OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi
Delft

Delft’in Korunmuş Tarihi: Eski ve Tarihi Oteller

Hotel Johannes Vermeer Delft Fotoğraflar: Hotel Johannes Vermeer Delft, Delft   Hotel Johannes Vermeer Delft , Delft’teki en ünlü ve ilginç tarihi otellerden biri olmaya devam ediyor. Otel, daha önce bir tütün fabrikası olan güzel bir eski binayı işgal ettiği şehrin kalbinde yer almaktadır. Tarihi otelin tasarımcıları binanın orijinal mimarisini olabildiğince tutmaya çalıştı ve benzersiz bir stil oluşturmak için güzel antika mobilyalar ve eşyalar ekledi. Lüks ahşap detaylar, orijinal tuğla duvarların parçaları, lüks kristal avizeler ve orijinal tablolar - bu oteldeki her şey geçmişin geleneklerini anımsatıyor. Hatta kahvaltı salonu muhteşem bir tarihi tarzda yapılır ve ulusal tarzdaki freskler ana dekorasyonu olarak kalır. Bu otelde yalnızca retro ahşap mobilyalarla döşenmiş olan 30 oda bulunmaktadır. Konuk odalarındaki duvarlar eski duvar kağıtları ile kaplıdır.
Hotel Grand Canal Station Delft Hotel Grand Canal Station Delft tarihi daha az ilginç. Bu şaşırtıcı otel, eski kanalın yakınında, şehrin merkezi caddelerinden birinde yer almaktadır. Otelin yapımı yüz yıldan daha önce yapıldı. Başlangıçta, organik gübreler üreten bir fabrikaydı. Daha sonra bina hapishaneye dönüştürüldü ve günümüzde eski hapishane hücreleri 20 büyüleyici ve konforlu odadan oluşuyor. Tüm odalar geçmişin geleneklerine tam uyacak şekilde dekore edilmiştir. Bazı odalarda orijinal ahşap tavan, diğer odalarda ise eski ahşap pencereler görülecektir. Otelde eski tabloların ilginç bir koleksiyonu var ve zemin katta porselenden yapılmış geleneksel öğeleri içeren bir cam kutu bulunmaktadır.
www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
de Bieslandse Heerlijkheid Kırsalda dinlenmenin keyfini çıkaran gezginler, mini otel de Bieslandse Heerlijkheid ziyaret etmeyi kesinlikle sevecek. Otelin bulunduğu bina, ulusal mimarinin gerçek bir dönüm noktasıdır. Daha önce, bir tahıl ambarı olarak kullanılıyordu. Günümüzde, otel, ilginç el yapımı mobilyalar, antik tablolar ve yerel ustalar tarafından hazırlanan 6 benzersiz oda sunmaktadır. Otel terasları ve özel bir barbekü alanı bulunan bakımlı bir bölgedir. Ziyaretçiler, otelden uzak olmayan güzel doğa ve ilginç yerleri bulmaktan memnuniyet duyacaklardır.
Bed & Breakfast Soul Inn Fotoğraflar: Bed & Breakfast Soul Inn, Delft Alışılmadık otellerde konaklayan hayranlar genellikle Bed & Breakfast Soul Inn övüyorlar. Bu mini otel, güzel bir 19. yüzyıl binasında hizmet vermektedir. Bed & Breakfast Soul Inn’in konukları, önceki yüzyılın 70’lerin eşsiz atmosferinin keyfini çıkarabilecektir. Seyahat edenler için hazır bulunan tüm odalar yaratıcı ve orijinaldir ve sanatsal duvar kağıtları ve renkli tekstiller içermektedir. Retro tarzdaki lambalar ve meşaleler, orijinal eski resim, ahşap mobilya ve orijinal tasarımcı dekoru, odaların gerçekten benzersiz görünmesini sağlar. Bir iç avluya sadece güzel ve rahatlamak için sıcak bir günde büyük olan otelde.
Hotel de Emauspoort Fotoğraflar: Hotel de Emauspoort, Delft Son olarak Hotel de Emauspoort , Delft’in en ünlü simgelerinden biri olan Yeni Kerk’ün sınırları arasındadır. Otelin tasarımcıları, geçmişin atmosferini, çoğunlukla binanın iyi korunmuş mimarisi sayesinde restore etmeyi başarmışlardır. Orijinal ahşap karkas halen iyi durumda ve en üst kattaki odalarda mansart tavanlar ve ahşap pencereler var. Otelin zemin katında güzel bir şekilde dekore edilmiş ahşap tavan ve antika mobilyalar içeren şirin bir lounge bar bulunmaktadır. Otelin iç avlusu bir başka daha gizlice gizler - aslında bir de konuk odası olan eski ahşap bir araba. Böyle alışılmadık bir konaklama, yeni evliler için çok popüler.
Delft - rehber bölümleri 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Delft ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

OrangeSmile araç kiralama Delft’de araba kiralama

Hilton, Kyoto'da üçüncü lüks otel inşa ediyor

Proje organizatörleri, yeni Kyoto otelinin hem iş hem de eğlence için mükemmel olduğunu belirtiyor. Hatırlatmak gerekirse, Roku Kyoto otelinin açılışı 2021 yılında şehirde gerçekleşti. Lüks otel aynı zamanda enfes atmosferi ve hizmet çeşitliliği ile de konuklarını şaşırtmayı bırakmıyor. Kinkaku-ji Tapınağı gibi ünlü cazibe merkezlerine yakındır ve Shozan Resort Kyoto Pavilion otele kısa bir yürüyüş mesafesindedir. Oku bunu

23.02.2024

Fotoğrafçıların Gözünden Delft

İnteraktif Delft Haritasında Otel Arayın

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

Delft’in Komşu Şehirlerindeki Antik Oteller

OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018