OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi

Acapulco Gezilecek Yerler. Tam Seyahat Rehberi

  Acapulco, 20. yüzyılın altmışlı yıllarında popüler bir merkez haline geldi. Ünlüler tarafından geleneksel olarak sevilen bu mekan, Hollywood yönetmenleri şehri ideal bir çekim alanı olarak kullanıyor. Muhteşem cam gökdelenler, muazzam parklar ve pitoresk koylar, en büyük kültürel ve eğlence tesisleri seçenekleri - tüm bu yönleriyle Acapulco dünyanın en çok ziyaret edilen tatil beldelerinden biri haline geliyor.
  Gezi rotalarının çoğu güzel Zocalo Meydanı’nda başlıyor. Burası ünlü katedral Nuestra Senora de la Soledad’ın bulunduğu yer. Katedral şehrin simgelerinden biri haline geldi. Katedralin özellikleri Gotik … Açık
Eğlenmeye gelince, geniş plaj yelpazesinden bahsetmek zorundayız. Klasik bir plaj arıyorsanız, Caletilla plajına bir göz atın, çünkü burada deniz çok sakin olduğu için ideal bir şekilde aile dinlenme amaçlarına uygundur. Yalnızlık ararsanız, en iyi seçim La Roqueta Adası olacaktır. Cam altlı küçük bir tekneyle ulaşabilirsiniz. Adaya giden yol harika bir yolculuktur ve harika doğa ve rahat sessiz plajlar, dinlenip büyük şehrin havasını unutmaya yardımcı olacaktır. Hornos ve Tamarindos plajları, Acapulco’nun en güzel plajlarıdır. Sporcular ve aktif dinleyenler, birden fazla spor alanı, çocuk eğlence merkezi, spor envanteri kiralama merkezleri ve hatta bir dalış okulu ile donatılmış olan Puerto Marques plajında ​​en iyisini bulacaklar.
Gezilere çıkmaktan hoşlanan yolcular, Acapulco’da çok ilginç bulacak. Burada birçok müze ve sayısız tarihi ve mimari manzaralar var. Belediye Meydanı Zocalo’ya genellikle Acapulco’nun tarihi kalbi denir. Burada De la Soledad katedrali de bulacaksınız. Şehrin bu tarihi bölümünde, Nuestra Señora de la Soledad’ı, sömürge dönemlerde yaratılmış birçok binayı, Mezcala müze müzesini ziyaret edebilir ve muhteşem parklar ile bahçeler arasında dolaşabilirsiniz. 17. yüzyılın başında inşa edilmiş olan San Diego kalesini ziyaret etmeyi kaçırmayın. Bugün kale bir müzeye çevrildi. www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
  Acapulco, aktif dinlenmenin keyfini çıkaran ziyaretçiler ve kulüplerde akşam saatlerinde vakit geçirmeyi sevenler için mükemmel bir seçimdir. La Condesa plajının yakınında bulunan One Dollar gece klübünü ziyaret … Açık
  Şehrin kalbinde, yalnız Leydi Katedrali’nin gayriresmi adı altında birçok turist tarafından bilinen güzel bir katedral bulunmaktadır. Art Nouveau tarzının başlıca örneğidir, bu eski katedralde birçok tertemiz mimari unsur korunmuştur. Yıllar önce olduğu gibi bugün ziyaretçiler de güzel vitray pencerelere ve zarif heykellere hayran olabilirler. Katedralin inşaatı sırasında, doymuş mavinin kaplaması ve boyası, bu katedralin diğerlerinden ayırdedilmesi.
Uzun yürüyüşleri tercih edenler için, antik bir kalenin Barış Şapeli kalıntılarına gitmek gerekiyor. Çevrenin muhteşem panoramik manzaralarını sunan bir tepenin üzerinde yer alır. Kalenin kalıntılarının yakınında, denizcileri terk etmeye adamış, başka bir tarihi nesne olan 42 metrelik bir haç var.
  1. Yerel lokantalarda ipucu bırakmak alışageldir. Kural olarak, tipik ipucu miktarı toplam faturanın% 10-15’ini oluşturur. 2. Bir otel seçerken, sadece onun sıralamasına ve yıldız sayısına değil, turistlere … Açık
Acapulco’nun doğal cazibe merkezleri arasında, önceki yüzyılın 40’lı yıllarına dayanan Papagayo’nun doğal rezervi bulunmaktadır. Bugün bu park ilginç bir turizm merkezi haline getirildi ve orada yalnızca birkaç kuş popülasyonunu değil, aynı zamanda güzel bir yapay göl görebilirsiniz. Bu parklar, ailelerle seyahat edenler arasında çok popüler, harika bir su parkı ve hatta astronomik bir oyun alanı var, bilgilendirici bir etkinlik vaad eden bir ziyaret.
Acapulco En olağandışı kültür kurumları, kolayca Maskeler Müzesi’dir. Bu müzede, tiyatro maskelerinin ilginç bir koleksiyonu bulunmaktadır ve bazı ürünler 500 yılı aşkın tarihe sahiptir. Köle sahipleri olan yerel soylu mülklerin sahibi olan maskeler var, kelimenin tam anlamıyla her sergi kendi hikayesine sahip. İlginç bir hediyelik eşya dükkanı, ünlü maskelerin kopyalarını satın alabileceğiniz müzenin ziyaretçilerine açıktır.
  Acapulco Las Brisas Acapulco yüksek tasarım oteller arasında özel ilgi hak ediyor. Beyaz ve krem ​​renklerin hakim olduğu lüks odaları, lüks kumaşlar ve pembe ve mercan aksesuarları ile tamamlanmaktadır. Otelin … Açık
Birçok turist La Quebrada koyuna çekilmektedir. Burada, yerel toplumdan aşırı sporcuları 34 metre yüksekliğindeki uçurumdan atlayabilirler. Buradaki sahil çok tehlikelidir ve tamamen keskin kayalarla kaplıdır, bu nedenle bu atlamalar hayat için büyük bir tehdittir.
Acapulco - rehber bölümleri 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Acapulco ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

