OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi
Rotterdam

Rotterdam Seyahatinizi Hazırlayın: Tavsiyeler & İpuçları - Yapılması ve Uyulması Gerekenler

Euromast   1. Rotterdam’da yumuşak uyuşturucu kullanımına izin verilmesine rağmen, güçlü ilaçların satışı ve kullanımı yasalar tarafından cezalandırılır.
2. Başkalarını halka açık yerlerde (mağazalar, bankalar, restoranlar ve metro vagonları) selamlamalısınız. Bunlar, yerel görgü kurallarıdır.
3. Rotterdam’da yürümek için kürk ve deriden yapılmış giysiler giymeniz önerilmez. Bu şehirde aktif olarak hayvan haklarını koruyan birçok insan var, bu nedenle bakışınız birçok olumsuz duygu ve düşünceye neden olabilir.
4. Yerel restoranlar ve kafelerde dans yaygın değildir. Kural olarak, ipucu faturaya eklenir ve her zamanki boyut tahminleri toplam siparişin yaklaşık% 10-15’ini oluşturur.
5. Kişisel ve iş görüşmelerinizde daima zamanında geldiğinizden emin olun. Yerel halk çok dakik, ve hafif bir gecikme saygısızlık ve ihmalin bir işareti olarak kabul edilir. www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
6. Yöre halkı çok geç yemekle ayırt edilebilir. Bu kadar çok restoranın saat 18: 00’den sonra açılmasının nedeni budur.
7. Gezi hazırlanırken, Rotterdam’daki voltajın 220 V olduğunu göz önünde bulundurmalısınız, bu nedenle tüm elektrikli ev aletlerinin uyumluluğunu kontrol edin. Bazı oteller elektrikli tıraş makineleri için özel soketler içerebilir; voltaj 110 V’dur.
  Rotterdam, ülkenin en büyük ikinci şehri ve Avrupa’nın en büyük limanı. 1962’den 2004’e kadar, Rotterdam Limanı, Şanghay’ın bu unvanını ele geçirene kadar dünyanın en yoğun olanlarından … Açık
8. Haftada bir kez, şehir müzelerine giriş ücretsizdir. Turistik yerlerin bazıları her zaman halka açık genel erişime sahiptir, bu nedenle turistler birçok geziye önemli ölçüde tasarruf edebilirler.
9. Bisiklet, burada popüler toplu taşıma araçlarından biridir. Yardımıyla şehrin herhangi bir yerine kolayca ulaşabilirsiniz. Şehrin herhangi bir yerinde bulunan çok sayıda kiralık büroda bir bisiklet kiralayabilirsiniz. Tipik olarak, bisiklet kiralama için en yüksek fiyatlar, otellerin bitişiğindeki ofislerdedir.
Rotterdam - rehber bölümleri 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

Rotterdam’da Nereleri Ziyaret Etmeli - Benzersiz Yerler

Sauna Deco

From the series “Dünyadaki En Sıradışı Kaplıcalar, Hamamlar ve Saunalar”
1970'li yıllarda, zarif iç tasarımı ile tanınan mağaza yenilendi. Yenilendikten sonra çoğu dekor unsuru kaldırıldı. Tarihi mağazanın bu muhteşem dekor öğeleri Amsterdam'ın saunasına getirildi. Bugün ziyaretçiler, havuza, eşsiz bir ahşap merdivenle gidebilirler ve üzerinde birkaç on yıl önce Paris'ler alışverişe çıktı. Hollanda'daki en ünlü ve popüler saunayı ziyaret etmeye karar veren turistler, saunada mayo giymenin önemli bir kuralına uymak zorundadır. … Devamını oku

Electric Ladyland Floresan Müzesi

From the series “Dünyanın Resmi Olmayan 15 İnsan Yapımı Harikası”
Son yıllarda, müzenin koleksiyonu olağandışı heykeller ile doldurulmuştur. Dünyanın düzeni ve büyük bir Shiva heykeli en etkileyici tablolar arasındadır. Amsterdam'daki şaşırtıcı müzeyi ziyaret sadece unutulmaz değil aynı zamanda bilgilendirici bir etkinlik vaat ediyor. Konuklar, çağdaş sanatta, endüstride ve hatta pazarlamada flüoresan kullanmayı öğreneceklerdir. En ince ışın demetinin olağan gri bir taşı bile paha biçilmez bir sanat parçasına dönüştürmeyi nasıl becerdiğini anlayacaklar. … Devamını oku

Efteling Parkı

From the series “Dünyadaki En Fantastik Lunaparklar”
Nefes kesici ve aktif eğlenceleri seven konuklar için, 5 rulolu bardak altlığı gibi 30'dan fazla cazibe merkezi vardır. İlginç cazibe merkezleri de 'hayaletlerle dolu evde' bulunabilir. Gerçekçi çekim olan 'Düşler Ülkesi' küçük park konuklarını memnun edecektir. Bir efsaneye göre, Walt Disney açılıştan kısa bir süre sonra Efteling Park'u ziyaret etti. Parkın büyülü atmosferi, Disneyland'ı keşfetmek için ona ilham verdi. … Devamını oku

Rotterdam ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

OrangeSmile araç kiralama Rotterdam’da araba kiralama

Rotterdam Fotoğrafları

Rotterdam haritasında servisleri (eczane, polis, otopark, bankalar) arayın

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

Rotterdam Çevresindeki Şehirler için İpuçları

Rotterdam Seyahati - Tavsiyeler ve İpuçları. Alınması gereken önlemler, uymanız gereken kurallar, ve Rotterdam’da yapmaktan kaçınmanız gerekenler. Seyahatinizin beklenmedik sürprizler olmadan, pürüzsüz ve kolay geçmesi için yardımcı oluyoruz.
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
ESP 401, Eindhoven
5633 AJ, Hollanda
+31 40 40 150 44


Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018