OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi

Bandung Gezilecek Yerler. Tam Seyahat Rehberi

  Bandung, Endonezya’nın en büyük ekonomik ve kültürel merkezlerinden biridir. Batı ve Avrupa geleneklerinin unutulmaz karışımıyla kent binlerce turisti kendine çekiyor. Şehir 1810 yılında kuruldu; Ancak, bir mimari merkeze göre daha büyük bir bahçe gibi görünüyor.
  Klasik geleneklerin uzmanları, Bandung’daki muhteşem eski villalardan birini seçebilir. Çekici bir otel olan Paras Yogya, muhteşem bir müzeye benzeyen yenilenmiş bir villada yer almaktadır. Nadir ahşabın lüks antika … Açık
Bandung’daki birçok eski bina, bugünlerde bile iyi durumda, bu yüzden müzelere dönüştü. Şehrin etrafı çevreleyen ve etrafı çevreleyen sokaklar yaya yürüyüşleri için mükemmeldir. Bu vadilerden birinde yürüyüş yaparken, çok sayıda rahat restoran ve ticaret merkezi, eski müze ve anıtlar görebilirsiniz.
Dago şelalesi, bu şehrin uluslararası olarak ünlü bir manzara. Şelalenin yakınında gözlem alanları ve bir park oluşturulmuştur. Jeans Street denilen şelalenin yakınında başlar. İşte Endonezya’daki en büyük tekstil fabrikaları ve ofisleri bulunmaktadır. Kentin kuzey kısmı turist bölgesi olarak kabul edilir ve bu nedenle en büyük ve en ünlü oteller burada yoğunlaşır. www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
  Bandung’u romantizm ve inzivaya ararken ziyaret eden gezginler Sensa Hotel tercih ediyor. Herkes burada romantik bir tatil için bir oda seçebilirdi; Panoramik pencerelere ve orijinal sanatsal aydınlatmaya sahip odalar … Açık
Tesis, gece hayatından zevk alan gezginlere mükemmel uyum sağlayacaktır. Karanlık, Bandung’a düştüğünde, gece barlarının ve diskolarının onda biri, parlak işaretleriyle ziyaretçileri cezbeder. En ünlüsü “Kuzey Denizi” kulübü, “Braga” bar ve “Caesar Palace” diskotekleridir. Plajdaki dinlenme hayranları, bir tekne kiralayıp muhteşem kum tepelerine ve kayalık kemerlere binebilecekleri Anyer plajını ziyaret etmeyi düşünmelidir. Tesis ayrıca tiyatro bilenler için harika bir seçimdir. Bandung’daki oteller düzenli olarak nefes kesen danslarla çeşitli performanslar düzenlemektedir. Bu arada, turistler de bu etkinliklere katılabilirler. Son olarak, gürültülü şehir hayatı Bandung’da aradığınız bir şey değilse, o zaman Milli Park’a bir gezi yapın ya da tropiklere doğru bir gezintiye çıkın.
  Şehrin yakın çevresinde Tangkuban Dağı dahil olmak üzere birçok ilginç doğal yer vardır. Bu volkana günlük geziler düzenleniyor, bunlar sadece ziyaretçiler arasında değil, yerel halk arasında da popüler. Volkanın çevresinde güzel ormanlar ve bazı güzel göller bulunur; Burada birçok ilginç turistik rota vardı. Bu bölgenin önemli bir cazibe noktası, yakınlarda organizma için çok yararlı olan sıcak sülfür havuzlarıdır. Tüm havuzların etrafında rahat oturma taşları yer alıyor ve haftasonu özellikle burada çok fazla ziyaretçi var.
  Bandung’un hayal edebileceğiniz birçok mağazası var. Frugal turistler çoğunlukla Rumah Mode Factory çıkışını tercih ediyor. Şehir merkezine uzak olmayan bir konumda bulunan otel, önemli indirimlerden satın … Açık
Ormanda yürüyüş yapmaktan hoşlananlar, Maribayya ormanını ziyaret etmelidir. Bölgesinin uzunluğu 5 km’den fazla olan çok ilginç yürüyüş yolları ile doludur. Lembang civarında başlar ve Dago şelalesine yol açar. Yolda, yerel ormanların tipik sakinlerinin yanı sıra çok sayıda nadir bitki görebiliyorsunuz. Genellikle yürüyüş birkaç saat sürer, bu yüzden tüm günü adamak daha iyidir.
Doğrudan şehirde bulunan güzel Camii Bandung Büyük Camii de dahil olmak üzere bir dizi önemli gezi siteleri vardır. Cami, uzanabileceğiniz güzel bir yeşil çim ile geniş bir park ile çevrilidir; Bu park çocuklu aileler arasında çok popüler. Caminin, sadece gün boyunca değil, aynı zamanda akşamın muhteşem ışıklandırmasıyla süslenip dekore edilmesi de ilginç olacaktır.
  Bandung’daki çocuklu gezginler hayal kırıklığına uğrayacaktır. Bu şehirde eğlence seçimi takdire şayan değil. Şehrin en inanılmaz ve ilginç eğlence parkı Trans Studio Bandung. Bu eğlence kompleksi neon … Açık
Mimari açıdan bakıldığında Aziz Petrus Katedrali çok ilginçtir, şehrin kalbinde yer almaktadır. Bu eski kar-beyaz katedral güzel bir tasarıma sahiptir ve eski vitray pencerelerin yanı sıra heykeller ve bir dizi mimari unsurları korumuştur.
Bandung, Indonesie Bandung, tüm aileyi ilgilendirecek büyüleyici bir jeoloji müzesine sahiptir. İçinde tarihöncesi hayvanların iskeletleri, eski fosiller, tarih öncesi insanlardan kafatası ve eserler de dahil olmak üzere sergiler, eşsiz bir koleksiyon. Müze volkanik patlama yerlerinde keşfedilmiş çok ilginç bir mineral koleksiyonuna ev sahipliği yapıyor. Jeoloji müzesinin büyüklüğünü etkilememesine rağmen, sergi koleksiyonu çok geniş ve çeşitlidir.
Bandung - rehber bölümleri 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Bandung ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

