OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi
Łódź

Çocuklarla Łódź Gezisi. Çocuğunuzla Gidebileceğiniz Yerler

  Lodz, birçok eşsiz manzara ve eğlenceye sahip çok güzel bir antik kenttir. Genellikle çocuklu gezginler için seçilir. Şehrin güzel bir iç mekan su parkı vardır - yılın herhangi bir zamanında dinlenebileceğiniz Aquapark Fala. Bu su parkı, güzel tasarımı ile ünlüdür. Merkezi, çevresinde pek çok ilginç rekreasyon alanının konumlandığı devasa bir havuz tarafından işgal edilmiştir. Su parkında güzel bir kafenin yanı sıra çeşitli zorluk seviyelerinde slaytlar görebilirsiniz.
  Łódź gezginleri yalnızca ilgi çekici yerler ile değil aynı zamanda birçok restoran ve kafe ile tanıştıracak. Her gastronomik tesis konuklara ilginç yemekler ve ev spesiyaliteleri sunmaktadır. İtalyan mutfağına … Açık
En çok aktif eğlenceyi seven ergenler ile bir gün SALTOS Trambolin Parkı’nda geçirilmeye değer. Bu eğlence merkezinin ana cazibe merkezleri, gün boyu zıplayabileceğiniz ve eğlenebileceğiniz trambolinler. Ayrıca jimnastik egzersizleri için özel bölgeler, top oyunları için dikkat çekici oyun alanları ve grup eğitimi için spor alanları bulabilirsiniz. Bu modern merkez birinci sınıf ekipmanlarla tanınır ve sadece çocuklu tatilciler için değil yetişkinler arasında da popülerdir.
Şehirdeki en olağanüstü eğlence merkezinin, eğlence kompleksi Experimentarium Science and Technology Center olduğu söylenebilir. Bu, tüm ziyaretçilerin etrafındaki bir gezi sırasında bilim ve teknolojideki en son başarıları öğrenebilecekleri gerçek bir bilimsel ve deneysel merkezdir. Burada çocuklar uzay aracının nasıl inşa edildiğini ve kozmonotların özel kostümlerinin ne amaçla yapıldığını öğrenebilecekler. Çocuklar için birçok etkileşimli sergi de mevcuttur. Bu merkezde her yaştan çocuklar için eğitici turlar ve ilginç oyunlar düzenlenmektedir. www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
  Lodz, büyük bir tekstil endüstrisi merkezi olarak bilinir. Burada açılan çok sayıda fabrika, kentin oluşumuna katkıda bulunmuştur. Bugün, yüksek kaliteli tekstil ürünleri ile ünlüdür, bu nedenle yerel dükkanları … Açık
Lazer oyunlarının hayranları, birinci sınıf merkez olan Arena Laser Games’i sevecekler. Bütün aile burada rahatlayabilir. Merkezde oyun için büyük salonlar ve ziyaretçilerin gerekli tüm ekipmanları kiralayabilecekleri bir priz var. Bu merkez, aile tatili için sıra dışı bir yer arayanlar için idealdir.
Lodz, Poland Hayvanlar ve doğa hayranları, pitoresk “Lodz Hayvanat Bahçesi” nin etrafında mutlaka dolaşmak zorundadır. Bu hayvanat bahçesi güzel bir ormanda bulunur ve canlı bitkiler bulunan geniş ve güzel büyük kuşçulara sahiptir. Hayvanat bahçesinin sakinleri arasında develerin, zürafaların, aslanların yanı sıra çeşitli kıtalardan getirilen vahşi dünyanın diğer hayvanları da bulunmaktadır. Hayvanat bahçesi topraklarında, etrafta dolaşmayı mümkün olduğunca ilginç kılan birçok açıklayıcı veba bulunmaktadır. Burada salıncaklar, kaydıraklar ve çocuklar için jimnastik cazibe merkezleri ile güzel oyun alanları bulacaksınız.
  Łódź asırlık tarihin ve hala ilgi çekici yerlerin korunduğu geleneklerin yer aldığı bir antik kenttir. II. Dünya Savaşı sırasında çok sayıda mimari ve tarihi eser yıkıldı. Yıkılan anıtların çoğu restore … Açık
Doğa tutkunlarının boş zamanlarını geçirmeleri için en sevilen yer, güzel Lagiewniki parkı. Bu, birçok yönden, özellikle çocuklu tatilciler için özel olarak tasarlanmış, çok büyük ve güzel bir park. Çocuk oyun alanından ve çocuklar için çeşitli dinlenme alanlarından oluşmaktadır. Parkta çocuklar için spor etkinlikleri için özel kareler de vardır. Buraya bir çok insan özel olarak bütün aile ile bisiklet sürmek için gelirken, diğerleri gölün kıyısında yürüyüş yapmak ve içinde yaşayan kuşları beslemek umuduyla kendilerini cezbederler.
Çocuklarla ilginç bir müzeye gitmek isteyenler için, Film Müzesi’ni tercih etmeye değer. Bu tematik müze ziyaretçilerine nasıl animasyon film yapılacağı anlatılıyor. Müzede fotoğraflar için muhteşem arka planlar yaratacak birçok renkli sergi görebilirsiniz. Burada çocuklar en sevdikleri çizgi film karakterleri ile fotoğraflandırabilir ve kendileri için küçük bir çizgi film çekmeye çalışabilirler.
Łódź - rehber bölümleri 1 2 3 4 5 6 7 8

