OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi
Merida

Çocuklarla Merida Gezisi. Çocuğunuzla Gidebileceğiniz Yerler

Mérida   Merida’da çocuklarla rekreasyon, birçok ilginç eğlence ile çeşitlendirilebilir. Açık hava meraklıları Rio Salvaje Su Parkı’nı sevecekler. Bu merkezde herkes için uygun cazibe merkezleri bulunabilir. Güzel bir tembel nehir, birçok slayt, palmiye kaplı güneşli sundurmalar ve parkta farklı yaşlardaki çocuklar için özel havuzlar var. Rekreasyon merkezinde erişilebilen çok sayıda cazibe merkezi çocuklar ve yetişkinler için uygundur. Gün boyu parkta rahatça dinlenebilirsiniz.
  Merida, yıl boyunca düzenlenen çeşitli ilginç festivallerle konuklarını memnun ediyor. Turistler arasında en renkli ve popüler olanı, Ocak sonunda gerçekleşen yıllık karnavaldır. Bu tatilin tarihi, 20. yüzyılın … Açık
Şehrin en akıllara durgunluk veren parklarından biri Acuaparque - kelimenin her zamanki anlamında klasik bir park değil. Bu parkın ana özelliği güzel gölüdür. Bu güzel doğal vaha onlarca kuş türüne ev sahipliği yapmıştır. Park sakinlerini izlemek son derece ilginç. Birçok kişi buraya kuşları beslemek için özel olarak gelir. Güzel göle ek olarak, birçok tuhaf jeolojik oluşum ve egzotik bitki görebilirsiniz.
Doğayı keşfetmek için bir başka harika yer Centenario Hayvanat Bahçesi’dir. Hayvanat bahçesi oldukça büyük ve Afrika faunasının tipik temsilcilerini sergiliyor. En büyüleyici cazibe merkezlerinden biri papağan ile büyük kuş kafesi. Hayvanat bahçesi sıcak bir günde dinlenmek için idealdir. Kendi topraklarında, gölgeleri rahat rekreasyon alanları olan birçok ağaç büyür. Hayvanat bahçesinde güzel rekreasyon bölgeleri ve çocuklar için harika oyun alanları vardır. Çocuklar hayvanat bahçesi etrafında bir midilli binmek için sunulmaktadır. Eğlenceye hoş bir katkı, rahat bir kafenin varlığı olacaktır. www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
  Merida, şimdi şehrin eşsiz mimari görünümünü oluşturan sömürge zamanlarının eşsiz anıtlarını korumuştur. Tarihi bölgenin kalbinde, Güney Amerika’nın en eski katedrali olan harika Catedral de Mérida … Açık
Şehirde başka bir pitoresk hayvanat bahçesi var - Parque Animaya. Bu, prensibi sakinleri kuş olan, yenilmez bir doğa rezervidir. Parkta pembe flamingoların yaşadığı birkaç gölet var. Yürüyerek veya park alanı boyunca araba ile gidebilir ve başlıca doğal cazibe merkezlerini görebilirsiniz. Kuşlara ek olarak, burada diğer kıtalardan vahşi yaratıkları da görebilirsiniz. Geniş kuşhaneler zürafalar, develer ve suaygırları için donatılmıştır.
Mérida Güzel parklarda çocuklarla rahatlamak isteyenler Merida’da da sıkılmayacak. Kesinlikle Parque de Santiago’da yürüyüşe çıkmalılar. Bu, şehirdeki en donanımlı ve bakımlı parklardan biridir. Çok sayıda güzel bank, çeşme, çarpıcı heykeller ve çocukların parkta koşabileceği çok daha geniş zeminler ve yollar var. Ayrıca eğlence merkezinde ziyaretçilerin besleyebileceği çok sayıda kuş vardır. Yaz aylarında, akşamları genellikle büyüleyici ilgi çekici olaylar olur.
  Aktif turistler, doğal cazibe merkezleri ve eğlence merkezleri açısından zengin Merida’yı kesinlikle takdir edeceklerdir. Şehir, seyahat eden aileler ve tüm doğa tutkunları için ilginç olacak Parque Zoologico del … Açık
Rekreasyonun kültürel programı, Antropoloji ve Tarih Müzesi’ni ziyaret ederek kesinlikle çeşitlendirilmelidir. Bu antropolojik sergi salonu şık eski bir sarayda yer almaktadır. Zengin koleksiyonu en genç konukları bile ilgilendirecek. Müzede antik el işi maskeleri, kil ve taştan yapılmış büyüleyici sanat eserlerini ve arkeologlar tarafından keşfedilen eşsiz antika eserleri görebilirsiniz. Müze, cömert bir bahçeyle çevrilidir. Bu bahçede bir yürüyüş, gezinin hoş bir sonu olacaktır.
Mérida Daha az büyüleyici olmayan, demiryolu Museo de Los Ferrocarriles de Yucatan. Bu müzenin en önemli sergileri eski tren trenleri. Müze, açık gökyüzünün altındaki güzel bir park bölgesinin topraklarında yer almaktadır. Ziyaretçileri eski tren vagonlarında gezinme ve eski trenlerin nasıl düzenlendiğini görme fırsatına sahip olacaklar.
Merida - rehber bölümleri 1 2 3 4 5 6 7 8

Merida ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

OrangeSmile araç kiralama Merida’da araba kiralama

Hilton, Kyoto'da üçüncü lüks otel inşa ediyor

Hilton Kyoto oteli, çok çeşitli konuklar için çekici olacaktır. Eğlence amaçlı seyahat edenler, Heian ve Yasaka Tapınakları, Kyoto İmparatorluk Sarayı ve doğal Gion Tarihi Bölgesi gibi ünlü cazibe merkezlerine yakınlığı takdir edeceklerdir. Konuklar birkaç dakika içinde metro istasyonlarına ulaşabilir, ilgi çekici yerlere giden yol fazla zaman almaz. Oku bunu

22.07.2024

Merida’nın En İyi Yerlerinin Fotoğraf Galerisi

Merida Haritasında Çocuklar için Cazibe Yerleri (su parkları, hayvanat bahçeleri, lunaparklar)

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

Merida Çevresinde Çocuğunuzla Ziyaret Edebileceğiniz İlgi Çekici Yerler

Çocuklar için Merida Gezi ve Eğlence Rehberi - parklar, turistik yerler, müzeler, hayvanat bahçeleri, su parkları. Çocuğunuzun mutlaka ziyaret etmesi ve görmesi gereken, büyüleyici ve eğitici yerlerin tümü. Çocuğunuzla kaliteli zaman geçirebileceğiniz tüm keşif rotalarını (yerel tiyatrolar, sergiler ve müzeler) öğrenin. Aileler ve çocuklar için Merida.
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018