Referans Bilgi
Tüm alışveriş yerlerinin haritası
Bandung’un alışveriş sokakları
♥   Alışveriş Sokağı ' Alun-Alun Bandung' Bandung, 0.7 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Alışveriş Sokağı ' Jalan Braga' Bandung, 0.7 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Alışveriş Sokağı ' Jalan Riau' Bandung, 2.2 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Alışveriş Sokağı ' Cihampelas' Bandung, 2.4 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Alışveriş Sokağı ' Dago' Bandung, 4.7 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
Tüm parkların haritası
Bandung çevresindeki milli parklar ve şehir parkları
♥   Nature Recreation Park 'Cimanggu' , 15.6 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Nature Recreation Park 'Gunung Tangkuban Parahu' , 17.6 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Nature Recreation Park 'Kawah Kamojang' , 33.2 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Nature Recreation Park 'Gunung Tampomas' , 42.9 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Nature Recreation Park 'Papandayan' , 43.4 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf

'Dünyadaki Sıradışı Yerler' Rehberimizden Bandung ve Çevresindeki Turistik Yerler

Gunung Padang

From the series “Eski Medeniyetlerden Kalan En İyi Piramitler”
İlk kez Padangberg, dağın içinde anormal jeolojik oluşumları keşfeden Hollandalı bilim adamları tarafından yüzyıllar önce keşfedildi. Piramidal duvarlarda keşfedilen, bazıları çözülemeyen yazıtlar daha da fazla ilgi görmüştür. Gunung-Padang piramitinin devam eden araştırması bir asırdan fazla sürdü. Bununla birlikte, kökeninin sırrını tahmin etmek henüz mümkün olmadı. Bu durumda, piramitin dünyevi kökenine inanan araştırmacıların iddialarının çoğunlukla gerçekçi olduğu görülüyor. … Devamını oku
OrangeSmile araç kiralama Bandung’da araba kiralama

Hilton, Kyoto'da üçüncü lüks otel inşa ediyor

Hilton Kyoto oteli, çok çeşitli konuklar için çekici olacaktır. Eğlence amaçlı seyahat edenler, Heian ve Yasaka Tapınakları, Kyoto İmparatorluk Sarayı ve doğal Gion Tarihi Bölgesi gibi ünlü cazibe merkezlerine yakınlığı takdir edeceklerdir. Konuklar birkaç dakika içinde metro istasyonlarına ulaşabilir, ilgi çekici yerlere giden yol fazla zaman almaz. Oku bunu

20.07.2024

Bandung Haritasında Turistik Yerleri Arayın

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

Bandung Yakınındaki Bölgelerde Geziler

Bandung, Endonezya Hakkında Her Şey - Geziler, turistik yerler, mimari, tarih, kültür ve mutfak. Seyahatinizi OrangeSmile.com ile hazırlayın - Bandung’da 'mutlaka görülmesi gerekenler'i, ziyaret edilecek yerleri, çıkılacak gezintileri, nefes kesici manzaraları keşfedin. Seyahatinizi bu gezi rehberiyle planlamak, Bandung’dan birkaç gün içinde en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olacak.
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018