OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi
Ostrava

Çocuklarla Ostrava Gezisi. Çocuğunuzla Gidebileceğiniz Yerler

Ostrava   Ostrava’da heyecan verici bir aile tatili düzenleyebilirsiniz. Şehir, konuklarına sunabileceği birçok doğal cazibe merkezine ve eğlence merkezine sahiptir. Pek çok turist, şehri tanımaya, şaşırtıcı derecede güzel bir doğal alanda Ostrava Hayvanat Bahçesini ziyaret ederek başlar. Geniş muhafazalarında develer, zürafalar ve filler özgürce dolaşırlar. Ayrıca hayvanat bahçesinde pembe flamingoların bulunduğu büyük bir gölet var. Hayvanat bahçesini ziyaret etmek için en iyi zaman, tüm sakinlerinin açık havada yaşadığı sıcak mevsimdir.
  Ostrava, ilk olarak 1267’de bahsedilmiş olan, ülkenin en eski şehirlerinden biridir. Ostrava, önemli ticaret yollarının kavşağında bulunuyordu, bu nedenle 18. yüzyıla kadar büyük bir ticaret şehri olarak … Açık
Şehrin bir dizi ilginç müzesi var ve çocuklarla ziyaret etmek için en sıra dışı ve ilginç olanı Landek Park Madencilik Müzesi. Bu muhteşem açık hava müzesi, başka bir pitoresk parkta yer almaktadır ve ziyaretçilere kömür madeni gelişimi ile ilgili şu ya da bu şekilde benzersiz bir sergi koleksiyonu sunmaktadır. Müze, sonunda bakıma muhtaç hale gelen tükenmiş bir madenin bulunduğu yerde açılmasıyla ünlüdür. Çocuklar kesinlikle gizemli zindanlarda dolaşmaktan keyif alacaklardır. Ayrıca bir zamanlar kömür madenciliğinde yaygın olarak kullanılan bazı eski moda araçları da görebilecekler.
Okul çağındaki çocuklarla keşfedilecek bir diğer müze ise Svet Techniky. Bu müze, klasik müzelere hiç benzemiyor ve ziyaretçilerine ilginç bir interaktif sergi koleksiyonu sunuyor. Tur sırasında, bir dizi ilginç bilimsel deney yapma ve çevrenizdeki dünya hakkında pek çok açık olmayan gerçekleri öğrenme şansınız olacak. Bunun dışında müzede genellikle popüler bilim filmlerinin gösterildiği küçük bir sinemanın yanı sıra her gün çocuklar için ilginç performansların sergilendiği küçük bir tiyatro da bulunuyor. www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
  Ostrava’da geleneksel Çek mutfağı hakimdir ve kasaba halkı tarihsel olarak kurulmuş mutfak geleneklerine kayıtsız değildir. Yerel restoranlarda tadabileceğiniz yemeklerin çoğu, yüzlerce yıldır değişmeyen … Açık
Çocukların tarihi mekanları incelemeye ilgi duymasını sağlamak her zaman kolay değildir, ancak Ostrava kesinlikle sevecekleri doğru yere sahiptir - harika Silesian-Ostrava kalesi. Burası sadece uzun bir geçmişe sahip güzel bir kale değil, aynı zamanda heyecanlı saatler geçirebileceğiniz bir eğlence kompleksi. Tarihi bina, birçok heykel ve sıra dışı bankların yanı sıra ziyaretçilerin orijinal unutulmaz fotoğraflar çekebilecekleri özel enstalasyonlara ev sahipliği yapıyor. Kalenin içinde açılan özgün bir müze, konuklarını ulusal el sanatları ile tanıştırıyor ve yaz aylarında kale arazisinde harika bir kafe onlara hizmet veriyor.
Ostrava Ostrava’nın en sıra dışı kültür ve eğlence merkezlerinden biri Minyatürler Dünyası. Bu, dünyaca ünlü cazibe merkezlerinin kopyalarının açık havada sergilendiği inanılmaz derecede ilginç bir müzedir. Bu müzeyi, orijinal peyzaj süslemelerini aldığı sıcak mevsimde ziyaret etmek özellikle ilginç olurdu.
  Ostrava sakinleri çok sakin ve ölçülü bir kişilik ile ayırt edilir. Görünüşe göre hiçbir olay onları rutin yaşam ritminden alıkoyamaz. Asla acele etmezler ve aynı zamanda tüm işleri ve sorumlu işleri zamanında … Açık
Yaz aylarında Ostrava’da tatil yapan aileler Vodni svět Sareza’yı ziyaret etmelidir. Bu açık su parkında, tüm gelenler için rengarenk kaydıraklı büyük bir havuz ve iyi donanımlı oyun alanları mevcuttur. Su parkı, yaz kafeleri ve çocuk oyun alanları ile büyük ve çok güzel bir parkta yer almaktadır.
Ostrava Sareza Su Parkı, su aktiviteleri hayranları arasında da popülerdir. Bu, etkileyici boyuttadır ve farklı yaşlarda çocukları olan aileler için uygundur. Bu su parkı, bebekler için özel bir havuz da dahil olmak üzere çeşitli havuzlar sunmaktadır. Renkli kaydırakların yanı sıra ziyaretçiler çeşitli heyecan verici mekanlara erişebilir ve sadece yeşil çimenlerin üzerinde güneşlenebilir.
Ostrava - rehber bölümleri 1 2 3 4 5 6 7 8

