OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi

Cava Gezilecek Yerler. Tam Seyahat Rehberi

Gunung Bromo   Java adası binlerce kilometre uzunluğundadır; Endonezya takımadasının en kalabalık adası ve ünlü bir turistik yer. Bölgesinin neredeyse üçte biri bakir tropik ormanlar tarafından işgal edilmiştir; Adada 30 tanesi aktif olan 120 volkan bulunuyor. Endonezya’nın tarihini ve kültürünü keşfetmek isteyenler, Java adasından daha uygun ve renkli bir yer bulamazlar.
  Adanın konukları için çeşitli eğlence ve eğlence seçenekleri mevcuttur. Burada, dinlendirici bir tatil ve çok sayıda dükkan ve eğlence mekanı bulunan büyük şehirler için mükemmel uygun çekici köyler … Açık
Adanın kültür merkezi Yogyakarta kasabasıdır. Benzersiz Budist tapınakları (Borobudur ve Prambanan dahil), güzel doğa ve birçok kültür merkezi, herhangi bir gezgin tatmin edecek. Koloni kasabası Malang, Yogyakarta’nın tam tersi olarak kabul edilir; Eski, 18. yüzyılın başlarında Hollandalı tarafından kuruldu. Hollanda’nın lüks villa ve ülke konutları burada bulunmaktadır; Bazıları günümüze ulaşmış ve önemli mimari yapılardır. Sukarno Sarayı, tarihi yapılar arasında özel bir ilgiyi hak ediyor. Malang muhteşem bir botanik bahçesi var; bu dünyanın en büyüğü.
Şehrin gürültüsünden kaçmak isteyenlerin Garut’a gitmeleri tavsiye edilir. Görkemli dağlar ve çok sayıda pirinç tarlaları ile çevrilidir; sokakları sakin ve inkar edilemez. Rana Pan, Lawang ve Kaliurang gibi yakınlardaki köylere yapılacak bir gezi sırasında yerel halkın kültürü ve yaşam tarzını tanımış olabilirsiniz. Son yerleşimin yanında Merapi Yanardağı manzaralı özel bir istasyon var; İstasyona giriş yolcuları için açıktır. www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
  1. en popüler hediyelik eşya altın ve gümüş yapılır; Sadece büyük alışveriş merkezlerinde ve özel mağazalarda satın alınması önerilir. Yerli halkın vasat kalitede ürünler satabileceği gibi, mücevher … Açık
Hint Okyanusu kıyılarında bulunan Pagandaran, plaj sporları, dalış ve spearfishing hayranları için en iyi yer olarak kabul edilir. Mükemmel donanımlı plajlar, spor malzemeleri kiralama ve çok sayıda dalış okulu (çocuklar için belirlenenler dahil), Pagandaran’ı bir aile tatili için mükemmel hale getirir. Tropiklerin ve tarihi mekanların, eğlence merkezlerinin ve birçok renkli pazarın etrafında unutulmaz yürüyüşler, tenha beyaz plajlar ve nazik güneş, gezginlerin kalplerini fethetmek için Java’ya yardımcı olur.
Cava - rehber bölümleri 1 2 3 4 5 6

Cava ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

Referans Bilgi
Tüm parkların haritası
Cava çevresindeki milli parklar ve şehir parkları
♥   Nature Recreation Park 'Grojogan Sewu' , 10.4 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Nature Recreation Park 'Plawangan Turgo' , 31.9 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   National Park 'Gunung Merbabu' , 34.9 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Nature Recreation Park 'Borote' , 54.8 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Nature Recreation Park 'Tanjung Belimbing' , 143.7 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf

'Dünyadaki Sıradışı Yerler' Rehberimizden Cava ve Çevresindeki Turistik Yerler

Cava

From the series “Gezegendeki En Sıradışı Yerleşkeler”
Borobudur'un görkemli tapınağı da dahil olmak üzere çok sayıda Budist alan vardır. Adanın birçok tarihi yeri UNESCO listesinde yer almaktadır. Yanardağın ayağına yaklaşmanız yeterlidir ve tamamen farklı manzara gözlerinize açılacaktır. Burada, patlamalar sırasında tamamen tahrip olan birçok hayalet kasaba görebilirsiniz. Bugün, bu kasabalar tamamen küllerle kaplıdır ve kesinlikle cansızdır. … Devamını oku
OrangeSmile araç kiralama Cava’da araba kiralama

Suudi Arabistan Diriyah'ta 38 Otel Açacak

Diriyah, Suudi Arabistan'daki ilk mega projelerden biridir. Oteller ve diğer altyapılar önümüzdeki yıl açılmaya başlayacak ve tüm çalışmaların 2026'da bitmesi bekleniyor. Bujairi Terrace'taki ilk 18 restoran 2022'nin başlarında faaliyete geçecek. Oku bunu

22.02.2024

Cava Haritasında Turistik Yerleri Arayın

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

Cava Yakınındaki Bölgelerde Geziler

Cava, Endonezya Hakkında Her Şey - Geziler, turistik yerler, mimari, tarih, kültür ve mutfak. Seyahatinizi OrangeSmile.com ile hazırlayın - Cava’da 'mutlaka görülmesi gerekenler'i, ziyaret edilecek yerleri, çıkılacak gezintileri, nefes kesici manzaraları keşfedin. Seyahatinizi bu gezi rehberiyle planlamak, Cava’dan birkaç gün içinde en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olacak.
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018