OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi
Guadalajara

Çocuklarla Guadalajara Gezisi. Çocuğunuzla Gidebileceğiniz Yerler

Hospicio Cabanas   Guadalajara, gezginleri çeşitli eğlencelere sahip çocuklarla hoş bir sürpriz yapacak. Zoologico Gudalajara tatilciler arasında çok popüler. Burada, hem nadir avcıları hem de ziyaretçilerin beslenmelerine izin verilen dost canlısı hayvanları görebilirsiniz. Çocuklar şüphesiz atları ve kobayları beslemeyi sevecekler. Ayrıca çiftlikteki hayvanlara nasıl uygun bakılacağını da öğrenebilecekler. Hayvanat bahçesi etkileyici bir boyuta sahip, içindeki tüm hayvanlar geniş bir alanda yaşıyor. Aynı zamanda genç ziyaretçiler için güzel rekreasyon alanları ve oyun alanları vardır.
  Yerel restoranlar geleneksel olarak konuklarına birçok ilginç yerel yemeği denemelerini sağlar. Ulusal mutfağa adanmış restoranların menüleri, özellikle et yemekleri hayranlarını memnun edecektir. En popüler yerel … Açık
Dolphinarium Mundo Marino, gezginleri en muhteşem deniz sakinleriyle tanışmaya davet ediyor. Her gün hayvanat bahçesinde eğitimli yunuslarla bir gösteri var. Ziyaretçiler, merkez personelinin yunusları nasıl beslediğini ve hatta onlarla tek bir havuzda yüzdüklerini izleyebilir. Merkezdeki yunuslara ek olarak, ziyaretçilerin daha yakından tanıdığı deniz fokları ve renkli papağanlar da var. Yunus akvaryumu güzel bir parkın bölgesindedir. Tüm havuzları açık havada.
Selva Magica olduğu düşünülen kentte mükemmel eğlence parkları bulunuyor. Buradaki ilgi çekici yer seçimi çok büyük; şişme slaytlardan ve çocuklar için karusellerden, büyük çocuklar için aşırı roller altlığına kadar. Parkta mükemmel bir alışveriş merkezi, ağaçlı bir dinlenme alanı ve çeşitli rahat kafeler bulunmaktadır. Biri rahatça dinlenebilir ve bütün gün burada eğlenebilir. www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
  Guadalajara’nın ulusal kültürü oldukça yönlü ve orijinaldir. Özgünlüğünü hayatın her bir bölgesinde bulabilirsiniz. Birçok turist bu tesisi öncelikle mükemmel kalitede tekila ile ilişkilendirir. Bu popüler … Açık
Su parkları arasında en popüler ve çekici olan Tobolandia’dır. Ayrıca en küçük çocuklarla bile güvenle ziyaret edilebilir; çeşitli havuzlar ve ilgi çekici yerler onlar için özel olarak hazırlanmıştır. Su parkı çok güzelce dekore edilmiştir; en küçükleri fıskiyeleri olan küçük yüzme havuzlarına ve büyük çocuklar ve yetişkinler için kaydıraklı yüzme havuzlarına sahiptir. Su parkı açıkta. Birçok güzel ağaç ve süs bitkisi topraklarında yetişerek tatilin daha da keyifli geçmesini sağlar.
Rotonda Guadalajara Guadalajara’da harika müzeler çocuklu turistlere açıktır. Bunların arasında en renkli ve sıradışı Balmumu Müzesi. Bu, sergilerinin önemli bir kısmı çocuklar tarafından bilinen çizgi film kahramanları figürlerinden oluşan muhteşem bir balmumu figürleri müzesidir. Bu müzede unutulmaz harika fotoğraflar çekebilirsiniz. Yetişkinler, ünlü sanatçılar ve politikacılar ile fotoğraflanma fırsatına sahip olacak.
  Guadalajara’nın cazibe merkezlerinin çeşitliliğini görmek için kesinlikle geziyle dolu bir günden daha fazlasına ihtiyacınız olacak. Gezginler kesinlikle Zapopan Meryem Ana Bazilikası’nı görmeli, Bu bina … Açık
Doğal bilim müzesi olan Museo Regional de Guadalajara, daha az çekici ve ilginç bir şey değildir. Sergileri arasında tarih öncesi hayvanların iskeletleri, benzersiz arkeolojik buluntular ve antikalar, ayrıca gezegenin yolculuğu ve keşfi ile ilgili olarak çeşitli eserler de var. Müzedeki genç misafirlere, gezegenimizin milyonlarca yıl önce ne olduğu ve hayvanların ne yaşadığı ve uzak kıtaların çalışmalarının yüzlerce yıl önce nasıl yapıldığı hakkında bilgi verilecek.
Guadalajara Centro Guadalajara’da, çocuklarla kolayca yürüyebileceğiniz ve açık havada dinlenebileceğiniz birçok güzel park vardır. En iyilerinden biri Bosque Colomos’tur. Yürümek için çok geniş ve iyi donanımlı. Büyük çocuklu turistler bir rehberin eşliğinde, parkın en gizli kısımlarına yürüyerek ya da ata binebilir. Uzun yürüyüşleri sevmeyenler, banklar ve oyun alanlarıyla iyi donanımlı rekreasyon alanlarını seveceklerdir. Bu park, yılın herhangi bir zamanında inanılmaz derecede güzeldir.
Guadalajara - rehber bölümleri 1 2 3 4 5 6 7 8

