OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi
Lublin

Lublin’de Alışveriş - Otantik Ürünler, En İyi Outletler, Alışveriş Merkezleri ve Butikler

Lublin   Lublin’in harika alışveriş merkezleri vardır ve Lublin Plaza müşterilerine 100’den fazla uzmanlık mağazası sunmaya hazırdır. Modaya uygun modern kıyafetleri tercih edenleri memnun edeceksiniz. Bu alışveriş merkezi sadece alışveriş için değil aynı zamanda eğlence için de mükemmeldir. Popüler Avrupa markalarının giyim mağazalarına, birkaç büyük ayakkabı mağazasına ve spor giyim pavyonlarına ev sahipliği yapar. Gastronomik alışveriş hayranları, popüler yerel ürünleri satın alabilecekleri yerel marketleri beğeneceklerdir.
  Lublin’de, diğer Polonya şehirlerinde yaygın olmayan pek çok ilginç yemeğin tadına bakabilirsiniz. Bunun güzel bir örneği Cebularz, soğan ve haşhaş tohumu olan bir buğday hamuru krepi. Bu yemek, Lublin’de … Açık
Kasabadaki en güzel alışveriş merkezi Tarasy Zamkowe. Şehrin muhteşem manzarasını sunan açık hava çatı terası için dikkat çekicidir. Bu alışveriş merkezinin duvarları 150’den fazla mağazayı gizliyor, özellikle büyük kozmetik ürünleri ve parfüm mağazaları nedeniyle bayanlar arasında popüler. Alışveriş merkezi çocuklu gezginler için ilginç olacak, çünkü çocuk giysileri ve oyuncakları satan iyi dükkanları var.
Orkana Galerisi şehirdeki en büyüğü olmaktan uzak olsa da, yerli ve yabancı ziyaretçiler arasında popüler. 50 mağazada mümkün olan her çeşit ürünü bulabilirsiniz. Modern giysiler ve ayakkabılar, şık aksesuarlar ve parfümler, ev eşyaları ve hediyelik eşyalar - bu, burada sunulan tüm malların sadece bir kısmıdır. Alışveriş galerisinin yanında popüler süpermarket Tesco’dur. www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
  Lublin, etkinlik turizmi hayranlarına ve bölgenin tarihi geleneklerini tanımak isteyenlere kesinlikle hitap edecek. Yıl boyunca, bölgesel kültüre adanmış birçok ilginç festival ve bayram düzenlerler. En parlak ve en … Açık
Olimp sadece şehirdeki değil ülkedeki en büyük alışveriş merkezlerinden biridir. 200’den fazla mağazanın yanı sıra 25’ten fazla kafe ve farklı tipte restorana sahiptir. Alışveriş kompleksi, müşterilerin tüm popüler Avrupa markalarının moda mağazalarını bulabileceği beş büyük binada yer almaktadır. Yeni kıyafetler aramak için Reserved ve Medicine mağazalarını kontrol edebilirsiniz; çocuklu ziyaretçiler Cocodrillo çocuk giyim mağazası ile daha fazla ilgilenecektir. Alışveriş merkezinde, nadir lezzetler alabileceğiniz ünlü gastronomik dükkan Alma Alma’ya ev sahipliği yapıyor.
Gece vakti geldiğinde muhteşem neon aydınlatmasıyla süslenmiş güzel ve modern bir bina şu anda Atrium Felicity tarafından işgal ediliyor. Bu alışveriş galerisinde ayrıca kıyafet ve ayakkabılarla, sağlık ve güzellik ürünleriyle döşenmiş pavyonlar ve büyük bir Saturn ev aletleri mağazası bulunuyor. Mağazalar arasında gezindikten sonra alışveriş merkezi ziyaretçileri, modern bir sinemada veya çok sayıda kafeden birinde dinlenebilir.
  Lublin’de birçok tarihi ve mimari mekan korunmuştur. Kentin ana sembollerinden biri Archikatedra św. Jana Chrzciciela ben. Jana Ewangelisty. 16. yüzyılda inşa edildiğinden bu yana, Barok tarzının en iyi geleneklerinde … Açık
Bazı Lublin süpermarketleri de gezginlerin ilgisini çekecek ve Tesco özellikle dikkat çekici. Bu, müşterilerine uygun fiyatlarla çok çeşitli taze ürünler sunar ve birçoğu özellikle taze hamur işleri almaya gelir. Bu süpermarket, ucuz yemeklerin yanı sıra sipariş paketlerini de deneyebileceğiniz aynı adı taşıyan bir bistro ile birleştirilmiştir.
Gürültülü pazarların hayranları, şehir merkezine kısa bir mesafede bulunan bir toptan satış pazarı olan Lubelski Rynek Hurtowy’yi ziyaret etmeli. Piyasa ölçeğinde göze çarpıyor, onlarca market sıraları yerel üreticilerin tüm popüler ürünlerini sunuyor. Mükemmel çiftlik sosisleri ve peynir, mevsim meyveleri ve sebzeler satıyorlar ve yaz aylarında şehirdeki en uygun fiyatlarla şık çiçek buketleri satın alabilirsiniz. Yiyeceklerin yanı sıra kıyafetler ve ayakkabılar, ilginç ev dekorasyonları ve hediyelik eşya ürünleri satıyorlar. Bütçe turistleri bundan kesinlikle hoşlanacaktır.
  Lublin’i ziyaret edenler için ana eğlence pitoresk parklarda ve bahçelerde yürümek. Ayrıca, şehirde çeşitli ilginç eğlence merkezleri açıktır. Şehirdeki en güzel yerlerden biri, şu anda yerel üniversitelerden … Açık
Tüm aile için mükemmel bir alışveriş bölgesi, Inżynierska Caddesi’ndeki Rampers mağazası. Geniş bir ürün yelpazesine sahiptir, burada yaklaşık 5 Euro’ya yüksek kaliteli çocuk oyuncakları ve 15 Euro’ya lüks yatak takımları satın alabilirsiniz. Erkekler, yüksek kaliteli ve ucuz aksesuarları olan bir spor bölümüyle ilgilenecekler. İstenirse müşteriler, yalnızca 50 avroya mal olacak bir bisiklet bile alabilirler. Hatıra Eşyası için özel bir bölüm ayrılmıştır. Sıradışı iç dekorasyonları ve geleneksel hediyelik eşyaları uygun fiyatlarla bulabilirsiniz.
Lublin - rehber bölümleri 1 2 3 4 5 6 7 8

