OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi
Bratislava

Çocuklarla Bratislava Gezisi. Çocuğunuzla Gidebileceğiniz Yerler

Radisson Blu Carlton Hotel - Fotos de Bratislava una pequena gran ciudad   Bratislava, Slovakya’nın bir aile tatili için en iyi şehirlerinden biri olarak görülmemektedir. Burada eğlence seçimi sadece çok büyük. Yüzlerce vahşi hayvana ev sahipliği yapan Avrupa’nın en büyük hayvanat bahçelerinden biri Bratislava’da. Zarif çitalar, büyük aslanlar ve ayılar, onurlu maymunlar ve sevgi yaratan pandalar, hayvanat bahçesinde gördüğünüz yaban hayatından sadece birkaçıdır. Hayvanat bahçesinin topraklarında, gerçekçi dinozor modelleri ile dekore edilmiş orijinal bir dino park da bulunmaktadır. Hayvanat bahçesi, topraklarında mümkün olduğunca keyifli bir yürüyüş yapan görkemli ağaçlar ve canlı bitkiler bolluğu ile dekore edilmiştir.
  Bratislava, alışılmadık bir ortamda konaklamayı tercih edenler için eşsiz bir otel. Tarihi bölgenin yaya bölgesinin yakınında, cephesi pencereler yerine devasa posta pullarıyla süslenmiş olan Austria Trend Hotel … Açık
Dinozorlarla ilgili hikâyeler hayranları için ilginç bir eğlence parkı olan Dino Park Bratislava’da şehirde. Bu park ormana yerleştirildi. Burada ağaçların arasında, çok küçüklerden ölçeğe benzeyenlere kadar güzel dinozor modelleri var. Birçoğu, özellikle bu muhteşem ve unutulmaz fotoğraf çekmek için bu parka gelir. Burada çocuklar için, tarih öncesi hayvanlar hakkında söylenecekleri çok ilginç bilişsel geziler gerçekleşir. Renkli dino parkın etrafında dolaşan tüm ziyaretçiler için birçok izlenim garantilidir.
Bir spor merkezi Lanoland’da tüm aile ile çok eğlenceli olabilir. Bu eğlence parkı da büyüleyici bir parkın bulunduğu bölgede yer almaktadır. Ziyaretçilere, halatlardan tasarlanan sıradışı cazibe merkezlerine sunuyor. Çocuklar için bile, eylemde görmek ilginç olacak, oldukça karmaşık engel kursları ve basit konumlar vardır. Park, ziyaretçilerin güvenliğini izleyen ve güvenlik ekipmanlarını nasıl doğru bir şekilde kullanacaklarını söyleyen deneyimli eğitmenler istihdam etmektedir. www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
  Bratislava’daki modern tasarım otelleri arasında yer alan LOFT Hotel Bratislava, özel çekiciliği ile dikkat çekiyor. Başkanlık Sarayı ve harika bir bahçeye yakın konumdadır. Otelin iç kısmı, geçmiş … Açık
Çocuklu tatilciler için şehir müzeleri arasında Stm Muzeum Dopravy çok popüler. Bu müze, ziyaretçilerine açık alanlara monte edilen trenlerin yanı sıra retro otomobil ve motosiklet koleksiyonu sunmaktadır. Tur sırasında, müze ziyaretçileri, bazı araçların içinde oturabildiği gibi, bozulmamış ortamın dikkatle korunmuş olduğu eski trenlerin içine de bakabilir. Eski fotoğraflardan çıkmış gibi sanki sandıkları, arabaları ve trenleri olan eski arabaları parlak renklerde boyanmış. Bu sıra dışı eserler çocukları memnun edecek.
Bratislava Doğal Tarih Müzesi’ne (Bratislava), büyük bir mamut mock-up’ı, arkeologların eşsiz buluntularını ve canlı doğaya adanmış çok sıra dışı enstalasyonları görebileceğiniz birkaç müzeden biri olan Bratislava’ya daha az ilgi çekici bir gezi olmayacak. Bu müzenin sergilenmesi çok çeşitlidir; salonları eski ulusal kostümleri ve ev eşyalarına sahiptir.
  Marrols Boutique Hotel hala en üstte ve en lüks ve pahalı oteller Bratislava arasında lider pozisyonlarda bulunuyor. Zengin konukları özel bir ’Grand’ lüks süitinde kalmaya davetlidir. Bir gece 500 USD’ye … Açık
Eğlence merkezi Uzay Dünyası, büyük çocuklar ve gençler ile turistler arasında büyük popülerliğe sahiptir. Müşterisine bir tür “lazer paintball” - popülerlik kazandıran bir eğlence türü sunuyor. Lazer silahlarla donatılmış, burada harika zaman geçirebilirsiniz. Merkezde, farklı seviyelerde karmaşıklığa sahip birkaç oyun salonu da var. Eğlence merkezinde lazer oyunları için oyun alanlarına ek olarak masa tenisi ve bilardo içeren oyun salonları ve merkezde muhteşem bir kafe bulunmaktadır.
Bratislava Ayrıca eğlence kompleksi Space World’ün şehrin en modernlerinden biri olduğunu da belirtmek gerekir. Çok etkili bir şekilde dekore edilmiş ve birinci sınıf spor ekipmanları ile ayırt edilmiştir. Bratislava’da, doğa severler ve ultramodern eğlencenin hayranları, rekreasyon için en iyi yeri bulabilecekler.
Bratislava - rehber bölümleri 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

