OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi
Wrocław

Çocuklarla Wrocław Gezisi. Çocuğunuzla Gidebileceğiniz Yerler

  Wroclaw, Polonya’da aile tatili için en popüler şehirlerden biridir. Birçok eşsiz ilgi çekici yer ve eğlence merkezi, burada çocuklu gezginler için mevcuttur. Yetişkin turistler arasında talep edilen en çok ziyaret edilen çocuk cazibe merkezi Wroclaw Zoo & Aficarium. Bu eşsiz hayvanat bahçesi geniş bir toprak kaplar ve dünyanın farklı köşelerinden getirilen 600’den fazla hayvan türünü sunar. Hayvanat bahçesindeki Kutup hayvanları ile bir bölge var ve ayrıca uzak dünya sıcaklarından hayvan dünyasının tipik temsilcilerini görebileceğiniz bir Africanium bölgesi de var. Kompleksin topraklarında ilginç bir akvaryum ve teraryumun yanı sıra rahatlamak için rahat kafeler bulunmaktadır. Çocuklar, kendileri için özel olarak donatılmış oyun alanlarını kesinlikle seveceklerdir.
  Wroclaw’daki en büyük alışveriş ve eğlence merkezi Magnolia Park’dır. Alanı yaklaşık 100000 m2’dir. Magnolia Park 250 mağaza ve bir dizi restoran ve kafeye ev sahipliği yapmaktadır. Orada hem büyük … Açık
Aquapark Wroclaw, tüm aile ile rahatlamak için mükemmel bir yerdir ve tüm yıl boyunca erişilebilir. Havuzların ana kısmı ve bu su parkının turistik mekanları kapalı bir çardakta, yaz aylarında ise açık havada mükemmel bir rekreasyon alanı bulunmaktadır. Su parkının bitişiğinde, salıncak ve kaydıraklı çocuklar için klasik oyun alanları da bulunmaktadır. Merkezde rahat bir restoran ve kafenin bulunması, tüm gün burada rahatça dinlenebilmenizi sağlar.
Wroclaw’un en sıra dışı eğlence parkı Kolejkowo olduğu söylenebilir. Bu lunapark tematik ve demiryoluna adanmıştır. Bölge, ilgi çekici yerleriyle birkaç özel bölgeye ayrılmıştır. Wroclaw tarihi bölgesi, bir çiftlik ve harika mini parkların minyatürü var. Park boyunca, gözlemlemek çok ilginç olan kat trenler. Minyatürlerin muhteşem parkı tüm aileyi memnun edecek. Gezi sırasında, ziyaretçilere demiryolu gelişimi ve tren inşası tarihi hakkında birçok ilginç bilgi verilmektedir. www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
  Wroclaw, Polonya’nın güneybatısındaki Aşağı Silezya eyaletinin başkentidir. Şehir Oder Nehri üzerinde yer alır ve Varşova’ya 310 kilometre ve Alman Dresden’e 200 km uzaklıktadır. Wroclaw, bir köprü … Açık
Şehirde çok sayıda güzel park ve bahçeler var, bu yüzden yürüyüşçüler de eğlence amaçlı yerler arasından seçim yapamaz. En ilginç ve güzel olanlardan biri Wroclaw Üniversitesi Botanik Bahçesi. Bu şaşırtıcı botanik bahçesi Wroclaw Üniversitesi’nin topraklarındadır ve ülkenin en eskilerinden biridir. Burada, dolambaçlı ağaçlara ve nadir bitkilere hayranlıkla bakan yollarda saatlerce yürüyebilirsiniz. Yaz aylarında parkta, etrafında uçan çok güzel kelebekler vardır. Bahçede, içinde balıkların yaşadığı çeşmeler bulunan büyük bir gölet ve papatyalı geniş yeşil çimler - sıcak mevsimde, bahçe çeşitli peyzaj kompozisyonları ile dekore edilmiştir.
Spring Güzel bir tarihi binada, bir aile ziyareti için Wroclaw’daki en ünlü ve ilginç müzelerinden biri - Etnografya Müzesi. Bu etnografya müzesi, gündelik hayatın, sanat eserlerinin ve el sanatlarının eski eşyalarının farklı ve inanılmaz derecede ilginç bir koleksiyonunu içerir. Müzenin ziyaretçileri için, ulusal kültür ve geleneklere adanmış ilginç usta sınıflar düzenli olarak yapılmaktadır.
  Ulusal mutfağa hizmet veren restoranların yanı sıra Wroclaw, çok çeşitli kurumları ziyaret edebileceğiniz bir yerdir. Sadece burada her restoranın kendine özgü özellikleri ve avantajları vardır. Akropolis restoranı, … Açık
Çocukları tarihi mekanlarda gezilere çekmek her zaman mümkün olmamakla birlikte, Wroclaw da bu durumda kendi ilginç özelliğine sahiptir. Şehrin sembollerinden biri, her yerde tam anlamıyla bulunabilen minyatür dökme demir heykelleri olan sevimli cüceler. Turistler için, heykellerin yerini gösteren, ancak hepsi değil, özel haritalar bile satılıyor. Böyle bir harita satın alırsanız, gnomları bulmak ve aynı zamanda ikonik manzaralara bakmak için heyecan verici bir aile arayışı düzenleyebilirsiniz.
Wrocław - rehber bölümleri 1 2 3 4 5 6 7 8

