OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi
Kraków

Krakov’un Korunmuş Tarihi: Eski ve Tarihi Oteller

Hotel Wawel Fotoğraflar: Hotel Wawel, Kraków   Çekici tarihi Hotel Wawel , Eski Krakow’da yer almaktadır. Otel, modern tarzın klasik bir örneği olan göz alıcı bir 16. yüzyıl binasında hizmet vermektedir. Geçmişin geleneklerine uygun olarak, otelin konuk odaları ve kamusal alanları, birinci sınıf ahşaptan yapılmış zarif mobilyalara sahiptir. Banyolar nadir çeşit mermerlerden yapılmıştır ve bazı konuk odalarında banyolarda güzel bir mozaik vardır. Tarihi otel misafirlerine güzel bir bahçe ve misafirlerin yüksek kaliteli buhar banyosunda rahatlamaya ya da rahatlatıcı masaj seanslarının keyfini çıkarmaya davet edildiği bir spa salonu da dahil olmak üzere çeşitli olanaklar sunmaktadır.
Pod Różą İlk misafirler 17’nci yüzyılda Pod Różą ziyaret etti. O zaman, otelde sadece asil insanlar kaldı. Otel, orijinal dekorun birçok unsurunu korumuştur. Bu nedenle, günümüzde ziyaretçiler bile güzel freskler ve ustalıkla yapılmış dayak merdiven korkuluklarını görebilirler. Konuk odalarında yüksek tavanlar ve kaliteli banyolar bulunur. İkincinin dekoru ayrı bir söze değin - banyolar nadir mermer çeşitleri ile dekore edilmiştir. En son tadilattan sonra, ısıtılmış zeminler ortaya çıktı. Pek çok kişi, lezzetli İtalyan mutfağı sunan ve sıkça güncellenen bir menü sunan Amarone Restaurant’ta akşam yemeği yemek için Pod Różą’yu ziyaret ediyor. www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
Antique Apartments Plac Szczepański Fotoğraflar: Antique Apartments Plac Szczepański, Kraków Krakow’daki en popüler daire otellerinden biri olan Antique Apartments Plac Szczepański , 19. yüzyıldan kalma güzel bir binada hizmet vermektedir. Bazı odalar, açık renkli ahşap dekorun aksine, özellikle iyi görünen orijinal kırmızı tuğla duvarlara sahiptir. Tüm konuk odalarında ulusal tarzda ekose desenli büyük yataklar bulunmaktadır. Bazı konuk odalarında duvarlar el yapımı halılarla dekore edilmiştir. Büyüleyici otel, ev benzeri sade bir tarzın paragonudur. Antique Apartments Plac Szczepański’de kalmak, yüksek gelirli yerlilerin yüzlerce yıl önce nasıl yaşadığını görmek ve hissetmek için harika bir yoldur.
Pollera Fotoğraflar: Pollera, Kraków Pollera açılışı 1834’te gerçekleşti. Geniş konuk odalarının dekoru en iyi art-nouveau tarzında yapılmıştır. Tüm konuk odalarında koyu renkli ahşap mobilyalar, leylak ve altın tekstiller, çiçek buketleri içeren küçük vazolar ve zarif masa lambaları bulunmaktadır. Şenlikli restoran, yerel mutfağın en popüler yemeklerini tanımak için en iyi yerdir. Restoranın salonu büyük kristal avizeler, resimler ve büyük aynalarla dekore edilmiştir.
Rubinstein Residence Fotoğraflar: Rubinstein Residence, Kraków Yüksek kaliteli Rubinstein Residence , 15. yüzyıldan kalma benzersiz bir binada hizmet vermektedir. Binanın orijinal görünümü ve iç mekanları dikkatle korunmuştur, bu nedenle günümüzde bile gezginler, 17. yüzyıldaki en son restorasyon sırasında yapılan eski taş duvarları ve yüksek kemerli tavanları görebilirler. Geniş konuk odaları, çiçek buketleri içeren vazolarla dekore edilmiş odalar ve küçük nişler arasında kemerli geçitler sunmaktadır. Muhteşem tarihi otelin altyapısı modern bir fitness merkezine sahiptir. Binanın tepesine çıkmayı ve harika bir terasta rahatlamayı unutmayın.
Hotel Senacki Fotoğraflar: Hotel Senacki, Kraków Hotel Senacki , Aziz Peter ve Paul Kilisesi manzaralı lüks konuk odaları sunmaktadır. Konuk odalarının dekoru açık renklerde ve orijinal unsurların ve modern tasarım fikirlerinin yaratıcı bir kombinasyonunu sunmaktadır. Konuk odaları hala orijinal ahşap kirişlere ve kemerli tavanlara sahiptir. Krem gölgeli duvarlar sadece tarihi yapının güzelliğini vurgular. Modern siyah-beyaz döşemeli antika mobilyalar çok şık görünüyor. Bazı konuk odalarında halılar siyah-beyaz renk kombinasyonunda da üretilmektedir. Pitoresk manzaralar ve eski Krakow resimlerinin resimleri, otelin genel tarihi atmosferine mükemmel bir ektir.
Kraków - rehber bölümleri 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
OrangeSmile araç kiralama Kraków’da araba kiralama

Fotoğrafçıların Gözünden Kraków

İnteraktif Kraków Haritasında Otel Arayın

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

Krakov’un Komşu Şehirlerindeki Antik Oteller

OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018