Bratislava ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

Referans Bilgi
Tüm lunaparkların haritası
Bratislava yakınındaki lunaparklar
♥   Lunaparkı 'DinoPark' Bratislava, 3.6 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Lunaparkı 'Märchenpark Neusiedlersee' St. Margarethen, 52.1 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Lunaparkı 'Wiener Prater' Vienna, 53.8 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
Tüm su parklarının haritası
Bratislava çevresindeki su parkları
♥   Su Parkı 'Aquapark Senec' , 23.5 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Su Parkı 'Sonnentherme Lutzmannsburg' , 83.5 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Su Parkı 'Aqualand Moravia' , 92.8 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Su Parkı 'Aquapark Uherské Hradiště' , 105.3 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Su Parkı 'Aquapark Vyškov' , 126.2 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
Tüm büyük akvaryumların haritası
Bratislava ve yakınındaki akvaryumlar
♥   Akvaryumu 'Haus des Meeres' Vienna, 56.9 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
Tüm hayvanat bahçelerinin haritası
Bratislava ve yakınındaki bahçeler ve hayvanat bahçeleri
♥   Hayvanat Bahçesi 'Bratislava Zoo' Bratislava, 3.1 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Hayvanat Bahçesi 'Haus des Meeres' Vienna, 56.9 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Hayvanat Bahçesi 'Tiergarten Schönbrunn' Vienna, 60.5 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Hayvanat Bahçesi 'Xantus János Zoo' Győr, 64.4 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Hayvanat Bahçesi 'Hodonín Zoo' Hodonín, 79.4 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf

Slovakya’da Çocuğunuzla Ziyaret Etmeniz Gerekenler

Bibiana - Uluslararası Çocuklar İçin Sanat Evi, Bratislava'da yer almaktadır. Kalıcı bir koleksiyona sahip değildir, ancak müzikal ve tiyatro gösterileri ile eşsiz etkileşimli sergiler, çocukların kendi başlarına yaratmaya teşvik ettiği bir kukla tiyatrosu veya bir çizim bölgesi sürekli olarak organize edilmektedir. Arabaları ve mekanizmaları seven çocuklar, Slovak arabalarının ve trenlerinin gelişimini gözlemleyebilecekleri Taşımacılık Müzesi'ni görmezden gelmemelidir. Koleksiyonda sunulan bisikletler, kamyonlar ve arabalar, 20. yüzyıldan 20. yüzyılın 70'lerine kadar olan sürede üretildi. …
OrangeSmile araç kiralama Bratislava’da araba kiralama

Tayland, COVID-19 Politikasını Gevşetiyor

Tayland'daki Yeni Yıl etkinliklerinin bu yıl daha fazla insanı getirmesi muhtemel çünkü herkes karantinalardan ve normal hayata özlem duymaktan bıktı. Tatil sezonu için Pattaya, Krabi veya Phuket'te otel rezervasyonu yapan birçok turist de katılmak istiyor. Şampanya yılbaşı kutlamalarının vazgeçilmez içeceği haline gelirken akıllara alkol tüketimi sorusu geliyor. Hükümet, Yeni Yıl geri sayımı sırasında alkollü içki servisine izin verdi, ancak 1 Ocak 2022'de saat 1'e kadar sadece açık hava kafe ve restoranlarının bunu yapmasına izin verilecek. Bu kural ülke çapında geçerlidir. Oku bunu

06.10.2022

Bratislava’nın En İyi Yerlerinin Fotoğraf Galerisi

Bratislava Haritasında Çocuklar için Cazibe Yerleri (su parkları, hayvanat bahçeleri, lunaparklar)

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

Bratislava Çevresinde Çocuğunuzla Ziyaret Edebileceğiniz İlgi Çekici Yerler

Çocuklar için Bratislava Gezi ve Eğlence Rehberi - parklar, turistik yerler, müzeler, hayvanat bahçeleri, su parkları. Çocuğunuzun mutlaka ziyaret etmesi ve görmesi gereken, büyüleyici ve eğitici yerlerin tümü. Çocuğunuzla kaliteli zaman geçirebileceğiniz tüm keşif rotalarını (yerel tiyatrolar, sergiler ve müzeler) öğrenin. Aileler ve çocuklar için Bratislava.
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018