OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi
Ostrava

Ostrava’da Alışveriş - Otantik Ürünler, En İyi Outletler, Alışveriş Merkezleri ve Butikler

Ostrava tiltshift 1   Ostrava, çeşitli kategori ve profillerde mağazalar sunar. Bunlar büyük alışveriş merkezleri, özel mağazalar, el sanatları atölyeleri ve çok çeşitli taze ürünlerin bulunduğu renkli pazarlardır. Turistler arasında en popüler olanlardan biri, 2001 yılında açılan ve şehirdeki türünün en büyük mağazası olmaya devam eden Librex kitabevidir. Librex’in ana özelliği, burada sadece dünyanın çeşitli dillerinde kitaplar değil, aynı zamanda orijinal hediyelik eşyalar da satın alabilmenizdir. Bu kitapçı, modern turist rehber kitapları, Çek Cumhuriyeti’nin tarihi ve manzaraları hakkında tematik literatür, güzel kartpostal setleri ve takvimler satıyor. Ayrıca tablolar ve el yapımı hediyelik eşyalar, ucuz mıknatıslar ve anahtarlıklar içeren bir bölüm de bulunmaktadır.
  Ostrava’daki çoğu gezi rotasının başlangıç noktası, merkezi meydanı Masarykove’dir. Çeşitli dönemlere ait güzel bir tarihi bina topluluğu ile çevrilidir. Meydana kurulan bir sütun 1702’de veba … Açık
Büyük alışveriş merkezlerinde dolaşmayı sevenler AVION Shopping Park Ostrava’ya gitmeli. Tüm alışveriş kompleksini keşfetmeniz için bir gün yeterli olmaz. MANGO ve H&M dahil olmak üzere en popüler küresel markaların mağazalarına ev sahipliği yapar ve uygun fiyatlar ve düzenli satışlarla müşterileri çeker. Hanımlar, kendinize harika kıyafetler ve aksesuarlar alabileceğiniz modaya uygun, canlı kıyafetlerin bulunduğu çeşitli mağazaları takdir etmelidir. Bu alışveriş merkezi büyük ölçüde ailelere yöneliktir. Zemin katta, çocuk eşyalarının bulunduğu dükkanların yanı sıra genç ziyaretçiler için oyun alanları bulunmaktadır.
Duvarları içinde çeşitli uzmanlık dükkanlarını toplayan Futurum Ostrava da aynı derecede çekici. Giyim ve ayakkabı mağazalarının yanı sıra birçok özel alışveriş pavyonu da sunuyor. Bunların arasında şehrin en büyük tütün dükkanlarından biri olan Geco Tabák Tisk, dünyanın dört bir yanından en iyi tütün çeşitlerini ve her türlü sigara aksesuarını satıyorlar. www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
  Ostrava, cazibe merkezleri kadar eğlence açısından da zengindir. 2004 yılında şehirde açılan Svet Miniatur Miniuni, şimdi Avrupa’nın en popüler minyatür parklarından biri. 1,5 hektarlık bir alanı kaplar ve … Açık
Orijinal hediyelik eşya ve takı arayan bayanlar mutlaka Six mağazasına bakmalı. Burada güzel hediyelik eşyalardan bahsetmeden yerel üreticilerden şık takılar seçebilirsiniz. Kaliteli kozmetik ve parfümler için Manufaktura Partner’a gidin. Mağaza, zengin organik kozmetik seçenekleriyle ünlüdür. Müşterileri ayrıca kozmetik hediye setleri ve birçok indirimli markalı ürünü tercih edebiliyor. Yukarıdakilerin yanı sıra, alışveriş merkezi en iyi bölgesel lezzetleri satan çok sayıda market sunabilir. Alışverişten sonra ziyaretçiler yerel restoranlardan birinde dinlenebilir veya aynı binada bulunan sinemaya gidebilir.
Yerel süpermarketler arasında, sadece tatilde kendi yemeklerini pişirmeyi tercih edenlerin ilgisini çekmeyecek olan Tesco Stores ČR’yi vurgulamakta fayda var. Süpermarket alanının çoğu, yiyecek ve içeceklerin bulunduğu raflarla doludur. Burada doğrudan mağazada hazırlanan taze hamur işleri, hazır salatalar ve diğer yemekleri satın alabilirsiniz. Ancak turistler, ucuz kıyafet ve ayakkabı, çocuk ürünleri, çeşitli ev eşyaları ve hediyelik eşya seçebilecekleri gıda dışı departmanlara daha fazla ilgi duyuyor. Ayrıca, süpermarkette büyük bir kozmetik ve parfüm alanı bulunurken, birçoğu popüler Çek biraları için buraya gelir.
  1. Ostrava’nın düzenli olarak Milano, Londra ve Dubai’den uçuşlar yapan küçük bir uluslararası havalimanı vardır. Şehre Prag, Brno, Viyana, Bratislava, Moskova ve Krakow’dan hızlı trenlerle … Açık
Şehrin bütçesine duyarlı misafirleri, yıl boyunca %80’e varan indirimlerle yüksek kaliteli markalı ürünler sunan Arena Morava Outlet’i ziyaret etmelidir. Tüm yıl boyunca, renkli tişörtler ve sandaletlerden sıcak kışlık ceketlere kadar her mevsim için kıyafet satın alabilirsiniz. Outlet, kozmetik ve parfüm butikleri ile çok sayıda aksesuar pavyonu sunuyor. Müşteriler güzel saatler, markalı güneş gözlükleri ve mücevherler seçebilecekler.
Ostrava’daki bazı mağazalar, deneyimli müşterileri bile şaşırtabilir. Merkezi şehir sokaklarından birinde, Ostrava mağazasında gerçek bir İtalyan adacığı olan Italia’yı keşfedebilirsiniz. Müşterilerine popüler İtalyan yapımı ürünler ve en iyi İtalyan şarapları sunulacak. Bunun dışında mükemmel zeytinyağı ve ithal İtalyan peyniri satın alabilirsiniz, birçoğu ise otantik baharatlar için buraya gelir. Ucuz klasik hediyelik eşya aramak için tren istasyonu çevresinde yürüyüşe değer. İstasyon binasının içinde ve çevresinde geleneksel tişörtler ve kartpostallar, magnetler ve orijinal bira kupaları ve bir dizi başka ulusal hediyelik eşya satan birçok hediyelik eşya dükkanı var.
Ostrava - rehber bölümleri 1 2 3 4 5 6 7 8

