OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi
Losinj Adası

Losinj’de Aktif Dinlenme ve Tatil - İlgi Çeken Yerler, Eğlence ve Gece Hayatı

  Her yıl, Losinj aktif eğlence hayranları çekiyor. Şaşırtıcı bir şey değil, aslında burada sadece sahile uzanıp yüzmekle kalmaz, aynı zamanda birçok ilgi çekici yeri keşfedebilir ve en sevdiğiniz sporu yapabilirsiniz. Ada boyunca futbol, ​​basketbol ve masa tenisi için alanlar bulabilirsiniz. İlgilenenler, bir paraşütle atlamada kendilerini deneyebilir veya bir helikopterin veya özel bir jetin kokpitinden kuş bakışı görünümünden adayı keşfedebilirler.
  Losinj’in restoranlarında, hem Orta Hırvatistan için hem de Adriyatik kıyısının ünlü olduğu yemekleri tadabilirsiniz. En lezzetli ve sıra dışı yerel derslerden biri siyah bir rizot. Bu bir İtalyan risotto gibi … Açık
Sualtı dünyasının hayranları da aşırıya kaçmazlar. Burada yaşayan yunuslar nedeniyle korunan bir alan olan adanın su bölgesinde dalış yapılacaktır. Tekne ile kolayca ulaşabileceğiniz komşu adalara dalış yapmaya da fırsat var. Suyun altında, Akdeniz’in neredeyse tüm sakinlerini karşılayabilirsiniz. Mercanlar, mağaralar ve grottos kolonileri, büyük bir su şeffaflığıyla birleştiğinde, tecrübeli dalgıçlar için bile güzel manzaranın tadını çıkarırlar.
Sualtı dünyası sizin için ilginçse ancak dalış ekipmanlarını nasıl kullanacağınızı öğrenmek istemiyorsanız, şnorkel yapabilirsiniz. Paletler, bir maske, bir tüp - tüm bunlar, herhangi bir donanımlı kamp veya şehirde kiralanabilir. Çakıllı plajlarda, sualtı dünyasını diğerlerinden rahat bir mesafede izlemek için sezon boyunca bile yeterli alan vardır. Sörf, rüzgar sörfü ve su kayağı yapan taraftarlar da bu tür sporlar için ekipman bulabilirler. www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
  Losiny, Hırvatistan’daki diğer tatil alanları gibi, turistlerin pahasına yaşıyor ve büyüyor. Kimse istemcileri kaybetmek istemez ve bu nedenle yerliler her zaman kibar ve arkadaş canlısı olurlar. Bazen bu tavrın … Açık
Balık tutmayı sever misin? Daha sonra açık denizden yanı sıra kıyıdan balık yakalamak için kendinizi deneyebilirsiniz. İsterseniz, Losinj Adası’nda su altı balıkçılığı da yapabilirsiniz. Gezi turları veya güzel manzaraları sever misiniz? Sonra bir tekne kiralayıp ada etrafında yelken açmalısın. İsterseniz, takımadaların komşu adalarını ziyaret edebilirsiniz. Unije, Vele ve Male Srakane, Ilovik neredeyse terkedildi.
Losinj’de yürüyüş çok popülerdir. En yakın köye gidebilir, deniz seviyesinden 800 metreyi aşmayan yerel zirvelere çıkabilirsiniz, günlerce yürüyüş yapabilir ve adanın doğal ve tarihi mekanlarını ziyaret edebilirsiniz. . Bir rota seçin ve organize bir gruba katılın ya da kendi başınıza ayarlayın.
  Losiny, Adriyatik’in diğer adaları gibi, antik çağda çoktan yerleşmişti. Bu gerçeğin kanıtı sadece yerel tarihi müzelerin koleksiyonlarında değil, aynı zamanda Sveti Jakov ve Cunski kentlerinin yakınlarında da … Açık
Bisiklet sürmede iyi iseniz, iki tekerlekli bir arkadaş kiralamak ve adada bir geziye çıkmak isteyebilirsiniz. Buradaki trafik çok yoğun değil ve bu nedenle merkezi Losinj otoyolunda bile bisiklet sürmek oldukça rahat. Buna ek olarak, ada genelinde bisikletler için özel yollar ağı var. Ayrıca araba kiralama mağazaları da bulunmaktadır, bu yüzden tüm aile ile istediğiniz yere ulaşmak mümkündür.
Yunuslar ve nüfuslarını koruma özellikleri hakkında çok şey öğrenebileceğiniz Deniz Eğitim Merkezine gidebilirsiniz. Bilgilendirici bir dersten sonra, şeffaf bir dip ile bir tekne kiralamak ve adanın su alanında birçok olan bu şaşırtıcı memelilerle tanışmak istersiniz. Adanın plajları çakıllı veya kayalıktır, en ünlüleri ise Suncana Uvala, Valdarke, Timy ve Rovenska’dır. Punta otelin kayalık plajı, UNESCO’nun Mavi Bayraklı ödülüne layık görülmüştür. Sandy plajları komşu Susak adasında. Aktif gece hayatı sevenler, Mali Losinj veya Veli Lošinj’deki birçok partiye katılabilir. En ünlü gece kulüpleri Energia, Zanzibar, Priko ve Sarky.
Losinj Adası - rehber bölümleri 1 2 3 4 5 6 7 8