Wrocław ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

Referans Bilgi
Tüm su parklarının haritası
Wrocław çevresindeki su parkları
♥   Su Parkı 'Aquapark Wrocław' , 1 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Su Parkı 'Aquapark Polkowice' , 81 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Su Parkı 'Vodní svět Sareza' , 165.4 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
Tüm büyük akvaryumların haritası
Wrocław ve yakınındaki akvaryumlar
♥   Akvaryumu 'Aquarium City Zoo' Wrocław, 2.9 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
Tüm hayvanat bahçelerinin haritası
Wrocław ve yakınındaki bahçeler ve hayvanat bahçeleri
♥   Hayvanat Bahçesi 'Wrocław Zoo' Wrocław, 2.9 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Hayvanat Bahçesi 'ZOO FARMA w Łączne' Mieroszów, 78.7 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Hayvanat Bahçesi 'Zoo Opole' Opole, 79.6 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Hayvanat Bahçesi 'Dvůr Králové Zoo' Dvůr Králové nad Labem, 114.3 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Hayvanat Bahçesi 'Zoo w Nowym Tomyślu' Nowy Tomyśl, 148.1 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf

Polonya’da Çocuğunuzla Ziyaret Etmeniz Gerekenler

Her yaştan çocuklar için bir başka büyüleyici yer Krakow'daki Dinozatorland dino parkıdır. Park, pitoresk bir yerde bulunmaktadır. Dinozorlar o kadar gerçekçidir ki, hem çocukların hem de yetişkinlerin kendilerini tarihin derinliklerine sokmaları başarabilmektedir. Gezegendeki hayatın milyonlarca yıl önce nasıl göründüğünü yapabilirler. Çoğu dinozor doğal bir boyuttadır. Tipik sesler taşıyabilir ve üretebilirler. Dino parkının ana gururu Tyrannosaurus figürüdür. Bu model, dünyadaki mobil tiran sosörler arasında en büyüğüdür. Parkta, yalnızca sürüngenlerin neye benzediğini izlemenize izin vermiyor, aynı zamanda da genç ziyaretçilere modern dünyanın nasıl oluşturulduğunu anlatıyor. Çocuklar gerçek mineralleri görebilir. Çocuklar, dinozorların, fosillerin ve tarih öncesi türlerin yumurtalarının gerçek parçalarının sergilendiği İskelet ve Fosil Müzesi'ne de hoş geldiniz. …
OrangeSmile araç kiralama Wrocław’da araba kiralama

Hilton, Kyoto'da üçüncü lüks otel inşa ediyor

Proje organizatörleri, yeni Kyoto otelinin hem iş hem de eğlence için mükemmel olduğunu belirtiyor. Hatırlatmak gerekirse, Roku Kyoto otelinin açılışı 2021 yılında şehirde gerçekleşti. Lüks otel aynı zamanda enfes atmosferi ve hizmet çeşitliliği ile de konuklarını şaşırtmayı bırakmıyor. Kinkaku-ji Tapınağı gibi ünlü cazibe merkezlerine yakındır ve Shozan Resort Kyoto Pavilion otele kısa bir yürüyüş mesafesindedir. Oku bunu

13.08.2022

Wrocław’ın En İyi Yerlerinin Fotoğraf Galerisi

Wrocław Haritasında Çocuklar için Cazibe Yerleri (su parkları, hayvanat bahçeleri, lunaparklar)

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

Wrocław Çevresinde Çocuğunuzla Ziyaret Edebileceğiniz İlgi Çekici Yerler

Çocuklar için Wrocław Gezi ve Eğlence Rehberi - parklar, turistik yerler, müzeler, hayvanat bahçeleri, su parkları. Çocuğunuzun mutlaka ziyaret etmesi ve görmesi gereken, büyüleyici ve eğitici yerlerin tümü. Çocuğunuzla kaliteli zaman geçirebileceğiniz tüm keşif rotalarını (yerel tiyatrolar, sergiler ve müzeler) öğrenin. Aileler ve çocuklar için Wrocław.
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018