Referans Bilgi
Tüm alışveriş yerlerinin haritası
Acapulco’nun alışveriş sokakları
♥   Alışveriş Sokağı ' Pichilingue' Acapulco, 8.7 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Alışveriş Sokağı ' Marqués Port' Acapulco, 8.9 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Alışveriş Sokağı ' Acapulco Diamante' Acapulco, 10.2 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
Tüm parkların haritası
Acapulco çevresindeki milli parklar ve şehir parkları
♥   National Park 'El Veladero' , 7.7 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf

Meksika Gezisi: Görülecek Yerler

Muhteşem şehri Teotihuacan'ı ziyaret ederek Meksika'nın tarihi mirasına aşina olun. Quetzalcoatl Tapınağı, Jaguarlar Sarayı, Quetzal Kelebekler Sarayı, Tüy Yılanı Tapınağı ve Plaza de la Luna, yerel turistik mekanlardan sadece birkaçı olan birkaç mimari kompleks. Muhteşem doğanın tadını çıkarmak isteyen gezginler, yerel ulusal parklardan birini ziyaret etmelidir. Xel-Ha Park en çok ziyaret edilen yer olmaya devam ediyor. Parkta, yerel mağaralardan birinde görülen doğal olarak yapılmış bir akvaryum bulunmaktadır. Gezginler, bu güzel yerde egzotik balıklar ve nadir bulunan bitkiler bulacaklardır. …
OrangeSmile araç kiralama Acapulco’da araba kiralama

Hilton, Kyoto'da üçüncü lüks otel inşa ediyor

Hilton, yakında Kyoto'da yeni bir otel inşa etme projesine başlayacağını duyurdu. Şehrin kalbinde, prestijli Sanjo-Kawaramachi bölgesinde yer alacaktır. Konuklar dinamik şehirdeki tüm ilgi alanlarına kolayca ulaşabilecekler, birçok popüler cazibe merkezi ve rekreasyon alanı otele yürüme mesafesinde olacak. Oku bunu

22.05.2024

Acapulco Haritasında Turistik Yerleri Arayın

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

Acapulco Yakınındaki Bölgelerde Geziler

Acapulco, Meksika Hakkında Her Şey - Geziler, turistik yerler, mimari, tarih, kültür ve mutfak. Seyahatinizi OrangeSmile.com ile hazırlayın - Acapulco’da 'mutlaka görülmesi gerekenler'i, ziyaret edilecek yerleri, çıkılacak gezintileri, nefes kesici manzaraları keşfedin. Seyahatinizi bu gezi rehberiyle planlamak, Acapulco’dan birkaç gün içinde en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olacak.
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018