Losinj Adası ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

Referans Bilgi
Tüm parkların haritası
Losinj Adası çevresindeki milli parklar ve şehir parkları
♥   Forest Park 'Čikat' , 5.8 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Forest Park 'Pod javori' , 8.7 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Nature Park 'Velebit' , 45 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Forest Park 'Kašteja' , 48.4 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Forest Park 'Busoler' , 55 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
Tüm lunaparkların haritası
Losinj Adası yakınındaki lunaparklar
♥   Lunaparkı 'Glavani Park' Barban, 62.4 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Lunaparkı 'Dinopark Funtana' Funtana, 93 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Lunaparkı 'Adventure Park Postojna' Postojna, 134.1 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
Tüm su parklarının haritası
Losinj Adası çevresindeki su parkları
♥   Su Parkı 'Istralandia' Brtonigla, 109.8 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
OrangeSmile araç kiralama Losinj’de araba kiralama

2022'de 9 Yeni Otel Açmayı Tercih Etti

Eylül 2022'de Oslo'daki Sommerro oteli, özenle restore edilmiş 1930'lardan kalma Art Deco binasında hizmet vermeye başlayacak. Bu bina, Norveç başkentinin tarihi bir mahallesi olan Frogner'in gerçek bir simgesidir. Milyonlarca dolarlık bir yenileme, Norveç'teki en büyük koruma projesini özenle, 56 rezidans dahil 231 odalı modern bir otele dönüştürdü. Preferred, 2022'de New York'ta The Wall Street Hotel, Singer Island'da (Florida, ABD) Amrit Ocean Resort & Residences, Zanzibar'da TOA Hotel & Spa, Washington'da Pendry otel ve Pendry Park City olmak üzere beş otel daha açacak. Utah'ta bir otel. Oku bunu

05.02.2023

Göz Alıcı Losinj Adası Fotoğraf Galerisi

Losinj Adası haritasında aktif dinlenme ve eğlence yerlerini arayın

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

Losinj’in Komşu Şehirlerinde Tur Fikirleri

Losinj’in en iyi şehir turu için rehber - popüler dinlenme, tatil ve eğlence yerleri. Losinj’de gün içinde yapılması gerekenler - turistik yerler, parklar, sahiller, su parkları, yarış pistleri, bisiklet parkurları ya da su kayağı. Gece hayatı (barlar, diskolar, klüpler vb.) için öneriler (adres, telefon numarası ve bağlantı linkleriyle). Paylaştığımız fikirlerle 'Losinj’de neler yapılmalı?' sorusu anında cevap buluyor.
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018