OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi

Limburg Gezilecek Yerler. Tam Seyahat Rehberi

Saint Servatius Bridge of Maastricht in the Evening   Limburg, Hollanda’nın güneydoğu kesiminde yer almaktadır. Birkaç yüzyıl önce Limburg bağımsız bir ilçe, büyük sanayi ve ticaret alanıydı. Başkenti, daha sonra Belçika’ya taşınan aynı ismin şehriydi. Şu anda, orta çağ vilayetinin yarısı Belçika topraklarında, diğer yarısı ise Hollanda’da bulunuyor. Bölgenin merkezi, pitoresk Maastricht şehridir.
  Limburg, klasik Hollanda mutfağının tadını çıkarabileceğiniz çekici yemek mekanlarıyla doludur. Komşu Belçika’nın Limburg mutfak geleneklerinin oluşumu üzerinde ciddi bir etkisi olduğu dikkate alınmalıdır, bu … Açık
İl iyi gelişmiş turizm altyapısına sahiptir; Yolcular, çoğu büyükşehir bölgesinde yer alan çeşitli gezi turları sunulmaktadır. Maastricht’in belki de en eski tarihi dönüm noktası, 13. yüzyılın sonlarında inşa edilen Maas nehri üzerindeki köprüdür. Yakın Barok tarzı eski adliye binası ve belediye binasıdır; Bu binalar 15-16. yüzyılların başında inşa edildi. Şehirde birçok konak var; En güzel binalar Rönesans tarzında inşa edilmiştir. Konuklar, 13. yüzyılın başlarında inşa edilen burç ve kale kapılarının kalıntılarını ziyaret etmekten hoşlanacaklar. 17. yüzyılın sonlarında çoğu tahkim yok edildi; Bu günlerde sadece birkaç eski bina hayatta kaldı.
Dini siteler arasında, San Servacio Kilisesi dikkate değerdir; 6. yüzyılda kurulan Hollanda’nın en eski bazilikasıdır. Bugün görülebilen bina, 11-12. Yüzyıllarda inşa edilmiştir. Mimari bilenler, Roma stiline sahip olduğunu söylüyorlar. Daha az göze çarpan, Aziz John Kilisesi 75 metre yüksekliğindeki çan kulesiyle süslenmiştir. Meryem Ana Katedrali paha biçilmez bir eserdir - yaşı 1000 yıldan fazla olan eski bir kript. www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
  Limburg’un her şehri, eşsiz tarihi eserlerde yer alan canlı bir tarihtir. Dinleyicilerini ilginç müzeler ve sanat galerilerine ayırmak isteyenler, ilçenin en küçük illerinde bile kültürel mekanlar olduğu için … Açık
Maastricht’ten çok uzak olmayan Sint-Petersburg var. Antik çağda marn taşı madenciliğinin önemli bir merkezi haline gelmiştir. Bugün, ana cazibe merkezleri madenciler tarafından yapılan tüneller. Toplam uzunluğu 320 km’den fazla. Bu yer, yerli halkın yeraltında kendi sığınaklarını, hükümlerini ve mühimmatını sakladığı için savaş sırasında önemli bir rol oynamıştır. Limburg, ekolojik turizmin destekçilerine hitap edecek çok sayıda ilginç kasaba ve pitoresk köylere ev sahipliği yapıyor.
Limburg - rehber bölümleri 1 2 3 4

Limburg ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

Referans Bilgi
Tüm kalelerin haritası
Ayakta kalan Limburg kaleleri
♥   Kalesi 'Bleijenbeek Castle' , 21.5 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Kalesi 'Croy Castle' , 30.9 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Kalesi 'Heeze Castle' , 33.5 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Kalesi 'Moyland Castle' , 36.8 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Kalesi 'Heeswijk Castle' , 49 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
Tüm parkların haritası
Limburg çevresindeki milli parklar ve şehir parkları
♥   National Park 'De Maasduinen' , 15.8 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   National Park 'De Groote Peel' , 22.2 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   National Park 'De Meinweg' , 31.9 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   National Park 'Veluwezoom' , 67.3 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   National Park 'De Loonse en Drunense Duinen' , 68.6 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf

'Dünyadaki Sıradışı Yerler' Rehberimizden Limburg ve Çevresindeki Turistik Yerler

Zeche Zollverein

From the series “Dünyadaki En Korkunç Madenler”
Müzelerde paha biçilemez eserlere hayran kaldıktan sonra, terk edilmiş yeraltı yerinde dolaşmaya değer. Aşınmış metal merdivenler üzerinden basitçe iniş adrenalin acele etmeye başlar. Pek çok esrarengiz öykü, Zeche Zollverein madenleriyle ilişkilidir, zira birçok sanayici anormal darbelerle karşı karşıya kalmıştır. Bu yerleri ziyaret eden turistler genellikle açıklanamayan sesler duyar. Öyle belirgin ve gerçekçidir ki, bazı madenlerde hala aktif çalışmaların olduğu görülüyor. … Devamını oku
OrangeSmile araç kiralama Limburg’da araba kiralama

Malezya 2020 Turist Giriş Verilerini Paylaşıyor

Geçen yıl gelenlerde bu kadar şiddetli bir düşüş yaşayan tek ülke Malezya değil. Dünya Turizm Örgütü'nün (UNWTO) yayınladığı bilgiye göre 2020'de Asya ve Pasifik'teki gelişlerdeki düşüş% 84'e ulaştı. ASEAN ülkeleri de benzer bir sonuç aldı. Singapur'a gelişler Tayland'da% 85,7, Vietnam ve Endonezya'da% 83,2, sırasıyla% 78,7 ve% 75 azaldı. Oku bunu

13.05.2021

Limburg Haritasında Turistik Yerleri Arayın

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

Limburg Yakınındaki Bölgelerde Geziler

Limburg, Hollanda Hakkında Her Şey - Geziler, turistik yerler, mimari, tarih, kültür ve mutfak. Seyahatinizi OrangeSmile.com ile hazırlayın - Limburg’da 'mutlaka görülmesi gerekenler'i, ziyaret edilecek yerleri, çıkılacak gezintileri, nefes kesici manzaraları keşfedin. Seyahatinizi bu gezi rehberiyle planlamak, Limburg’tan birkaç gün içinde en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olacak.
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018