OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi
Kraków

Çocuklarla Kraków Gezisi. Çocuğunuzla Gidebileceğiniz Yerler

Krakow Cathedral   İlginç müzeleri, çeşitli popüler eğlence merkezlerini ziyaret etmeye ya da pitoresk parklarda dolaşmaya karar verirseniz, Krakow’da bir aile tatili daha da büyüleyici olabilir. Belki de Manga Müzesi, Krakow’daki en sıra dışı çocuk müzelerinden biri olmaya devam etmektedir. Tahmin etmek zor olmadığı için müzenin sergisi Japon sanatına ithaf edilmiştir. Çocuklar için ilginç ana sınıflar, müzede neredeyse her gün yer alır. Bu etkinlikler sırasında çocuklar Japon masallarını dinleyecek, çay içecek, geleneksel Japon kıyafetlerini giymeyi ve çizim temellerini öğrenecekler. Müze çok ilginç bir yer, bu yüzden yeni şeyler öğrenmeyi seven çocuklar tarafından sevineceksiniz.
  Krakow’da romantik bir tatil planlamasında zorluk yaşanmayacak. Gezginlerin seçim yapabileceğiniz uzun bir kaliteli oteller listesi var ve Komorowski Luxury Guest Rooms bunlardan biri. Odalar siyah-beyaz renklerde ve şık … Açık
Bonarka Şehir Merkezi klasik bir kafe ve çok fonksiyonlu bir eğlence merkezinin bir karışımı olan alışılmadık bir yer. Bonarka toprakları çeşitli bölgelere ayrılmıştır. Gezginler, geniş bir tatlı seçimi, mükemmel bir oyun alanı ve bir dans salonu bulunan büyüleyici bir kafe bulacak. Merkez, sadece dans dersleri, edebiyat etkinlikleri ve diğer ilginç eğlencelerle hayran kalacak çocuklarla uğraşan ziyaretçileri hedef almaktadır.
Su tutkunları sizin için daha çekici görünüyorsa, şimdi Krakow Aqua Park’a (Park Wondy) gitme vakti. Polonya’daki en büyük su parkı ve ülkedeki diğer herhangi bir şehirde böyle geniş bir slayt ve cazibe merkezi bulmak zor. Her yaştan çocuklar için bir kaç harika yüzme havuzu, sauna ve jakuzi alanı bulunmaktadır. Çocuklar, tırmanma duvarı ve vahşi nehirlerini denemekten heyecanlı olacaklar. Okul öncesi yaş çocuklar için sığ bir yüzme havuzu ve ilginç korsan adaları gibi özel eğlenceler bulunmaktadır. www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
  Krakow’da unutulmaz bir alışveriş yapmak isteyenler kesinlikle Sukiennice pazarını ziyaret etmelidir. 1257’de ortaya atılmış tarihi bir eserdir ve dünyadaki en eski pazarlardan biri olarak güvenle görülebilir. … Açık
Krakow tarihi hayvanat bahçesi ile de ünlüdür ve ilk bahsettiği şey 15. yüzyılın başlarında henüz ortaya çıkmamıştır. Günümüzde hayvanat bahçesi 20 hektarlık bir alanı kaplar ve 1.500’den fazla hayvana ev sahipliği yapar. Krakow Hayvanat Bahçesi, nadir hayvan yetiştiriciliğine ve çeşitli ekolojik programlara katıldığı için dünyanın en iyi hayvanat bahçelerinden biri olarak tanınmaktadır. Hayvanat bahçesi için birçok insan çok cana yakın, bu nedenle çocuklar bu hayvanlara beslenmelerine izin veriliyor. Hayvanat bahçesinde birçok avcı var ve ziyaretçiler onları güvenli bir mesafede görebiliyorlar.
Krakow :: Brabakan Çocukları alışılmadık şeyler ile eğlendirmek için, Most Grunwaldzki yakınlarındaki rıhtıma doğru ilerleyin. Turistik gemilerin başlangıç ​​noktası olarak kullanılan küçük bir rıhtım var. Bir nehir yolculuğu, genç gezginler için muhteşem bir eğlencedir. Krakow’un bazı simge yapıları, gezinti gezilerinden çok su kenarından tamamen farklı görünüyor.
Kuş bakışı görünümünden Krakov’un mimarisini keşfetmek! Church at Skalka, Cloth Hall, Barbican, Kazimierz Belediye Sarayı, Belediye Sarayı Kulesi, Stara Synagoga, tüm bu anıtlar Kraków imajını tanımlıyor. … Açık
Wawel Kalesine yapılacak bir gezi, güzel mimari kompleksin Krakow’un en önemli avantajlarından biri olduğu için unutulmaz bir eğlence olmayı vaat ediyor. Kaleye, hazineler, ejderhalar ve soylu şövalyeler hakkında birçok ilginç efsane vardır. Çocuklar başlangıçta bu hikayelerden hayran kalacaklar. Bu arada, hazine ve ejderha mağarası da dahil olmak üzere kalenin en gizli kısımlarını görebilecekleri çocuklar için özel geziler düzenleniyor.
Krakow Muzeum Etnograficzne im. Seweryna Udzieli, Krakow’da az ilgi çekilen yerlerden biridir. Çoğu çocuklu gezgin, ondan uzak durmayı tercih eder, ancak bu bir hatadır. Müzede çocuklar ile ziyaretçilerin yalnızca eski ev eşyaları koleksiyonunu görmeleri değil aynı zamanda ilginç ana sınıflara da katılmasıyla eşsiz ulusal tarz hediyelik eşyalar üretmeye, gerçek resim çizmeye veya örneğin Paskalya yumurtalarını boyamayı öğreneceksiniz.
Kraków - rehber bölümleri 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Kraków ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

