OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi
Kraków

Kraków’da Alışveriş - Otantik Ürünler, En İyi Outletler, Alışveriş Merkezleri ve Butikler

Krakow   Krakow’da unutulmaz bir alışveriş yapmak isteyenler kesinlikle Sukiennice pazarını ziyaret etmelidir. 1257’de ortaya atılmış tarihi bir eserdir ve dünyadaki en eski pazarlardan biri olarak güvenle görülebilir. Şimdi, yerel zanaatkarların en popüler ulusal hediyelik eşyaları ve el işleri bu pazarda satılıyor. Ahşap, süs eşyaları ve kehribar süslemelerden yapılmış orijinal el yapımı eşyaların yanı sıra eğlenceli bir şekilde yapılmış danteller, ulusal kıyafetler ve turistlerin ilgisini çeken diğer hatıra ürünlerini de satın alabilirsiniz. Bu pazara gelen ziyaretçilerin büyük çoğunluğu, fiyatların makul ve çekici bir düzeyde kalmasını engellemeyen turistlerdir.
Kuş bakışı görünümünden Krakov’un mimarisini keşfetmek! Church at Skalka, Cloth Hall, Barbican, Kazimierz Belediye Sarayı, Belediye Sarayı Kulesi, Stara Synagoga, tüm bu anıtlar Kraków imajını tanımlıyor. … Açık
Krakow Galeri cesurca en popüler alışveriş merkezi olarak adlandırılabilir. Şehrin tam kalbinde bulunmaktadır. Bu komplekste, 270’den fazla mağaza var; bunlar arasında, oldukça yüksek fiyatlara sahip seçkin tasarım giyim mağazaları ve demokratik değere sahip butikler yer alıyor. Ünlü Satürn elektrik dükkanı da burada. Ziyaretçiler, bir restoran veya kafe alışverişinden sonra biraz dinlenebilirler.
Krakow Plaza alışveriş ve eğlence merkezinde de mükemmel bir gün geçirebilirsiniz. Burada onlarca ilginç giyim ve ayakkabı mağazası yoğunlaşıyor. Ayrıca mükemmel parfümler ve Avrupa markalarının kozmetik ürünleri de sunuyorlar. Diğer şeylerin yanı sıra, geniş olanaklar seçenekleri de var. Buradaki bilardo, bowling ve herkes için dans dersleri düzenlenen bir dans salonu var. Ayrıca çocuklar için popüler sinema ve çok sayıda cazibe merkezi bulunmaktadır. www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
Wawel, St. Mary Church, St. Peter and St. Paul Kilisesi, Juliusz Slowacki Theatre, İlahi Mercy Sanctuary, Tapınak Sinagogu, hem de diğerleri gibi, hepsi dünyanın kültürel mirası nesneleri haline gelir ve Kraków için simgesel anıtlar olarak kalır. … Açık
Yerel esnafların mallarını sundukları şehirde sayısız ilginç özel mağazalar faaliyet gösteriyor. Krakow’da, Sérilia ağının orijinal mağazaları müşterilerine seçkin el yapımı ürünler sunuyor. Burada, cam eşyalar, inanılmaz derecede güzel danteller, wum ürünleri ve el yapımı el sanatları satıyorlar. Bu mağaza, Krakow’dan alışılmadık hediyeler getirmek isteyenler için görülmeye değer.
Krakow, Wawel Castle Antikalar için kısmi olan gezginler, kesinlikle Platan bölgesini ziyaret etmelidirler. Eski bir yıkık kale alanına dayanıyordu. Günümüzde, en popüler şehrin antika dükkanları bu semtte yoğunlaşmıştır. Bazı benzersiz antika şaşırtıcı derecede düşük maliyetle mevcuttur. Sadece koleksiyoncular değil, aynı zamanda eski aksesuarlarıyla evlerini süslemekten hoşlananlar da bu mekanı ziyaret etmekten memnuniyet duyacaktır.
Krakov’daki en iyi otelleri tavsiye ediyoruz
  Hiç şüphesiz, Eski Krakow sadece Polonya’nın değil, aynı zamanda Avrupa’nın tamamının en güzel şehirlerine aittir. Vistula Nehri’nin kıyısında bulunan güzel metropol, kültürel ve tarihi eserleriyle … Açık
Gastronomik alışveriş de programın vazgeçilmez bir parçası olmalı. Bu açıdan en çekici yer Old Kleparz pazarı. Mevsim meyveleri ve sebzeleri burada her zaman satılmaktadır, ayrıca çiftlik süt ürünleri ve et lezzetleri. Bu pazar, en popüler ulusal ürünlerin layık bir seçimini sunar ve fiyatlar her zaman kabul edilebilir bir seviyede kalır.
Krakow Tatlı bir dişe sahip olanlar için en iyi alışveriş bölgesi bir Wavel mağazası. Müşterilere yerel çikolata fabrikasının ürünlerini sunuyor. % 90 olan kakao içeriği şık koyu renkli çikolata satıyorlar. Ayrıca, şık şekerler ve tatlı hediye poşetleri ve inanılmaz güzel figürlü çikolata satın alabilirsiniz. Günümüzde bu marka çikolata dünyaca ünlü olmasına rağmen, üretim fiyatları en cazip seyrini sürdürüyor.
Kraków - rehber bölümleri 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Kraków ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

Referans Bilgi
Tüm outletlerin haritası
Kraków ve yakınındaki tasarım-outletleri
♥   Outlet 'Factory Krak' Prof. A. Rożańskiego 32, Modlniczka, 32-085, Poland, 8.3 km from Kraków. Haritada
OrangeSmile araç kiralama Kraków’da araba kiralama

Krakov’un En İyi Yerlerinin Fotoğraf Galerisi

Kraków Haritasında Alışveriş Yerlerini, Sokaklarını, Butikleri ve Süpermarketleri Arayın

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

Tüm Kraków Bölgesi için Alışveriş Tavsiyeleri

Kraków için alışveriş tavsiyeleri. Polonya’da tasarımcı kıyafetleri ve yerel tatlar satın alabileceğiniz en iyi yerler - mağazalar, galeriler, butikler ve outletler. Kraków’da otantik hediyelikler, ürünler, içkiler, ayakkabılar ve kıyafetler ararken, daha verimli rotalar çizmenizi sağlayan alışveriş sokakları haritasını sağlıyoruz.
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
ESP 401, Eindhoven
5633 AJ, Hollanda
+31 40 40 150 44


Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018