OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi
Kraków

Kraków Seyahatinizi Hazırlayın: Tavsiyeler & İpuçları - Yapılması ve Uyulması Gerekenler

Wisla i Wawel   1. Yerel kafelerde ve lokantalarda ipucu miktarı% 10 olarak hesaplanır, ancak daha küçük bir miktar bırakmak kabul edilebilir.
2. Öğrencilerin çeşitli geziler için indirimli oranlar almalarını sağlayan özel bir ISIC kartı satın almaları önerilir. Tipik olarak, kart hamili maliyetin% 50’sine kadar tasarruf edebilir.
3. Yaz tatillerinde pek çok kampüs otel olarak çalışır. Şehrin pek çok oteli olmadığı için konaklamalarda tasarruf etmek isteyenler için gerçek bir yardım olacaklar.
4. market Square, hediyelik eşya dükkanlarının bulunduğu bu mekanda hediyelik eşya arayanlar için en uygun yerdir.
5. Çoğu müze fotoğraf çekmeyi ve ek ücret karşılığında video çekme imkânı verir, bu nedenle gezi başlamadan önce sizinle birlikte bir kamera çekip gelemeyeceğinizi sormalısınız. www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
6. Yerel sürücüler trafik kurallarını titizlikle takip eder, bu nedenle, bir araba kiralamayı bekleyen yayalar ve turistler de dikkatli olmalı ve yol işaretlerine dikkat etmelidirler.
7. Para birimi, «Kantor» bürolarında değiştirilmelidir. Burada neredeyse her para birimini değiştirebilir ve alış veriş için komisyon yüzdesi minimum olacaktır.
  Krakow’da unutulmaz bir alışveriş yapmak isteyenler kesinlikle Sukiennice pazarını ziyaret etmelidir. 1257’de ortaya atılmış tarihi bir eserdir ve dünyadaki en eski pazarlardan biri olarak güvenle görülebilir. … Açık
8. Bankaların ve devlet kurumlarının çoğunluğu 9: 00-18: 00 saatleri arasında çalışmaktadır. Çoğu ajansın cumartesi ve pazar günleri kapalı.
9. Hafta içi günler, diğer ülkelere telefon görüşmesi yapmanın en iyi zamanıdır. Hafta sonları arama oranları yarıya kadar artırılabilir.
10. İlaçlar önceden satın alınması ve eşyalarla birlikte alınması daha iyidir. Bulunduğunuz ülkede serbestçe satılan ilaçların yerel eczanelerde bulunması zor olacaktır.
11. Sigara yoğun insan yoğunluğu olan bölgelerde yasak olabilir, bu nedenle yasaklama işaretleri dikkat etmeye değer. Kamu düzeninin ihlali cezası büyük bir cezadır.
Kraków - rehber bölümleri 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Kraków’da Nereleri Ziyaret Etmeli - Benzersiz Yerler

Wieliczka Tuz Madeni

From the series “Dünyadaki En Korkunç Madenler”
Mayınların boş koridorlarının düzenlenmesine ve paha biçilmez tarihsel eserlerin depolanmasına neden olmasına rağmen, tünellerin arasından yürüyerek korkutucu ve heyecan verici bir olay olmaz. Orada bile sessizlik korkutucu görünüyor; atmosfer, loş ışıklı aydınlatmalar ve antik mobilyalar, büyük avizeler ve bazı salonlarda temsil edilen heykeller tarafından gölgelenen gölgelerle tamamlanmaktadır. … Devamını oku

Kraków ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

Polonya: Seyahat Tavsiyeleri

7. Yoğurtlar yoğun turistik yerlerde karşılanabilir. Seninle büyük miktarda para taşımamak iyi olur. Orijinal belgeler otellerde bırakılmalıdır.
8. Telefon kulübeleri Polonya şehirlerinin sokaklarında görülebilir. Bir arama yapmak için önce özel bir kart satın almanız gerekir. Bunu haber kulübesinde veya postanede yapabilirsiniz.
9. Taksi kullanmak isterseniz önceden bir araba sipariş etmeniz gerekir. Sokakta bir araba kapmak zor. Ride paylaşımı ülkede uygulanmaz. Özel şoför hizmetleri fiyatları büyük ölçüde şişirilir.
10. Polonyalıların çoğunluğu ingilizceyi anlıyor, ancak Polonya'da birkaç deyişle söyleyebiliyorsanız yardım etmeyi kabul edeceklerdir. …
OrangeSmile araç kiralama Kraków’da araba kiralama

Kraków Fotoğrafları

Kraków haritasında servisleri (eczane, polis, otopark, bankalar) arayın

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

Kraków Çevresindeki Şehirler için İpuçları

Kraków Seyahati - Tavsiyeler ve İpuçları. Alınması gereken önlemler, uymanız gereken kurallar, ve Kraków’da yapmaktan kaçınmanız gerekenler. Seyahatinizin beklenmedik sürprizler olmadan, pürüzsüz ve kolay geçmesi için yardımcı oluyoruz.
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
ESP 401, Eindhoven
5633 AJ, Hollanda
+31 40 40 150 44


Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018