OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi
Rotterdam

Rotterdam’da Zarif Bir Haftasonu - En Benzersiz Butik Otellerin Koleksiyonu

Urban Residences Rotterdam Fotoğraflar: Urban Residences Rotterdam, Rotterdam   Urban Residences Rotterdam , Rotterdam’ın en şık tasarım otellerinden biri olarak bilinir. Panoramik pencerelere sahip göz alıcı ve zarif bir binada hizmet vermektedir. Tüm konuk odaları açık tonlarda yapılmış ve kentsel tarzda ilginç aksesuarlara sahiptir. Abajurlardaki küçük çiçek desenleriyle sıra dışı avizeler, uzun ayarlanabilir ayaklar üzerindeki metal zemin lambaları ve çok sayıda markalı cam aksesuarlar gerçekten unutulmaz bir görünüm yaratır. Tüm konuk odaları, peyzajlı renkli fotoğraf tabloları ve gevrek beyaz tasarım mobilyalara sahip özel, geniş bir balkona sahiptir.
Inntel Hotels Rotterdam Centre Hoş ve modern tasarım, başka bir kaliteli otel Inntel Hotels Rotterdam Centre avantajı. Bu mekânın eşsiz tasarımı deniz temasına adanmıştır, bu yüzden çeşitli deniz esintili tablolar ve ortak alanlarda ve konuk odalarında fotoğraflı duvar kağıtları bekleyebilirsiniz. Hem resepsiyon hem de salon alanları mavi ve beyaz renklerde yapılmış ve şık bir sanatsal aydınlatmaya sahiptir. Muhteşem bar, mavinin farklı tonlarında usta aydınlatma ile daha az şaşırtıcı görünüyor. Bu arada, barın panoramik pencereleri şehrin muhteşem manzarasını sunmaktadır.
www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
Best Western ART Hotel Rotterdam Fotoğraflar: Best Western ART Hotel Rotterdam, Rotterdam Best Western ART Hotel Rotterdam Rotterdam’daki en renkli ve şık otellerden biri olduğunu söylemek güvenlidir. Tüm konuk odaları, karmaşık desenlere sahip parlak halılara sahiptir ve bu desenler tüm konuk odalarında farklıdır. Modern sanatçılar ve renkli tasarım mobilyalar tarafından soyut tarzda kalın tablolar, dekorun uyumlu bir ekidir. Bazı konuk odalarının tasarımı benzersizdir - özellikle odalarda ziyaretçiler retro tarzda güzel ahşap mobilyalar bulacak ve bazılarında duvarlarda sofistike desenlere sahip parlak duvar kağıtları bulunmaktadır. Otelin restoranında muhteşem antika mobilyalar da var, ancak romantik bir atmosfer yaratan orta çağ tarzında devasa avizeler olmadan görünüm eksik olurdu.
Stayokay Rotterdam Fotoğraflar: Stayokay Rotterdam, Rotterdam Genç ve aktif gezginler genellikle Stayokay Rotterdam tasarım otelinde konaklamayı tercih ederler. Şehrin en ünlü kübik evlerinden birinde açıktır. Beyaz ve turuncu, Stayokay Rotterdam’ın tasarımında hakim renklerdir. Tüm konuk odaları sadece çeşitli çekici aksesuarlara sahip değildir, aynı zamanda sıra dışı bir yerleşime sahiptir. Dev açılı pencereler, muhteşem bir lambalı mansart tavan, açılı duvarlar ve modern ve hoş tasarım, konforlu bir konaklama için gereken her şeydir.
King Kong Hostel King Kong Hostel , güzel ve çekici dekoru nedeniyle Rotterdam’daki hosteller listesinde kolaylıkla öne çıkıyor. Konuk odaları ve otelin ortak alanları farklı tarzlarda yapılmıştır. İç mekan detaylarının çeşitliliği, muhteşem eski ahşap mobilyalar, renkli hamaklar, hatta retro gramofonlar ve valizler. Duvarlardaki göz alıcı çizimler ayrı bir sözü hak ediyor. Yetenekli sanatçılardan oluşan bir ekip, Rotterdam’ın en ünlü simgelerini ve duvarlardaki liman bölgesinin panoramik manzaralarını çizdi.
Alberti (Bed & Bike) Fotoğraflar: Alberti (Bed & Bike), Rotterdam Savvy gezginler Alberti (Bed & Bike) kalmak için bir fırsattan keyif alacaklar. Bisiklet kiralamasına ek olarak, bu muhteşem otel çoğunlukla pastel tonlarda yapılmış ve ilginç tasarım aksesuarlarına sahip konforlu konuk odaları sunmaktadır. Çiçek soğanlarını, geniş panoramik pencereleri ve eski el yapımı mobilyaları hatırlatan renkli lamba tonlarına sahip büyük avizeler - tüm bu unsurlar gerçekten romantik bir ortam yaratır. Duvarlarda yaratıcı motifler ve romantik motifler sadece otelin sıradışı tasarımının altını çiziyor.
Stroom Şehrin liman bölgesi, eski bir elektrik santrali binasında açılan Stroom - daha şık bir otelin yeridir. Otelin konuk odaları baskın beyaz renk ile yapılmış ve standart olmayan bir planlama ile ayırt edilir. Bazı konuk odalarında güzel bir açık alan banyo bulunur. Binanın çatısı renkli yumuşak mobilyalarla panoramik bir terasa dönüştürülmüştür.
Rotterdam - rehber bölümleri 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
OrangeSmile araç kiralama Rotterdam’da araba kiralama

Rotterdam’ın Şıklığı - Fotoğraf Akışı

Rotterdam Haritasında Zarif Tasarım-Otellerini Arayın

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

Rotterdam Bölgesindeki En İyi Butik Oteller

OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018