OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi
Cava

Gurmeler için Cava mutfağı. Akşam yemeği için mekanlar - en iyi restoranlar

Beautiful tea plantation in Ciwidey Bandung - West Java   Java adası her zaman muhteşem manzaralar, büyük volkanlar, antik tapınaklar ve muhteşem mutfak gelenekleri ile ilişkilendirilmiştir. Etnik mutfağı çok farklı ve eşsizdir; tüm dünyada yaygın ve bu pitoresk adaya binlerce gurme çekiyor. Klasik Avrupa mutfağına alışmış olanlar, yerel yemekleri aşırı egzotik ve orijinal olarak almayacaktır. Adanın mutfak gelenekleri Avrupa’ya yakın, Endonezya’nın diğer bölgeleri hakkında söylenecek bir şey değil.
  1. en popüler hediyelik eşya altın ve gümüş yapılır; Sadece büyük alışveriş merkezlerinde ve özel mağazalarda satın alınması önerilir. Yerli halkın vasat kalitede ürünler satabileceği gibi, mücevher … Açık
Yerel mutfak restoranları, konuklarına vejeteryan yemeklerine kesinlikle hitap edecek iyi bir sebze yemekleri sunmaktadır. Fasulye, çeşitli yemeklerin ortak bileşenleridir; Endonezya’da yaygın olarak kullanılan pilavsız yemek eksik kabul edilir. Etlere gelince, yemeklerin engin kısmı tavuktan pişirilir, ancak restoranlarda da sığır etinin cazibesini de bulabilirsiniz.
Çeşitli meyvelerden yapılan egzotik tatlılardan bahsetmeliyiz. Birçoğu, uzaktaki ülkelerden gelen ziyaretçilere, sadece mükemmel bir tat ile değil, mükemmel bir tat ile şaşırtmayı başardı. Adada tatlı tatlılar ve hamur işleri bulmak kolay olmayacak, çünkü yöresel yemek yerlerinde meyveli güzellikler hakim. www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
  Java adası binlerce kilometre uzunluğundadır; Endonezya takımadasının en kalabalık adası ve ünlü bir turistik yer. Bölgesinin neredeyse üçte biri bakir tropik ormanlar tarafından işgal edilmiştir; Adada 30 tanesi … Açık
Yerel halkın mutfak geleneklerini keşfetmek isteyen gezginlerin küçük restoranlar ve kafeler ziyaret etmeleri önerilir; otantik yöresel yemekler servis ederler. Yerli sakinleri bu gibi dinleyicilerin ana müşterileri olurken, şık restoranlar öncelikle turistlere yöneliktir.
Ngobaran beach gunung kidul Ancak, tüm ulusal yemeklerin çok basit ve ilgisiz olduğunu varsayalım. Egzotik lezzetlerin hayranları adanın doğu kesiminde bulunan Tuban köyünü ziyaret etmek zorunda. Eski tarifleri takip ederek pişirilen en egzotik Endonezya lezzetleri, toprak turtalarından birini deneyebilirsiniz. Yerliler bu özel tabak için pirinç tarlalarından toprağı kullanırlar; Yerliler yemeğin çok sağlıklı ve besleyici olduğunu iddia ediyor.
  Java, her şeyde izlenebilecek bir çok karşıtlıkla vurur. Burada atmosferin yüzlerce yıldır değişmeden kaldığı doğal gökdelenler ve küçük köylerle çarpıcı büyük bir modern şehir var. Yerli halkların … Açık
İçeceklerde ise, meyve suları ve serinletici zencefil çayı en yaygın olarak adlandırılabilir. TSAC Bira yerel sakinleri ve adanın ziyaretçileri arasında çok popüler; içecek palmiye çiçeklerinden üretilir. Daha güçlü içecekleri tercih edenler yerel arak tadı için tavsiye edilir.
Cava - rehber bölümleri 1 2 3 4 5 6

Cava ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

Cava ve Çevresindeki Benzersiz Yerler

Cava

From the series “Gezegendeki En Sıradışı Yerleşkeler”
Java Adası yaklaşık 132.000 km2'dir, adanın nüfusu 140 milyondan fazla insanı aşmaktadır. Turistler arasında çok popüler bir yer; pitoresk yağmur ormanları, eşsiz tarihi mekanlar, muhteşem kumsallar ve tatil köyleri ile çekici. Hayat dolu olan bu pitoresk bölgenin yakınında insanların kelimenin tam anlamıyla ölüm tehlikesine maruz kaldıkları son derece tehlikeli topraklarda durduğunu hayal etmek zordur. … Devamını oku
OrangeSmile araç kiralama Cava’da araba kiralama

Dubai'deki Expo 2020 7 Milyondan Fazla Ziyaretçi Tarafından Ziyaret Edildi

Henüz bu etkinliği ziyaret etmediyseniz, Dubai'de otel rezervasyonu yapmak için hala zamanınız var çünkü Expo 2020 Dubai 31 Mart 2022'ye kadar sürüyor. Emirliği ziyaret edemeyen kişiler Expo 2020 web sitesinde sanal bir tur yapabilirler. Bu arada, sanal ziyaret Aralık sonunda 31.6 milyona ulaştı. Oku bunu

28.01.2023

Fotoğraflarla Cava

Cava haritasında nerede yemek yenileceğini, restoran ve kafeleri arayın

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

Cava’nın Komşularında Mutfak ve Restoranlar

Cava’nın (Endonezya) mutfağına ve en iyi restoranlarına dair seyahat notları OrangeSmile.com'da. Cava restoranlarındaki ünlü tarifler ve geleneksel yemekler. Nerede yemek yemeli - Cava’da lezzetli yemekler tadabileceğiniz ve de arkadaşlarınızla iyi zaman geçirebileceğiniz popüler yerlere dair önerilerimiz.
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018