Guadalajara ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

Referans Bilgi
Tüm lunaparkların haritası
Guadalajara yakınındaki lunaparklar
♥   Lunaparkı 'Bosque Mágico' , 13.2 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
Tüm su parklarının haritası
Guadalajara çevresindeki su parkları
♥   Su Parkı 'Parque Acuático Corral Grande' Guadalajara, 78.2 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Su Parkı 'Agua Caliente' Jalisco, 108.4 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Su Parkı 'Parque Acuático Mundo A' Aguascalientes, 171.3 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
Tüm hayvanat bahçelerinin haritası
Guadalajara ve yakınındaki bahçeler ve hayvanat bahçeleri
♥   Hayvanat Bahçesi 'Guadalajara Zoo' Guadalajara, Jalisco, 7.4 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
OrangeSmile araç kiralama Guadalajara’da araba kiralama

Dubai'deki Expo 2020 7 Milyondan Fazla Ziyaretçi Tarafından Ziyaret Edildi

Henüz bu etkinliği ziyaret etmediyseniz, Dubai'de otel rezervasyonu yapmak için hala zamanınız var çünkü Expo 2020 Dubai 31 Mart 2022'ye kadar sürüyor. Emirliği ziyaret edemeyen kişiler Expo 2020 web sitesinde sanal bir tur yapabilirler. Bu arada, sanal ziyaret Aralık sonunda 31.6 milyona ulaştı. Oku bunu

04.02.2023

Guadalajara’nın En İyi Yerlerinin Fotoğraf Galerisi

Guadalajara Haritasında Çocuklar için Cazibe Yerleri (su parkları, hayvanat bahçeleri, lunaparklar)

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

Guadalajara Çevresinde Çocuğunuzla Ziyaret Edebileceğiniz İlgi Çekici Yerler

Çocuklar için Guadalajara Gezi ve Eğlence Rehberi - parklar, turistik yerler, müzeler, hayvanat bahçeleri, su parkları. Çocuğunuzun mutlaka ziyaret etmesi ve görmesi gereken, büyüleyici ve eğitici yerlerin tümü. Çocuğunuzla kaliteli zaman geçirebileceğiniz tüm keşif rotalarını (yerel tiyatrolar, sergiler ve müzeler) öğrenin. Aileler ve çocuklar için Guadalajara.
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018