OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi
Guadalajara

Guadalajara Seyahatinizi Hazırlayın: Tavsiyeler & İpuçları - Yapılması ve Uyulması Gerekenler

Plaza Tapatia   1. Seyahat etmeyi planladığınızda, yanınızda sıcak giysiler getirmeyi kesinlikle unutmamalısınız. Gündüzleri bu yer oldukça sıcak olabilir ve gece şehre düştüğünde sıcaklık yazın bile +13 ° C’ye düşer.
2. Temiz havada yürüyüş yapmak ve çeşitli gezileri ziyaret etmek için çok zaman harcamayı bekleyen yolcuların Temmuz ayında şehri ziyaret etmemeleri önerilir. Bu dönemde her zaman çok yağmur yağar.
3. Tekila, gezginler arasında en popüler hediyelik eşyalardan biri olmaya devam ediyor. Herhangi bir uzmanlık mağazasında ve bir ticaret fuarında satın alınabilir. Pek çok turist, genellikle içeceğin düşük fiyatı ile karıştırılmaktadır, ancak aslında yerel tekila gerçekten yüksek kalitededir.
4. Deneyimli gezginler, alışveriş amacıyla Tlaquepaque ve Tonala banliyölerine gitmeyi tavsiye eder. Zengin çeşitli dükkan ve satış yerleri nedeniyle ünlüler. Dahası, özel el sanatları dükkanları ziyaretçilerine inanılmaz derecede güzel cam eşya ve seramik ürünleri satın almalarını teklif ediyor.
5. Şehir, mükemmel bir toplu taşıma sistemi ile öne çıkıyor. Buradaki otobüsler sabahın erken saatlerinden gecenin geç saatlerine kadar uzanıyor. Turistler genellikle şehrin banliyölerine otobüs turları yapmaktan zevk alırlar. Chapala Gölü’ne giden bir yol sizi bir saatten az sürecek. www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
6. Savvy gezginlerinin şehrin doğu kesimindeki dükkan ve restoranları ziyaret etmesi önerilir. Batı bölgesi yeni bir bölge olarak kabul edilir ve bu yüzden toprakları çok sayıda seçkin mağaza, lüks otel ve restorana ev sahipliği yapar.
7. Gezginlerin Guadalajara’nın büyük bir müzik festivaline ev sahipliği yaptığı Ağustos ayı sonlarında şehri ziyaret etmeleri önerilir. Yılın bu zamanında çeşitli ilginç etkinlikleri ziyaret edebilirsiniz. Daha da önemlisi, birçok konsere, fuarlara ve çocuk sunumuna giriş tamamen ücretsizdir.
  Guadalajara mutlaka çeşitli eğlencelerin hayranlarını memnun edecektir. Şehir çok sayıda restorana, gece kulübüne, mağazaya ve pazara ev sahipliği yapmaktadır. Burada açık hava rekreasyonu hayranları tarafından … Açık
8. Para takas etmenin en iyi yolu bankaları ziyaret etmektir. Kural olarak, en cazip döviz kurları sunarlar. Şehirde, bazıları günün her saati müşterilere hizmet veren özel döviz büroları da var.
9. Araba kiralamak için pasaporta, uluslararası standardın ehliyetine ve hesapta gerekli teminat miktarına sahip bir kredi kartına ihtiyacınız olacak. Kiracıların bazı sınırlamaları da var. Kiracının yaşı en az 21, sürüş tecrübesi en az bir yıl olmalıdır.
10. Yürüyüşe çıkarken turistlerin bir kimlik belgesinin bir kopyasını almaları önerilir. Geceleri çalışan birçok eğlence tesisine giriş ancak belgelerinizi gösterdikten sonra mümkündür.
Guadalajara - rehber bölümleri 1 2 3 4 5 6 7 8

Guadalajara’da Nereleri Ziyaret Etmeli - Benzersiz Yerler

Cam Zeminli Tuvalet

From the series “Aşırıya Kaçan Umumi Tuvaletler”
Tuvaletin bugün olduğu oda bir zamanlar asansör şafttı. Binanın dönüşümünden sonra, bu amaçla yeni bir uygulama geliştirildi. Herkes tuvalete girmese de, meraklı turistler bu olağandışı görünümü görebilirler. Bunun için şık dizayn apartmanlarını birkaç gün kiralamanız yeterli. Konuklar benzersiz tuvaleti istediğiniz zaman kullanabilirler. Eski asansör şaftı, etkileyici farlarla aydınlatılıyor ve bu durum, cam zemin üzerindeki kalışın görüntülerini yoğunlaştırıyor. … Devamını oku

Guadalajara ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

OrangeSmile araç kiralama Guadalajara’da araba kiralama

Hilton, Kyoto'da üçüncü lüks otel inşa ediyor

2024 yılında ilk misafirlerini ağırlayacak. Farklı kategorilerde 313 oda bulunacak, odaların içi ve otel alanları birinci sınıf otelin ana özelliklerinden biri haline gelecek. Odaları dekore ederken, kalitesiyle ünlü ve dünyanın en iyilerinden biri olarak kabul edilen yerel tekstillerin kullanılması planlanıyor. Oku bunu

20.05.2024

Guadalajara Fotoğrafları

Guadalajara haritasında servisleri (eczane, polis, otopark, bankalar) arayın

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

Guadalajara Çevresindeki Şehirler için İpuçları

Guadalajara Seyahati - Tavsiyeler ve İpuçları. Alınması gereken önlemler, uymanız gereken kurallar, ve Guadalajara’da yapmaktan kaçınmanız gerekenler. Seyahatinizin beklenmedik sürprizler olmadan, pürüzsüz ve kolay geçmesi için yardımcı oluyoruz.
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018