmosfer, birinci sınıf ahşap döşeme ve geniş pencereler ile mükemmel bir şekilde vurgulanmaktadır. Bazı konuk odalarında güzel bir Fransız balkon vardır. Otelin restoranı sadece iltifatları hak ediyor. Klasik ulusal yemekleri denemek için harika bir yer. Et yemekleri hayranları menüden özellikle memnun kalacaklardır.
The Student Hotel Rotterdam Fotoğraflar: The Student Hotel Rotterdam, Rotterdam Konforlu The Student Hotel Rotterdam , Rotterdam’ın merkezinde yer almaktadır. Bu otel özellikle genç gezginler arasında popülerdir. Yaratıcı tasarım, The Student Hotel’in avantajlarından biridir. Duvarlardaki tematik çizimler, insan organlarının kesin şemaları olduğu için anatomi çalışmasında tam anlamıyla kullanılabilir. Tümü aydınlık ve genç bir tarzda yapılmış olan otelde seçkin bir kütüphane ve çeşitli salonlar bulunmaktadır.
  Alexandrium Alışveriş Merkezi, yolcuların en ünlü ve popüler alışveriş merkezlerinden biri olmaya devam ediyor. Hollanda’daki en büyük alışveriş merkezlerinden biri olan bu mağazada ziyaretçilerin 200’den … Açık
citizenM Rotterdam Sıradışı tasarım başka bir popüler otel - citizenM Rotterdam bir arama kartı. Bu konaklama biriminin dekoru, Rotterdam’ın en önemli ulusal geleneklerine ve sembollerine adanmıştır. Duvarlara takılan bisikletler ve ankrajlar, ustalıkla yapılmış direksiyon ve gemi minyatürleri, şehrin olağanüstü simge yapılarının görüntüleriyle zengin bir dekorasyon koleksiyonu ve ünlü yerel sanatçıların tabloları - bunlar sadece unutulmaz tasarımın bazı unsurlarıdır. Bira severler, farklı türde fıçı bira ve klasik ulusal atıştırmalıkları deneyebilecekleri bara kesinlikle aşık olacaklar.
Rotterdam - rehber bölümleri 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

Rotterdam ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

OrangeSmile araç kiralama Rotterdam’da araba kiralama

Fotoğraflarla Rotterdam

Rotterdam Haritasında Otantik Oteller Arayın

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

Rotterdam’ın Komşularında Alışılmadık Şehir Turları

OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
ESP 401, Eindhoven
5633 AJ, Hollanda
+31 40 40 150 44


Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018