OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi
Lublin

Çocuklarla Lublin Gezisi. Çocuğunuzla Gidebileceğiniz Yerler

Lublin, Poland   Tatil geçirmek için harika bir yer Polonya’nın Lublin şehridir. Görülmeye değer birçok turistik yeri var (Lublin Kalesi, Krakow Kapısı, Fara Meydanı, Dominik Kilisesi ve Manastırı) ve kültürü erken yaşlardan itibaren yaşayabilmeleri için kesinlikle çocukları yanınıza almaya değer . Bunun dışında Lublin’in her yaş grubundaki çocuklar için çok ilginç yerleri var - parklar, eğlence merkezleri, yüzme havuzları.
  1. Şehirde, komşu ülkeler için her gün hızlı trenlerin kalktığı bir tren istasyonu bulunuyor. Lublin ayrıca birçok eyaletle düzenli otobüs bağlantılarına sahiptir. 2. Lublin’deki başlıca toplu taşıma … Açık
Lublin’e vardığınızda önce onları Aqua Lublin Su Parkı’na götürmelisiniz. Bölgedeki en iyi su parkı olarak kabul edilir. Ve bu, ziyaretçilerin iç mekan kompleksinde bulunan çok çeşitli ilginç su atraksiyonlarının keyfini çıkarabileceği için şaşırtmamalıdır. En küçük çocuklar için havuzlar da var, bu yüzden kimse burada sıkılmayacak. Ayrıca su parkı güzelce tasarlanmış ve temizliği ile dikkat çekici. Yakınlarda yılın herhangi bir zamanında görülmeye değer Icemania Buz Pateni Pisti vardır. Kışın buz patenine gidebilirsiniz ve zamanın geri kalanında çocuklar araba ve motosiklet sürmeyi öğrenebilirler.
Yüzme hayranları için başka bir yer SPA Orkana denir. Adından da anlaşılacağı gibi, sauna ve spa uygulamaları sunar. Kompleks, biri yüzme için, diğeri rahatlamak için bir tür ’büyük jakuzi’ olmak üzere iki havuza ev sahipliği yapıyor. Havuz, inanılmaz bir konfor hissi yaratan palmiye ağaçlarıyla çevrilidir. Tıpkı pencereden olağanüstü manzaralar gibi. Magic Park’ta 2-4 yaş arası çocuklar eğleneceklerdir. Bu eğlence kompleksi onları binalara tırmanmaya ve bir trambolin üzerine atlamaya davet ediyor. Tramvaylar ve top çukurları başka bir eğlence merkezindeki genç ziyaretçileri bekliyor - Mania Skakania. www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
  Lublin’in harika alışveriş merkezleri vardır ve Lublin Plaza müşterilerine 100’den fazla uzmanlık mağazası sunmaya hazırdır. Modaya uygun modern kıyafetleri tercih edenleri memnun edeceksiniz. Bu alışveriş … Açık
Lublin’de bowling oynamak isteyenler, Rzut Beretem’e gitmeli, bilardo ile eğlencelerini çeşitlendirmek isteyenler, Masters Bowling & Bilard’da geçirdikleri zamanı kesinlikle takdir edecektir. Paintball ayrıca tüm aile için uygundur. Oyun aile ilişkilerini güçlendirebilir (burada ekip oluşturma faaliyetlerine büyük önem veren şey değildir), Onegame Artur Kloc adlı merkezde oynayabilirsiniz. Bununla birlikte, Lasertag bu amaç için eşit derecede iyidir, bu yüzden LaserCity de ziyaret edilmeye değer. Ve sanal gerçeklik hayranları için şehir, City VR gibi bir merkez hazırladı.
Lublin, Poland Park Ludowy’da güzel bir yürüyüş yapın. Park, kendi bölgesinde büyük bir oyun alanı ile bakımlıdır (çocuklar kesinlikle onu seveceklerdir). Şu anda, ebeveynler bir bankta oturup çocuklarını izlerken harika vakit geçirebilirler. Parkta çocuklar için ilginç etkinliklerin olduğu fuarlar ve kutlamalar düzenleniyor. Genç gezginler, Ogród Botaniczny Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej bölgesini ziyaret etmekten mutluluk duyacaktır. Bu botanik bahçede pek çok tematik bölge ve gölet var, burada Dworek Kościuszków gibi tarihi bir cazibe merkezi ve lezzetli yemekler sunan bir kafe bulabilirsiniz.
  Lublin, Polonya’nın doğu-orta kesimindeki en büyük şehirlerden biridir. Şehir, VI. Yüzyılda Czwartek tepesindeki yerleşimciler tarafından kurulmuştur. Zaten X yüzyılda Lublin bir kale kasabasıydı. Burayı … Açık
Yerel kültürle tanışma, eğlenceli bir aktiviteye dönüşebilir. Böylesine ilginç bir eğlence sadece yetişkinleri memnun etmeyecek. Devam edin ve bunu, yerel sakinlerin atalarının yaşamının tam olarak yeniden yaratıldığı Muzeum Wsi Lubelskiej’de yapın. Yerinde bir demirhane, bir değirmen, bir postane, bir han, atölyeler var - bunların hepsi Polonyalı kasabanın ruhunu taşıyor ve ziyaretçileri zamanında geri getiriyor. Müzede ayrıca keçi, inek, koyun, kuş, tavşan, at ile mini bir hayvanat bahçesi vardır.
Lublin Lublin’de lezzetli tatlıları olan çocukları memnun edebileceğiniz yerler hakkında birkaç şey söylemeye değer. Bunu, lezzetli dondurmanın mutlaka denenmesi gereken Bosko - Lody Produkcji Wlasnej’de yapabilirsiniz, lezzetli puding ve dondurma tatlıları sunan Co Ludzie Powiedza ve harika peynirli kekleri ile Teatralna Cafe. Bir başka harika yer ise GanBei kabarcık çayı ve burada birçok orijinal tatlı bulabilirsiniz. Çocuğunuzu iyi pizza ile şımartmak istiyorsanız, bunun için doğru yer Il Rifugio Pizzeria.
Lublin - rehber bölümleri 1 2 3 4 5 6 7 8

