OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi
Venlo

Venlo Seyahatinizi Hazırlayın: Tavsiyeler & İpuçları - Yapılması ve Uyulması Gerekenler

102812_175625   1. Bir araba kiralamak için, gezginlerin uluslararası bir sürücü iznine sahip olması gerekir. Araç kiralama hizmetleri genellikle depozito olarak belirtilen bir miktar para ile bir kredi kartı gerektirir. 21 yaşından küçük sürücüler ve bir yıldan az tecrübesi olan sürücüler reddedilebilir.
2. Bisiklet, yerel halkın en popüler aracı olmaya devam ediyor. Şehrin tüm semtlerinde birçok kiralık yer olduğu için bisiklet kiralamak kolaydır. Bisiklet şehrin herhangi bir yerine ulaşmak için basit ve kullanışlı bir yoldur ve bisikletçiler için özel şerit sürmek daha güvenli ve daha rahat hale getirir.
3. Venlo, ülkenin en güvenli şehirlerinden biri olarak kabul edilmektedir, buna rağmen turistler temel güvenlik kurallarını unutmamalıdır. Eşyalarınızı halka açık yerlerde gözetimsiz bırakmayın ve yankesici olabilecekleri için popüler yerlerin yakınında uyanık olmayın. Şehri keşfetmeye gittiğinizde, özel bir ihtiyaç olmaksızın büyük miktarda nakit para ve pahalı eşya almak tavsiye edilmez.
4. Bankalarda, büyük otellerde, tren istasyonunda ve özel döviz bürolarında para değişimi yapmak mümkündür. İkinci varyant genellikle en az faydalı olanıdır, çünkü özel döviz büroları genellikle kendi hizmetleri için büyük bir komisyon talep ederler.
5. Bankaların ve diğer devlet dairelerinin çoğunluğu, 8: 00’den başlayıp 16: 00’a kadar çalışan müşteriler için hizmet vermektedir. Çalışma saatleri cuma günü daha kısa olabilir. Kural olarak, posta ofisleri ve bankalar cumartesi ve pazar günleri kapalıdır. www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
6. Uluslararası telefon görüşmeleri yapmak için, şehir genelinde çok yaygın olan özel telefon kabinlerini kullanmak daha iyidir. Otel odasından yapılan telefon görüşmeleri en pahalı olacaktır. Ayrıca, telefon tarifelerinin sadece bir telefon kulübesinin tipine değil, aynı zamanda günün saatine de bağlı olduğunu belirtmek önemlidir. Kural olarak, 8:00 ile 18:00 arasında yapılan telefon görüşmeleri en ucuzdur.
7. Otobüsler ana toplu taşıma türü olarak kalır. Yolcular, akşama daha az otobüs güzergahı olduğunu akılda tutmalıdır, bu yüzden karanlık olduğunda uzak bir yeri ziyaret etmemek daha iyidir.
  Hollandalı tatil beldesi Venlo uzun zaman önce popüler hale gelmiştir ve şu anda kendi bölgesinde açılmış birkaç otel bulunmaktadır. Ancak, tesis kaliteli aile istirahati için ideal koşullar sunmaktadır. Tatil merkezi … Açık
8. Alışveriş yapmayı planladığınızda, küçük para birimlerinde kağıt para biriktirmek daha iyidir. Bazı küçük dükkanlar, sahtecilikten korkarak büyük mezheplerin banknotlarını kabul etmeyi reddedebilir. Alışveriş merkezleri ve süpermarketler kredi kartı ödemelerini kabul eder.
9. Yerel kafeler ve restoranlarda ipuçları bırakmayı unutmayın. Geniş mekanlarda servis ücreti toplamın% 15’ine kadar çıkabilir. Küçük kafelerde ve restoranlarda servis ücretleri genellikle daha küçüktür - toplamın yaklaşık% 7 -% 10’u.
10. Yerel halk çevre koruma konularında çok endişelidir. Halka açık yerlerde doğal kürk takan insanlar kaşlarını çatlatabilir, yalnız bırakarak hayvanlara ve doğaya zarar verebilir.
Venlo - rehber bölümleri 1 2 3 4 5 6 7

Venlo’da Nereleri Ziyaret Etmeli - Benzersiz Yerler

Crouching Tiger ve Kaplumbağa

From the series “Dünya Çapında Başınızı Döndürecek Sert Patikalar”
Merdivenlerin uzunluğu 220 metredir. Gece gündüz açıktır. Giriş ücretsizdir. Duisburg'daki orijinal cazibe merkezi 2011 yılında açıldı ve anında dünya çapında tanıtıldı ve olağandışı eğlencelerin sevgilileri tarafından popüler oldu. 'Kaplan ve Kaplumbağa' merdivenleri pitoresk Angerpark'da bulunmaktadır. Merdivenin en önemli sırlarından biri, ilk bakışta göründüğünden daha kolay geçmek için geleneksel roller coaster ölü döngüdür. … Devamını oku

Zeche Zollverein

From the series “Dünyadaki En Korkunç Madenler”
Kömür madenciliği alan tamamen tükenene kadar 1986 yılına kadar mayınlarda gerçekleştirildi. Ancak, kapatılmamasına karar verildi. Halen, kapsamlı yer altı tünelleri ve eski fabrikalar ilginç müzeler barındırıyor ve çöl tünelleri, benzersiz sergilerle salonlardan daha az meraklı turistleri cezbetiyor. … Devamını oku

Venlo ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

OrangeSmile araç kiralama Venlo’da araba kiralama

Suudi Arabistan Diriyah'ta 38 Otel Açacak

Diriyah, Suudi Arabistan'daki ilk mega projelerden biridir. Oteller ve diğer altyapılar önümüzdeki yıl açılmaya başlayacak ve tüm çalışmaların 2026'da bitmesi bekleniyor. Bujairi Terrace'taki ilk 18 restoran 2022'nin başlarında faaliyete geçecek. Oku bunu

28.01.2023

Venlo Fotoğrafları

Venlo haritasında servisleri (eczane, polis, otopark, bankalar) arayın

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

Venlo Çevresindeki Şehirler için İpuçları

Venlo Seyahati - Tavsiyeler ve İpuçları. Alınması gereken önlemler, uymanız gereken kurallar, ve Venlo’da yapmaktan kaçınmanız gerekenler. Seyahatinizin beklenmedik sürprizler olmadan, pürüzsüz ve kolay geçmesi için yardımcı oluyoruz.
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018