Lublin ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

Referans Bilgi
Tüm outletlerin haritası
Lublin ve yakınındaki tasarım-outletleri
♥   Outlet 'Factory Ursus' pl. Czerwca 1976 r. 6, Warsaw, 02-495, Poland, 156.3 km from Lublin. Haritada
♥   Outlet 'Factory Annopol' Annopol 2 Warsaw 03-236 Poland, 157.7 km from Lublin. Haritada
OrangeSmile araç kiralama Lublin’de araba kiralama

Hilton, Kyoto'da üçüncü lüks otel inşa ediyor

Hilton, yakında Kyoto'da yeni bir otel inşa etme projesine başlayacağını duyurdu. Şehrin kalbinde, prestijli Sanjo-Kawaramachi bölgesinde yer alacaktır. Konuklar dinamik şehirdeki tüm ilgi alanlarına kolayca ulaşabilecekler, birçok popüler cazibe merkezi ve rekreasyon alanı otele yürüme mesafesinde olacak. Oku bunu

08.02.2023

Lublin’in En İyi Yerlerinin Fotoğraf Galerisi

Lublin Haritasında Alışveriş Yerlerini, Sokaklarını, Butikleri ve Süpermarketleri Arayın

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

Tüm Lublin Bölgesi için Alışveriş Tavsiyeleri

Lublin için alışveriş tavsiyeleri. Polonya’da tasarımcı kıyafetleri ve yerel tatlar satın alabileceğiniz en iyi yerler - mağazalar, galeriler, butikler ve outletler. Lublin’de otantik hediyelikler, ürünler, içkiler, ayakkabılar ve kıyafetler ararken, daha verimli rotalar çizmenizi sağlayan alışveriş sokakları haritasını sağlıyoruz.
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018