OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi
Amsterdam

Amsterdam’da Zarif Bir Haftasonu - En Benzersiz Butik Otellerin Koleksiyonu

Amsterdam Lute Suites   Amsterdam banliyöleri, Amstel Nehri kıyısında, çok ilginç bir mekanın yeri haline geldi. Temiz hava ve kırsal kesimdeki bu cazip bölge, bir zamanlar 18. yüzyılda inşa edilmiş işçi barakalarına ev sahipliği yapıyordu. Kışla önemini kaybetti ancak iki kişinin çabaları - Hollandalı tasarımcı Marcel Wanders ve lokantalacı Pieter Lute - sayesinde toz haline dönüşmedi. Birlikte gerçek bir mucize yarattılar; Avrupa’nın dört bir yanından gelen ziyaretçileri cezbeden bir otel. Yedi eski kışla, tasarımcı bir butik otel Lute Suites haline getirildi. Tüm evler son derece modern bir tarzda yapılır ve bu otelde bulunan her oda gerçek bir sanat eseridir. Marcel Wanders, duvarları mozaik ve barok panellerle süslemeye karar verdi. Sabunluk şeklindeki küvetler, örme koltuklar, plastik lambalar gibi kendisi tarafından tasarlanan iç mekan unsurlarını ekledi ancak aynı zamanda tarihi kalemleri ve orijinal tasarım öğelerini de korudu.
WestCord Fashion Şık ve şık WestCord Fashion , Uluslararası Moda Merkezi’nin karşısında yer almaktadır. Haute couture fikri, otel tasarımcıları için en büyük ilham kaynağıydı. Otelin salonları, restoran ve barında süslü kıyafetler giymiş mankenler bulunur. Duvarlar, reklam afişleri, tablolar ve kadın aksesuarları bulunan cam raflarla süslenmiştir. Otelin ziyaretçileri couture bir tapınak girmiş gibi hissedeceksiniz. Otelin geniş konuk odaları en azından şık ve konforludur.
www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
Andaz Amsterdam Prinsengracht Andaz Amsterdam Prinsengracht , Andaz markasına ait. Bu oteller dünyadaki farklı ülkelerde bulunmaktadır. Bununla birlikte, sahipleri misafirperverlik endüstrisinin geleneksel standartlarını değiştirme ve yeni ve orijinal bir şeyler yaratma fikri sahip olduklarından, bu otel kendi benzersiz tarzıyla ayırt edilir. İç mekan, alışılmadık projeleri ile ünlü Marcel Wanders tarafından tasarlandı. Bu otelin atmosferi, Hollanda’nın başkenti, kültürü ve tarihi mirasının bir yansımasıdır. Dünyadaki en büyük video taktikleri koleksiyonu bu büyüleyici yere cazibe katıyor. Otelin salonları ve konuk odaları dünyanın dört bir yanından gelen sanatçıların eserleri içermektedir. Oteldeki pek çok bölgede Wanders tarafından geliştirilen ve tasarlanan öğeler var, bu nedenle ziyaretçilerin ünlü ustanın işinden keyif alması harika bir fırsat olacak.
  Kentin etrafındaki bisiklet turları, turistler arasında çok popüler olan ana eğlencelerden biri olmayı sürdürüyor. Kentin neredeyse her kesiminde özel bir bisiklet alanı bulunmaktadır. Dolayısıyla, bu gösterişsiz … Açık
Inntel Hotel Amsterdam Zaandam Amsterdam banliyölerinde bulunan Zaandam bölgesi, çok sıradışı bir tasarıma sahip ilginç bir otele ev sahipliği yapıyor - Inntel Hotel Amsterdam Zaandam . Otelin dış tasarımı, oteldeki göz alıcı küçük geleneksel Hollanda tarzı küçük evlerin piramitini andırıyor. Binada yetmişli 12 katlı ev bulunur. Bina, banliyö bölgesinin üzerinde yükselen ve her açıdan çok süslü görünen bir gökdelen gibi görünüyor. Tüm konuklar, misafirlerine ’evden uzakta bir ev’ yaratmaya çalışan tasarım ekibi tarafından tam olarak nasıl tasarlanmış, keyifli ve sorunsuz bir rahatlama sunmak için yapılır. Konuk odalarının duvarları peynir, lezzetli bisküvi ve kurabiyelerin ayrıntılı fotoğrafları ile süslenmiştir. Zaandam, kasaba sınırlarının çok ötesinde bilinen tanrı benzeri bisküvileriyle ünlü olduğu için, olağandışı fotoğraflar eklenebilirdi.
art’otel Amsterdam, tren istasyonundan uzak olmayan şehrin tam kalbinde yer almaktadır. Bu otel kesinlikle modern sanatseverleri şaşırtacak. Otelin tasarımı, tasarım stüdyosu Atölye Van Lieshout’ın en iyi profesyonelleri tarafından geliştirildi. Bu otelde sadece her ayrıntı özgün ve olağan dışı. Konuklar bu oteli lüks tasarım mobilyalarla, sıra dışı şekillerle, cilalı metalden, duvarlardan ve ustalıkla süslenmiş tavanlardan yapılmış eşsiz tablolar ve heykeller bulacaklardır. Otel, güzel bir restoran ve bar, şık bir salon ve kütüphane ve düzenli olarak farklı ilginç etkinliklere ev sahipliği yapan halka açık bir kütüphane içeren çok fonksiyonlu bir eğlence merkezi olan 5 & 33 ile aynı binada yer almaktadır.
Amsterdam - rehber bölümleri 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

Amsterdam ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

OrangeSmile araç kiralama Amsterdam’da araba kiralama

Dubai'deki Expo 2020 7 Milyondan Fazla Ziyaretçi Tarafından Ziyaret Edildi

Henüz bu etkinliği ziyaret etmediyseniz, Dubai'de otel rezervasyonu yapmak için hala zamanınız var çünkü Expo 2020 Dubai 31 Mart 2022'ye kadar sürüyor. Emirliği ziyaret edemeyen kişiler Expo 2020 web sitesinde sanal bir tur yapabilirler. Bu arada, sanal ziyaret Aralık sonunda 31.6 milyona ulaştı. Oku bunu

28.01.2023

Amsterdam’ın Şıklığı - Fotoğraf Akışı

Amsterdam Haritasında Zarif Tasarım-Otellerini Arayın

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

Amsterdam Bölgesindeki En İyi Butik Oteller

OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018