Ostrava ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

Referans Bilgi
Tüm outletlerin haritası
Ostrava ve yakınındaki tasarım-outletleri
♥   Outlet 'Factory Krak' Prof. A. Rożańskiego 32, Modlniczka, 32-085, Poland, 115.9 km from Ostrava. Haritada
♥   Outlet 'Factory Wroclaw' Graniczna 2, Wroclaw, 54-61,0 Poland, 170.3 km from Ostrava. Haritada
♥   Outlet 'DESIGNER OUTLET PARNDORF' Designer Outlet Strasse, Parndorf, 7111, Austria, 231.4 km from Ostrava. Haritada

Çek Cumhuriyeti’nde Alışveriş

Mariánské Lázně'de bulunan muhteşem bir parfüm mağazası olan “RAFINAD Parfumerie”, herkesin beğenisine bir şeyler bulmasına izin veren çok çeşitli özel kokular sunmaktadır. Güler yüzlü personeli her zaman tavsiyede bulunmaya ve müşterilerin doğru parfümü seçmelerine yardımcı olmaya hazırdır. Burada dünyanın dört bir yanındaki en popüler parfüm mağazalarında bulunamayan oldukça nadir markaları görebilirsiniz. Parfümeriye ek olarak, mağaza aynı zamanda kozmetik, örneğin yağlar satar. …
OrangeSmile araç kiralama Ostrava’da araba kiralama

2022'de 9 Yeni Otel Açmayı Tercih Etti

Eylül 2022'de Oslo'daki Sommerro oteli, özenle restore edilmiş 1930'lardan kalma Art Deco binasında hizmet vermeye başlayacak. Bu bina, Norveç başkentinin tarihi bir mahallesi olan Frogner'in gerçek bir simgesidir. Milyonlarca dolarlık bir yenileme, Norveç'teki en büyük koruma projesini özenle, 56 rezidans dahil 231 odalı modern bir otele dönüştürdü. Preferred, 2022'de New York'ta The Wall Street Hotel, Singer Island'da (Florida, ABD) Amrit Ocean Resort & Residences, Zanzibar'da TOA Hotel & Spa, Washington'da Pendry otel ve Pendry Park City olmak üzere beş otel daha açacak. Utah'ta bir otel. Oku bunu

08.08.2022

Ostrava’nın En İyi Yerlerinin Fotoğraf Galerisi

Ostrava Haritasında Alışveriş Yerlerini, Sokaklarını, Butikleri ve Süpermarketleri Arayın

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

Tüm Ostrava Bölgesi için Alışveriş Tavsiyeleri

Ostrava için alışveriş tavsiyeleri. Çek Cumhuriyeti’nde tasarımcı kıyafetleri ve yerel tatlar satın alabileceğiniz en iyi yerler - mağazalar, galeriler, butikler ve outletler. Ostrava’da otantik hediyelikler, ürünler, içkiler, ayakkabılar ve kıyafetler ararken, daha verimli rotalar çizmenizi sağlayan alışveriş sokakları haritasını sağlıyoruz.
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018