Ostrava ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

Referans Bilgi
Tüm lunaparkların haritası
Ostrava yakınındaki lunaparklar
♥   Lunaparkı 'Silesian Amusement Park' Silesia, 70.4 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Lunaparkı 'Miniature and Amusement Park' Inwald, 80.8 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Lunaparkı 'Energylandia' Zator, 82.8 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
Tüm su parklarının haritası
Ostrava çevresindeki su parkları
♥   Su Parkı 'Vodní svět Sareza' , 1.4 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Su Parkı 'Aquapark Olešná' , 19 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Su Parkı 'Aquapark Wisła' , 45.5 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Su Parkı 'Aquapark Tarnowskie Góry' , 78 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Su Parkı 'Aquapark Olomouc' , 81.5 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
Tüm büyük akvaryumların haritası
Ostrava ve yakınındaki akvaryumlar
♥   Akvaryumu 'Aquarium City Zoo' Wrocław, 165.2 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
Tüm hayvanat bahçelerinin haritası
Ostrava ve yakınındaki bahçeler ve hayvanat bahçeleri
♥   Hayvanat Bahçesi 'Ostrava Zoo' Ostrava, 2.8 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Hayvanat Bahçesi 'Olomouc Zoo' Olomouc, 71.1 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Hayvanat Bahçesi 'Silesian Zoological Garden' Chorzów, 71.3 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Hayvanat Bahçesi 'Lešná Zoo' Zlín, 74.7 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Hayvanat Bahçesi 'Zoo Opole' Opole, 95 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf

Çek Cumhuriyeti’nde Çocuğunuzla Ziyaret Etmeniz Gerekenler

  Birçok turist Çek Cumhuriyeti'ne aileler olarak seyahat ediyor. Burada hem çocuklar hem de yetişkinler için eğlence ve eğitim programları ve yerler bulunmaktadır. NaFilM: Prag'daki Ulusal Film Müzesi Çek sinemasına, eşsiz tarihine ve özelliklerine adanmıştır. Çocuklar için özel eğitim programları bulabilir, sanal gerçekliğe girebilir ve hatta kendi animasyonunuzu yaratmaya çalışabilirsiniz. Senses Müzesi, ziyaretçilerin farklı duygular üzerinden ilerlemelerini ve tüm duyulara meydan okumasını sağlar. Çeşitli yanılsamalar, stereogramlar, sesin kalıplara dönüşümü, bir kaleydoskop - bu, bu eşsiz müzenin sunabileceği yerin sadece küçük bir parçasıdır. …
OrangeSmile araç kiralama Ostrava’da araba kiralama

Suudi Arabistan Diriyah'ta 38 Otel Açacak

Diriyah, Suudi Arabistan'daki ilk mega projelerden biridir. Oteller ve diğer altyapılar önümüzdeki yıl açılmaya başlayacak ve tüm çalışmaların 2026'da bitmesi bekleniyor. Bujairi Terrace'taki ilk 18 restoran 2022'nin başlarında faaliyete geçecek. Oku bunu

08.08.2022

Ostrava’nın En İyi Yerlerinin Fotoğraf Galerisi

Ostrava Haritasında Çocuklar için Cazibe Yerleri (su parkları, hayvanat bahçeleri, lunaparklar)

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

Ostrava Çevresinde Çocuğunuzla Ziyaret Edebileceğiniz İlgi Çekici Yerler

Çocuklar için Ostrava Gezi ve Eğlence Rehberi - parklar, turistik yerler, müzeler, hayvanat bahçeleri, su parkları. Çocuğunuzun mutlaka ziyaret etmesi ve görmesi gereken, büyüleyici ve eğitici yerlerin tümü. Çocuğunuzla kaliteli zaman geçirebileceğiniz tüm keşif rotalarını (yerel tiyatrolar, sergiler ve müzeler) öğrenin. Aileler ve çocuklar için Ostrava.
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018