OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi

Venlo Gezilecek Yerler. Tam Seyahat Rehberi

  Hollandalı tatil beldesi Venlo uzun zaman önce popüler hale gelmiştir ve şu anda kendi bölgesinde açılmış birkaç otel bulunmaktadır. Ancak, tesis kaliteli aile istirahati için ideal koşullar sunmaktadır. Tatil merkezi öncelikle otel bölgesinde dinlenmeyi hedeflediğinden, yerel hizmetlerin avantajları hakkında daha ayrıntılı bilgi vermeliyiz.
  Venlo her yıl, Lent’ten hemen önce güzel bir karnaval ev sahipliği yapıyor. Bu karnaval, bölgedeki en popüler ve en sevilen ulusal kutlamalardan biridir. Bu türden ciddi olayların ülke genelindeki diğer birçok … Açık
Bilderberg De Bovenste Molen oteli, banliyö parkı bölgesinde yer almaktadır. Diğer tüm tatil köylerinden bu otelin en önemli farkı yenilenen ve kozmetoloji prosedürlerinin geniş seçimidir. Otel misafirlerinin hizmetine masaj kabinleri, SPA salonu, solaryum, sauna ve Türk hamamı açılmaktadır. Otelin yakınında bir tenis kortu ve bir golf sahası bulunmaktadır. Oteli çevreleyen parklar yürüyüş veya bisiklet sürmek için idealdir. Burada ayrıca birkaç butik ve restoran bulacaksınız.
Campanile Hotel & Restaurant Venlo otel, daha az rahat ve büyüleyici değildir. Bölgesinde, misafirlerin memnuniyeti en zor olanların tadına uygun zengin yemek seçenekleriyle muhteşem bir restoran bulacaksınız. Daha ilginç olanı - restoranda fiyatlar makul olandan daha fazladır. Otelden kısa bir yolculuk yapın ve Venlo’nun çeşitli turistik yerlerini göreceksiniz. Kasteeltuinen Arcen Kalesi’ne bir geziye katılabilir ve muhteşem bahçelerinde yürüyüş yapabilir ya da muhteşem bir Kasteeltuinen Arcen Park’ı ziyaret edebilirsiniz. www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
  Venlo, barış ve misafirperverliğin eşsiz atmosferiyle en başından itibaren yolcuları hayrete düşüren inanılmaz çekici ve rahat bir şehir. Küçük renkli binalar, düzenli ve bakımlı bahçeler ve mimari yapılar ile … Açık
Puur oteli, Venlo’daki en yeni ve en şık otel olarak bilinir. Otel eski ve çekici bir binada açılır. Burada geniş açık teraslar ve büyük bir park bulacaksınız. Yalnızlığın sakin atmosferi telaşsız ve dinlendirici bir dinlenme için idealdir.
Son olarak, Hotel American şehrin merkezinde yer almaktadır. Otel karşısında Venlo - Limburgs Müzesi’nde ana kültürel ilgi noktası yer almaktadır. Şehir ile tanışmak ve ana cazibe noktalarını ve ilginç yerleri görmek isteyen turistler bu otelde durmalıdır. Avantajlı bir konuma sahip olan bu otel, geleneksel olarak yüksek kaliteli hizmet ve uygun fiyatları ile ziyaretçi çekmektedir.
  Venlo’da, gezginler gereken çok eğlence, alışveriş ve yapılacak çok ilginç şeyler bulacaklar. Kural olarak, kafeterya, restoran ve hediyelik eşya dükkanlarının çoğunluğu şehir merkezine ya da İç … Açık
  Venlo çok küçük bir kasabadır. Tarihi alanlarının önemli bir kısmı ana meydanın yakınında yoğunlaşmıştır. Burada güzel bir belediye binası yer almaktadır. Diğer birçok tarihi bina gibi, kırmızı tuğladan inşa edilmiştir. Binanın özelliklerinde Gotik tarzı benzersiz unsurları tahmin edilir. Eski belediye binasının etrafındaki alan serbest gezintiler için kullanılabilir, bu nedenle tarihi anıt tüm ihtişamıyla görülebilir.
Sanatseverler, ünlü çağdaş sanatçıların resim ve heykellerinin çok ilginç bir koleksiyonunu içeren Van Bommel Van Barajı’na bakmalılar. Bu müze, zaten ziyaret etmiş olanlar için bile ziyaret etmek için ilginç olacak. Genellikle ilginç geçici sergiler tutar. Burada sadece çağdaş sanatçıların ve heykeltraşların değil aynı zamanda yetenekli fotoğrafçıların eserlerini de görebilirsiniz. Venlo’da tiyatro sanatının hayranlarını da hoş bir sürpriz bekliyor. De Maaspoort Theatre & Events’i ziyaret edebilecekler. Bu güzel modern salonda, genellikle ilginç tiyatro gösterileri ve klasik müzik konserleri vardır. Kültür merkezini ziyaret etmek ve eşsiz atmosferinin tadını çıkarmak, bu tür aktivitelerle hiç ilgilenmemiş olanlar için bile ilginç olacaktır.
  1. Bir araba kiralamak için, gezginlerin uluslararası bir sürücü iznine sahip olması gerekir. Araç kiralama hizmetleri genellikle depozito olarak belirtilen bir miktar para ile bir kredi kartı gerektirir. 21 yaşından … Açık
Hollanda’daki diğer birçok şehirde olduğu gibi, Venlo’da en popüler ulaşım şekli bisiklettir. Yollarda çok az araba var. Buna ek olarak, kelimenin tam anlamıyla şehrin tüm bölümleri özel bisiklet yolları ağıyla kaplıdır. Ekolojik iki tekerlekli taşımacılığa geçtiğinizde, inanılmaz derecede ilginç bir yürüyüş turu yapabilir ve şehrin en gizli köşelerine hayran kalabilirsiniz. Birçok antik kilise ve katedral kendi topraklarına dağılmış ve bazı tarihi binaların iç avluları gerçek mimari başyapıtlardır.
Şehrin az bilinen manzaraları arasında Sint-Martinuskerk Kilisesi bulunmaktadır. 15. yüzyılda inşa edilmiş ve Gotik tarzın canlı bir örneğidir. Mimari açıdan bakıldığında, antik Latin okulu Ald Weishoes’in binası büyük ilgi görüyor. Açılışı 1611’de yapıldı. İkinci Dünya Savaşı sırasında okul binası mucizevi bir şekilde kaldı. Orta Çağ boyunca Venlo gelişmekte olan bir ticaret şehriydi. Renkli pazarları ve alışveriş caddeleri, şimdi bile binlerce müşteriyi çekiyor.
Venlo - rehber bölümleri 1 2 3 4 5 6 7