Łódź ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

Referans Bilgi
Tüm su parklarının haritası
Łódź çevresindeki su parkları
♥   Su Parkı 'Aquapark Fala Łodz' , 3.5 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
Tüm hayvanat bahçelerinin haritası
Łódź ve yakınındaki bahçeler ve hayvanat bahçeleri
♥   Hayvanat Bahçesi 'Ogród Zoologiczny' Łódź, 4 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Hayvanat Bahçesi 'Zoo Safari Borysew' Poddębice, 39.3 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Hayvanat Bahçesi 'Ogród Zoologiczny' Płock, 88.9 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Hayvanat Bahçesi 'Ogród Zoobotaniczny' Toruń, 152.1 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
OrangeSmile araç kiralama Łódź’da araba kiralama

2022'de 9 Yeni Otel Açmayı Tercih Etti

Eylül 2022'de Oslo'daki Sommerro oteli, özenle restore edilmiş 1930'lardan kalma Art Deco binasında hizmet vermeye başlayacak. Bu bina, Norveç başkentinin tarihi bir mahallesi olan Frogner'in gerçek bir simgesidir. Milyonlarca dolarlık bir yenileme, Norveç'teki en büyük koruma projesini özenle, 56 rezidans dahil 231 odalı modern bir otele dönüştürdü. Preferred, 2022'de New York'ta The Wall Street Hotel, Singer Island'da (Florida, ABD) Amrit Ocean Resort & Residences, Zanzibar'da TOA Hotel & Spa, Washington'da Pendry otel ve Pendry Park City olmak üzere beş otel daha açacak. Utah'ta bir otel. Oku bunu

28.01.2023

Łódź’un En İyi Yerlerinin Fotoğraf Galerisi

Łódź Haritasında Çocuklar için Cazibe Yerleri (su parkları, hayvanat bahçeleri, lunaparklar)

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

Łódź Çevresinde Çocuğunuzla Ziyaret Edebileceğiniz İlgi Çekici Yerler

Çocuklar için Łódź Gezi ve Eğlence Rehberi - parklar, turistik yerler, müzeler, hayvanat bahçeleri, su parkları. Çocuğunuzun mutlaka ziyaret etmesi ve görmesi gereken, büyüleyici ve eğitici yerlerin tümü. Çocuğunuzla kaliteli zaman geçirebileceğiniz tüm keşif rotalarını (yerel tiyatrolar, sergiler ve müzeler) öğrenin. Aileler ve çocuklar için Łódź.
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018