OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi
Rotterdam

Rotterdam’ın En İyi Konaklama Yerleri - En Lüks ve Şık Oteller

Mainport Design Hotel Fotoğraflar: Mainport Design Hotel, Rotterdam   Mainport Design Hotel , Rotterdam’daki en prestijli ve lüks otellerden biridir. Özel konuk odalarına ek olarak otel, Heaven Spa’ya erişim dahil olmak üzere çeşitli premium hizmetler sunmaktadır. VIP rahatlama uzmanları, Rotterdam sahilinin muhteşem panoramik manzarasını sunan özel saunaya sahip bir süit sipariş edebilir. Otelde ayrıca benzersiz bir spa odası da bulunmaktadır. Bu süitte sadece şehrin panoramik manzarasını sunan bir sauna değil, aynı zamanda hidro-masaj küvetli özel bir dinlenme alanı da bulunmaktadır. Mainport otelinin büyük ölçekli sağlıklı yaşam merkezi, şehrin en iyilerinden biri olarak kabul edilmektedir. Çok çeşitli ekipmanlara ve çok sayıda tedavi odasına sahip son teknoloji ürünü bir spor salonu ile donatılmıştır.
The Manhattan Hotel Rotterdam The Manhattan Hotel Rotterdam açıldığı bina ünlü bir şehir merkezi. Ünlü Millennium Tower gökdelesinde yer alan bu otel, lüks ve konforlu konuk odaları arayan çoğu seçkin konuk için mükemmel bir seçimdir. Gezginler, muhteşem 39 metrekarelik geniş süitlerden birinde kalmak isterlerse, günde yaklaşık 500 euro ödemeye hazır olmalıdırlar. Manhattan Hotel Rotterdam’daki süitler panoramik tavandan tabana pencereler ve kral yataklara sahiptir. Zarif misafirperverlik süitler de var, bir günde yaklaşık 400 euro. Yüksek sınıflı odaların tüm konukları, konukların özel ikramların ve kokteyllerin tadını çıkarabilecekleri özel salondan ücretsiz yararlanabilir.
www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
Hilton Rotterdam Fotoğraflar: Hilton Rotterdam, Rotterdam Hilton Rotterdam , kapılarını yeniden açtı ve tam bir restorasyon sonrasında 2013 yılında hizmet vermeye başladı. Bu otel, hiç şüphesiz, Rotterdam’daki en prestijli ve ileri teknoloji konaklama tesislerinden biridir. Lüks gezginler geleneksel olarak Hilton’un konforlu süitlerinde kalmanın keyfini çıkarabilirler. Bu odalar eski belediye binasının panoramik manzarasını sunmaktadır. Tüm süitler zarif ve çağdaş bir tarzda dekore edilmiştir. Temel olarak siyah-beyaz renklerde yapılmış ve mozaiklerle ustalıkla dekore edilmiş geniş banyo, bu tip odaların özelliklerine sahiptir. Güncel elektronikler olmadan rahat bir konaklama deneyimi yaşayamayan gezginler, Hilton Rotterdam’dan memnun kalacaklardır. Son derece modern bir iklim kontrol sistemi, MP3 çalar, kablo TV ve tamamen ayarlanabilir bir aydınlatma sistemi - böyle bir araç seçeneği ile rahat bir ortam yaratmak zor olmayacaktır.
Novotel Rotterdam Brainpark Fotoğraflar: Novotel Rotterdam Brainpark, Rotterdam Modern lüksün hayranları bir daha yüksek sınıf otel - Novotel Rotterdam Brainpark hayran olabilir. Geniş konuk odaları ve gelişmiş imar dışında, muhteşem otel misafirleri için çok çeşitli güzel dinlenme alanları sunmaktadır. Dışarısı soğukken, Novotel Brainpark müşterileri genellikle imza yemeklerini deneyebilecekleri büyüleyici salonda dinlenmenin keyfini çıkarabilirler. Havalar müsait olduğunda, otelin açık terası misafirlerine hizmet vermeye hazırdır. Aktif gezginlerin hizmetine, Novotel Brainpark, gökdelenin 18. katında bulunan tamamen dişli bir fitness merkezi sunmaktadır.
nhow Rotterdam Sonuncusu değil, en az nhow Rotterdam , Rotterdam’daki en güzel gökdelenlerden birinde açıktır. Bu otelin müşterileri, özel süitler için rezervasyon yaptırmaktadır. Bu konuk odalarının her biri kendine özgü bir özelliğe sahiptir. Örneğin, Horizon Süiti, liman bölgesinin nefes kesen panoramik manzarasını sunmaktadır. Sunset süitinin panoramik pencereleri, binanın batı tarafında yer almaktadır. Bu nedenle bu süit, batan güneşin eğimli ışınlarına hayranlıkla bakmak için mükemmeldir. Gündoğumu ile rahat bir ortamda buluşmak isteyen gezginler, doğuya bakan pencereleri olan lüks Sunrise süitinde kalmayı tercih edebilirler. Bu özel odalarda kalmak için, gezginlerin günde 200 avrodan biraz daha fazla ödeme yapmaya hazır olmaları gerekmektedir. Nhow Rotterdam’da da açık olan gece kulübünde gece eğlencelerinin hayranları her zaman bekler.
Rotterdam - rehber bölümleri 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

Rotterdam ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

OrangeSmile araç kiralama Rotterdam’da araba kiralama

Rotterdam Fotoğraf Akışı

Rotterdam Haritasında Havalı Otelleri Arayın

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

Rotterdam Çevresinde Lüks Konaklama

OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
ESP 401, Eindhoven
5633 AJ, Hollanda
+31 40 40 150 44


Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018