Venlo ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

Referans Bilgi
Tüm kalelerin haritası
Ayakta kalan Venlo kaleleri
♥   Kalesi 'Bleijenbeek Castle' , 31 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Kalesi 'Heeze Castle' , 40.2 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Kalesi 'Croy Castle' , 40.4 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Kalesi 'Moyland Castle' , 43.5 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Kalesi 'Jansgeleen Castle' , 51.8 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
Tüm parkların haritası
Venlo çevresindeki milli parklar ve şehir parkları
♥   National Park 'De Meinweg' , 24.1 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   National Park 'De Maasduinen' , 24.5 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   National Park 'De Groote Peel' , 25.8 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   National Park 'Veluwezoom' , 76.4 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   National Park 'De Loonse en Drunense Duinen' , 78.6 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
Tüm sanat müzelerinin haritası
Venlo ve çevresindeki sanat galerileri
♥   Sanat Müzesi 'Abteiberg Museum' Mönchengladbach, 26.8 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf

'Dünyadaki Sıradışı Yerler' Rehberimizden Venlo ve Çevresindeki Turistik Yerler

Aachen Katedrali

From the series “Avrupadaki En İyi 15 Unesco Bölgesi”
Şaşırtıcı efsaneler bir çok katedral ile ilgilidir. Birine göre, inşaat için para Şeytan'ın kendisi tarafından bağışlandı. Bunun karşılığında, biten katedere gelecek ilk canlının canını almak istedi. Yerel sakinler şaşkına dönmüştü. Katedral tamamlandığında, önce bir kurtun gelmesine izin verdiler. Birçok olağanüstü tarihsel olay yeri ile ilişkilendirilmiştir. Burada, 35 imparatorluğun kralları ve 14 kraliçesi taçlandırıldı. Bugün, Aachen Katedrali, yüzlerce yıl kadar görkemli. Bir kez içeride, sanatsal renkli vitray pencereler, mermer duvarlar ve tavan, inanılmaz resim ve diğer dekor öğelerinden uzak durmak imkansız. … Devamını oku

Zeche Zollverein

From the series “Dünyadaki En Korkunç Madenler”
Müzelerde paha biçilemez eserlere hayran kaldıktan sonra, terk edilmiş yeraltı yerinde dolaşmaya değer. Aşınmış metal merdivenler üzerinden basitçe iniş adrenalin acele etmeye başlar. Pek çok esrarengiz öykü, Zeche Zollverein madenleriyle ilişkilidir, zira birçok sanayici anormal darbelerle karşı karşıya kalmıştır. Bu yerleri ziyaret eden turistler genellikle açıklanamayan sesler duyar. Öyle belirgin ve gerçekçidir ki, bazı madenlerde hala aktif çalışmaların olduğu görülüyor. … Devamını oku
OrangeSmile araç kiralama Venlo’da araba kiralama

2022'de 9 Yeni Otel Açmayı Tercih Etti

Eylül 2022'de Oslo'daki Sommerro oteli, özenle restore edilmiş 1930'lardan kalma Art Deco binasında hizmet vermeye başlayacak. Bu bina, Norveç başkentinin tarihi bir mahallesi olan Frogner'in gerçek bir simgesidir. Milyonlarca dolarlık bir yenileme, Norveç'teki en büyük koruma projesini özenle, 56 rezidans dahil 231 odalı modern bir otele dönüştürdü. Preferred, 2022'de New York'ta The Wall Street Hotel, Singer Island'da (Florida, ABD) Amrit Ocean Resort & Residences, Zanzibar'da TOA Hotel & Spa, Washington'da Pendry otel ve Pendry Park City olmak üzere beş otel daha açacak. Utah'ta bir otel. Oku bunu

01.02.2023

Venlo Haritasında Turistik Yerleri Arayın

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

Venlo Yakınındaki Bölgelerde Geziler

Venlo, Hollanda Hakkında Her Şey - Geziler, turistik yerler, mimari, tarih, kültür ve mutfak. Seyahatinizi OrangeSmile.com ile hazırlayın - Venlo’da 'mutlaka görülmesi gerekenler'i, ziyaret edilecek yerleri, çıkılacak gezintileri, nefes kesici manzaraları keşfedin. Seyahatinizi bu gezi rehberiyle planlamak, Venlo’dan birkaç gün içinde en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olacak.
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018