OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi
Krk

Gurmeler için Krk mutfağı. Akşam yemeği için mekanlar - en iyi restoranlar

  Hırvatistan’ın en büyük adası, ilginç mutfak gelenekleri ve harika restoranlardan yoksundur, bu nedenle en zorlu gurmeler bile Krk’da tatildeyecektir. Gastronomik spesiyalite, klasik eski tarifleri takiben pişirilen en popüler ulusal spesiyaliteleri tadabileceğiniz konobas, küçük aile tavernaları ile temsil edilmektedir. Tavernaların her zaman kalışı daha da keyifli kılan çok çekici bir tasarıma sahip olduğunu belirtmek gerekir.
  1. Adaya anakaradan ulaşmak zor olmayacaktır, çünkü bunlar aynı zamanda önemli bir mimari dönüm noktası olarak kabul edilen bir ultramodern köprüyle bağlanmıştır. Adaya araba ya da otobüsle ulaşılabilir. toplu … Açık
Birçok yerel restoran adada on yılı aşkın bir süredir faaliyet gösteriyor. Yemek tarifleri sıkı bir şekilde saklanır ve nesilden nesile aktarılır. Ortak yerel yiyecekler açık ateşte ızgara et ve balık ile temsil edilir; Yerel şefler, sebzeleri garnitür olarak ana yemeklere tercih ederler.
En popüler ikramlardan biri deniz mahsulleri ile ev yapımı makarnalardan biri olduğundan, ulusal yemekler İtalyan mutfağı ile hayranlık uyandıran gezginleri etkilemektedir. Yemek iyi bir kadeh ev şarabı ile sunulacaktır. Şarap yapımı aynı zamanda yerel mutfağın ana sırlarından ve ayırt edici özelliklerinden biridir; Her ulusal restoranın kendi şarap mahzeni kesinlikle vardır. www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
  Pitoresk Krk genellikle Hırvat adalarının incisi olarak adlandırılır. Eşsiz bir mimari yapıyı temsil eden devasa bir köprü ile anakara ile bağlantılıdır. Adanın toprakları yoğun ormanlar, güzel zeytinlikler ve … Açık
Malinska’nın pitoresk kasabasında bulunan Konobas çok popülerdir. Porat ve Bracera orada en ünlü tavernalar. Tanınmış restoran Galtb, Krk’nın merkezi meydanında yer almaktadır. Elverişli konumu ve geniş menüsü, onu adadaki en popüler yemek mekanlarından biri haline getirmiştir. Baska’nın yakın çevresinde Volta restoran bulunmaktadır; Sadece çok çeşitli lezzetlerle değil, aynı zamanda uygun fiyatlarla da sürpriz olur.
Krk üzerinde diğer mutfakların dinleyicileri olduğu için diğer mutfak geleneklerinin hayranları da sınırlı olmayacaktır. Bununla birlikte, yerel yemek mekanlarının en önemli dezavantajlarından biri programdır; tüm restoranlar akşam geç saatlere kadar ziyaretçilere hizmet etmemektedir. Her neyse, Krk restoranlarındaki fiyatlar daha caziptir, bu yüzden en bütçe bilinçli gezginler bile orada bayram yapabilir.
Krk - rehber bölümleri 1 2 3 4 5 6

Krk ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

Krk ve Çevresindeki Benzersiz Yerler

Pulska Arena

From the series “Hala Kullanılan Antik Amfitiyatrolar ve Arenalar”
  Hırvatistan'da, en ünlü ve iyi korunmuş amfitiyatro Pula'da bulunacak. Eski anıtın yapımı kırk yılı aşkın süredir devam etmiş ve MS 68'de tamamlanmıştır. Günümüzde, tiyatro gösterileri, askeri törenler, halka açık toplantılar ve büyüleyici konserler için kalıcı bir mekan. Antik anıt bugüne kadar mükemmel bir şekilde korunmuştur. Üç Roma emri ve dört kule mucizevi bir şekilde sağ kurtuldu. Pula'daki en büyük amfitiyatro dünyada altıncı sırada yer alıyor. … Devamını oku
OrangeSmile araç kiralama Krk’da araba kiralama

Dubai'deki Expo 2020 7 Milyondan Fazla Ziyaretçi Tarafından Ziyaret Edildi

Henüz bu etkinliği ziyaret etmediyseniz, Dubai'de otel rezervasyonu yapmak için hala zamanınız var çünkü Expo 2020 Dubai 31 Mart 2022'ye kadar sürüyor. Emirliği ziyaret edemeyen kişiler Expo 2020 web sitesinde sanal bir tur yapabilirler. Bu arada, sanal ziyaret Aralık sonunda 31.6 milyona ulaştı. Oku bunu

28.01.2023

Fotoğraflarla Krk

Krk haritasında nerede yemek yenileceğini, restoran ve kafeleri arayın

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

Krk’un Komşularında Mutfak ve Restoranlar

Krk’un (Hırvatistan) mutfağına ve en iyi restoranlarına dair seyahat notları OrangeSmile.com'da. Krk restoranlarındaki ünlü tarifler ve geleneksel yemekler. Nerede yemek yemeli - Krk’da lezzetli yemekler tadabileceğiniz ve de arkadaşlarınızla iyi zaman geçirebileceğiniz popüler yerlere dair önerilerimiz.
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018