OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi
Rotterdam

Rotterdam’ın Korunmuş Tarihi: Eski ve Tarihi Oteller

blue hotel Hotel New York   Hotel New York Hotel New York , Rotterdam’ın gerçek bir tarihi semboldür. Eski Hollanda Amerika merkezi olan güzel eski bir binada açıktır. Binanın tasarımı modern bir tarzda yapılmış ve sıradışı eski dekorasyonlara muhteşem bir şekilde göz atmaktadır. Tasarımın retro tarzı muhteşem duvar kağıtları, ilginç siyah-beyaz fotoğraflar, antika mobilyalar ve duvarlardaki karmaşık desenler gibi unsurları, sadece bu yerin eşsiz atmosferine katkıda bulunuyor. Tarihi bina hala orijinal yüksek tavanlara ve panoramik pencerelere sahiptir. Yaz aylarında, otelin yakınındaki açık teraslar ortaya çıkar. Ayrıca, seçkin tarihi otelin kendi su taksisine sahip olduğunu da belirtmek isteriz, bu nedenle gezginler birkaç dakika içinde şehir merkezine ulaşmada sorun yaşamayacaklardır.
MyCityLofts - Rooftop Suite MyCityLofts - Rooftop Suite dairesi, Rotterdam’ın kalbindeki muhteşem tarihi binalardan birinde açıktır. En fazla dört kişilik muhteşem süit, cazibesini kaybetmemiş ve birçok antika eşyaya sahiptir. Muhteşem tasarım mobilyaların yanı sıra, konuklar eski ahşap kirişlere hayran kalacaklardır. Odalardan birinde eski bir şömine vardır. Ahşap el yapımı ürünler, tasarıma layık bir katkıdır. Müze bölgesinin panoramik manzarasını sunan binanın çatısında geniş bir teras bulunmaktadır.
www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
A Small Hotel Fotoğraflar: A Small Hotel, Rotterdam Minyatür A Small Hotel , müşterilerine 6 geniş konuk odası sunmaya hazır. Tüm bu odalar tamamen restore edilmiş tarihi bir binada yer almaktadır. Yeniden yapılanma çalışmaları sırasında, eski yüksek tavanları ve sıra dışı bir yuvarlak şeklin panoramik pencerelerini kurtarmak mümkün oldu. Son kattaki konuk odaları çarpıcı bir özellik taşır - mansard tipi tavan. Otelin tasarımı modern bir tarzda yapılmıştır ve Asya ülkelerinin kültürüne adanmıştır. Bu nedenle, gezginler Buda’nın tabloları ve heykelcikleri, ahşaptan yapılmış sıra dışı küçük kahve masaları ve renkli el yapımı halılar gibi birçok sıradışı dekor unsurunu görmeyi beklemelidir.
Suitehotel Pincoffs Fotoğraflar: Suitehotel Pincoffs, Rotterdam Tarihi cazibenin eşsiz atmosferi Suitehotel Pincoffs bir avantajıdır. Otelin binası 1879 yılında inşa edilmiş ve günümüze kadar ayakta kalmış bir mucizedir. Otelin tasarımı, tarihi geleneklerin ve modern tarzın muhteşem bir bileşimi. Bina hala orijinal maun ahşap dekora sahiptir. Suitehotel Pincoffs, zengin bir antika mobilya koleksiyonu sergiler. Çağdaş tasarım mobilyalar, şık bir dekora uyumlu bir ek sunmaktadır. Otelin barı, tartışmasız, otelin en şık yerlerinden biridir. Masif deri koltuklar ve büyüleyici ahşap masalar rahatlatıcı bir atmosfer yaratmaktadır. Konuk odaları çoğunlukla açık renklerde yapılmış ve eski porselen figürinler ve çiçek buketleri gibi ek malzemelerle muhteşem görünmektedir.
Van Walsum Fotoğraflar: Hotel Van Walsum, Rotterdam Şehrin merkezine yakın olan Van Walsum gördüklerinde geçmişin kültür hayranları kesinlikle etkilenecek. Ülkenin en iyi tasarımcıları, konuk odaları ve ortak alanların tasarımı üzerinde çalıştı. Geçmişin en çekici kültürel geleneklerini restore etmek için otel dekorunda mümkün olan her şeyi yaptılar. Tüm konuk odalarında tavan usta oyma işi ile donatılmıştır. Bazı odalarda büyük ortaçağ tarzı avizeler, tarihi bir cazibe katmaktadır. Premium halılar, karmaşık desenlere sahip duvar kağıtları ve muhteşem ahşap dekor, konuk odalarını ve ortak alanları gerçek anlamda aristokrat gösteriyor. Dışarısı sıcak olduğunda, otelin konukları, gürültülü şehir sokaklarından eski bir tuğla çitle gizlenmiş olan büyüleyici iç bahçede rahatlayabilirler. Burada, ziyaretçiler keyifli peyzaj tasarımı ve egzotik bitkiler ile harika bir bahçe bulacaksınız.
Rotterdam - rehber bölümleri 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

Rotterdam ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

OrangeSmile araç kiralama Rotterdam’da araba kiralama

Fotoğrafçıların Gözünden Rotterdam

İnteraktif Rotterdam Haritasında Otel Arayın

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

Rotterdam’ın Komşu Şehirlerindeki Antik Oteller

OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
ESP 401, Eindhoven
5633 AJ, Hollanda
+31 40 40 150 44


Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018