Lublin ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

Referans Bilgi
Tüm hayvanat bahçelerinin haritası
Lublin ve yakınındaki bahçeler ve hayvanat bahçeleri
♥   Hayvanat Bahçesi 'Ogród Zoologiczny w Zamościu' Zamość, 75.9 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
OrangeSmile araç kiralama Lublin’de araba kiralama

2022'de 9 Yeni Otel Açmayı Tercih Etti

Eylül 2022'de Oslo'daki Sommerro oteli, özenle restore edilmiş 1930'lardan kalma Art Deco binasında hizmet vermeye başlayacak. Bu bina, Norveç başkentinin tarihi bir mahallesi olan Frogner'in gerçek bir simgesidir. Milyonlarca dolarlık bir yenileme, Norveç'teki en büyük koruma projesini özenle, 56 rezidans dahil 231 odalı modern bir otele dönüştürdü. Preferred, 2022'de New York'ta The Wall Street Hotel, Singer Island'da (Florida, ABD) Amrit Ocean Resort & Residences, Zanzibar'da TOA Hotel & Spa, Washington'da Pendry otel ve Pendry Park City olmak üzere beş otel daha açacak. Utah'ta bir otel. Oku bunu

05.02.2023

Lublin’in En İyi Yerlerinin Fotoğraf Galerisi

Lublin Haritasında Çocuklar için Cazibe Yerleri (su parkları, hayvanat bahçeleri, lunaparklar)

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

Lublin Çevresinde Çocuğunuzla Ziyaret Edebileceğiniz İlgi Çekici Yerler

Çocuklar için Lublin Gezi ve Eğlence Rehberi - parklar, turistik yerler, müzeler, hayvanat bahçeleri, su parkları. Çocuğunuzun mutlaka ziyaret etmesi ve görmesi gereken, büyüleyici ve eğitici yerlerin tümü. Çocuğunuzla kaliteli zaman geçirebileceğiniz tüm keşif rotalarını (yerel tiyatrolar, sergiler ve müzeler) öğrenin. Aileler ve çocuklar için Lublin.
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018