OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi
Kraków

Sıradışı Oteller - Alışılmadık Kraków Şehir Geziniz için En İyi Tercihler

Hotel Eden Fotoğraflar: Hotel Eden, Kraków   Tamamen restore edilmiş 15. yüzyıldan kalma bir binada hizmet veren Hotel Eden , ziyaretçilerin beyaz-mavi veya beyaz ve pembe tonlarında şık odalar bulabilecekleri harika bir yerdir. Otel, daha önce Isaac Sinagogu’nun efsanevi kurucusu Isaac Jakubowicz’e ait olan eski bir konut evinde hizmet vermektedir. Otel, orijinal dekorun ve eşsiz tarihi atmosferin birçok unsuruna sahiptir. Otel, Yahudi mahallesinin ortasında hizmet vermektedir ve sunulan hizmetler oldukça orijinaldir ve geçmişin geleneklerini anımsatır. Otelin spasında mikvah vardır - ritüel bir Yahudi banyosu, tuz mağarası ve çeşitli masaj odaları.
Hotel Wentzl Hotel Wentzl diğer konaklama birimlerinden ayırt etmek kolaydır. Bu otel, dünyanın her yerinden gelen gurme gezginler tarafından iyi bilinmektedir. Aynı binadaki otel ile aynı adı taşıyan restoran, ilk misafirlerini 18. yüzyılda karşıladı. Günümüzde, popüler restoran, 200 yılı aşkın süredir değiştirilmemiş olan eski tariflere göre pişirilen en lezzetli Avrupa mutfağı yemeklerini denemek için harika bir yerdir. Lüks restorana rağmen otel, zengin sanat eserleri ile gurur duyabilir - hem konuk odaları hem de ortak alanlar, seçkin Polonyalı sanatçıların tablolarını sergiler.
www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
Ekosamotnia Fotoğraflar: Ekosamotnia, Kraków Eşsiz Ekosamotnia , konukların büyük meyve tarlalarının ortasında yaşayabilecekleri nadir bir yerdir. Otel Wolski Ormanı’ndan uzak değildir. Geçmişi 19. yüzyıla kadar uzanan güzel bir konakta hizmet veren otel, ayrıca eski bir özel bahçeye de sahiptir. Otelin topraklarında gerçek bir tarihi dönüm noktası var - yüz yıldan fazla bir süre önce inşa edilmiş güzel bir yazlık ev. Otelin konukları bahçede yürüyüş yapabilir ve küçük havuzların ve köprülerin manzarasını seyredebilirler. Bahçenin gizli kısımlarından birinde küçük bir mağara bile vardır. Çevredeki meyve tarlaları da otele ait olup, kalitesi sadece çeşitli sertifikalarla ödüllendirilmiş organik meyve üretimi için kullanılmaktadır.
Tango House Bed & Breakfast Fotoğraflar: Tango House Bed & Breakfast, Krakow Bütçe gezginler Tango House Bed & Breakfast iyi farkındadır. Bu butik otelin açılışı 2007 yılında gerçekleşmiştir. Otel, 16. yüzyıldan kalma güzel bir bina olarak oldukça sıra dışı bir yerde hizmet vermektedir. 400 yıldan fazla bir süre önce, şehirde ilk halka açık hamamlar binada açıldı. Eski hamamlar daha sonra tamamen restore edildi. Binayı sadece birkaç adımda hareketli Pazar Meydanı’ndan ayırın. Bina eski taş duvarlara ve ahşap merdivenlere sahiptir ve genel tarihi atmosfer, klasik tarzda modern mobilyalarla kusursuz bir şekilde tamamlanmıştır.
Ostoya Palace Fotoğraflar: Ostoya Palace Hotel, Kraków Aynı binada yer alan restoran sayesinde üst sınıf Ostoya Palace da popüler olmuştur. Efsanevi Kuranty pub, çeşitli konserler ve müzik akşamları için düzenli bir mekandır. Burada konuklar, klasik Polonyalı ikramları ve canlı müzik eşliğinde en iyi bira çeşitlerini hayranlıkla izleyebilirler. Otele gelen konuklar özel eski asansörle pub’a ulaşabilir. Ayrıca Ostoya Palace, tarihi dekorlu geniş konuk odaları sunmaktadır.
Globtroter Fotoğraflar: Globtroter, Krakow Küçük Globtroter , bir sakinlik ve ulusal misafirperverlik paragonudur. Bu otel Eski Krakow’un tarihi binalarından birinde açıktır. Birçok normal müşteri, otelin iç bahçesinde bulunan inanılmaz güzel bahçe nedeniyle, yaz aylarında oteli ziyaret etmeyi tercih etmektedir. Daha ziyade bahçenin küçük bir alanı, çeşitli çiçekler ve egzotik bitkiler ile neredeyse sayısız çiçek tarhına sahiptir. Otelin ön cephesi ve iç mekanları da çiçeklerle dekore edilmiştir. Bu ihtişamdan keyif alarak, otelin orta çağ mahzenine gitme zamanı. Burada, havuz ve masa tenisi içeren bir dinlenme alanı bulacaksınız.
Kraków - rehber bölümleri 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
OrangeSmile araç kiralama Kraków’da araba kiralama

Fotoğraflarla Kraków

Kraków Haritasında Otantik Oteller Arayın

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

Krakov’un Komşularında Alışılmadık Şehir Turları

OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018