Referans Bilgi
Tüm lunaparkların haritası
Kraków yakınındaki lunaparklar
♥   Lunaparkı 'Energylandia' Zator, 38.2 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Lunaparkı 'Miniature and Amusement Park' Inwald, 43.4 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Lunaparkı 'Silesian Amusement Park' Silesia, 71.3 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
Tüm su parklarının haritası
Kraków çevresindeki su parkları
♥   Su Parkı 'Aquapark Kraków' , 4.4 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Su Parkı 'Termy Bukowina Tatrzańska' , 82.8 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Su Parkı 'Aquapark Zakopane' , 85.4 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Su Parkı 'Aquapark Tarnowskie Góry' , 88.6 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Su Parkı 'Aquapark Wisła' , 89.3 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
Tüm büyük akvaryumların haritası
Kraków ve yakınındaki akvaryumlar
♥   Akvaryumu 'Aquarium City Zoo' Kraków, 0.9 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
Tüm hayvanat bahçelerinin haritası
Kraków ve yakınındaki bahçeler ve hayvanat bahçeleri
♥   Hayvanat Bahçesi 'Ogród Zoologiczny' Kraków, 6.2 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Hayvanat Bahçesi 'Silesian Zoological Garden' Chorzów, 71.4 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Hayvanat Bahçesi 'Spišská Nová Ves Zoo' Spišská Nová Ves, 133.9 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Hayvanat Bahçesi 'Košice Zoo' Košice, 169.2 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
OrangeSmile araç kiralama Kraków’da araba kiralama

Tayland, COVID-19 Politikasını Gevşetiyor

Tayland'daki Yeni Yıl etkinliklerinin bu yıl daha fazla insanı getirmesi muhtemel çünkü herkes karantinalardan ve normal hayata özlem duymaktan bıktı. Tatil sezonu için Pattaya, Krabi veya Phuket'te otel rezervasyonu yapan birçok turist de katılmak istiyor. Şampanya yılbaşı kutlamalarının vazgeçilmez içeceği haline gelirken akıllara alkol tüketimi sorusu geliyor. Hükümet, Yeni Yıl geri sayımı sırasında alkollü içki servisine izin verdi, ancak 1 Ocak 2022'de saat 1'e kadar sadece açık hava kafe ve restoranlarının bunu yapmasına izin verilecek. Bu kural ülke çapında geçerlidir. Oku bunu

26.09.2022

Krakov’un En İyi Yerlerinin Fotoğraf Galerisi

Kraków Haritasında Çocuklar için Cazibe Yerleri (su parkları, hayvanat bahçeleri, lunaparklar)

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

Kraków Çevresinde Çocuğunuzla Ziyaret Edebileceğiniz İlgi Çekici Yerler

Çocuklar için Kraków Gezi ve Eğlence Rehberi - parklar, turistik yerler, müzeler, hayvanat bahçeleri, su parkları. Çocuğunuzun mutlaka ziyaret etmesi ve görmesi gereken, büyüleyici ve eğitici yerlerin tümü. Çocuğunuzla kaliteli zaman geçirebileceğiniz tüm keşif rotalarını (yerel tiyatrolar, sergiler ve müzeler) öğrenin. Aileler ve çocuklar için Kraków.
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018