OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi
Cava

Cava Seyahatinizi Hazırlayın: Tavsiyeler & İpuçları - Yapılması ve Uyulması Gerekenler

Kraton   1. en popüler hediyelik eşya altın ve gümüş yapılır; Sadece büyük alışveriş merkezlerinde ve özel mağazalarda satın alınması önerilir. Yerli halkın vasat kalitede ürünler satabileceği gibi, mücevher pazarlarını deneyimli bir rehber ile ziyaret etmek daha iyidir.
2. Otobüsler, Java’daki en ucuz ve en yaygın toplu taşıma şeklini temsil eder. Bunların yanı sıra tüm büyük şehirlere ve yerleşim yerlerine seyahat edebilirsiniz, ancak adanın uzak bölgelerine sadece araba ile ulaşılabilir.
3. Toplu taşımayı kullanmayı planlayan tatilciler, acele saatlerde çok sayıda yolcu olduğunu hatırlamalıdır. Sabahları ve akşamları sık sık yoğun trafik sıkışıklığı vardır.
4. Adanın konukları araba kiralamak için bir fırsata sahiptir. Adanın hemen hemen tüm yolları ücretsizdir. Yolda disiplinli davranışlara alışkın olan sürücüler, yerel halkın sürüş tarzının oldukça agresif olduğunu akılda tutmalıdır.
5. Yağışların çoğu Kasım ve Şubat ayları arasındadır, bu nedenle ani sağanaklar bir rekreasyon programını bozabilir. Sıcaklık yıl boyunca neredeyse değişmeden kalır; gündüz havasında + 26C + 29C ısınır. www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
6. Alıştırma işlemini ağırlaştırmamak için, yabancı ziyaretçilerin musluk suyu içmekten kaçınmaları tavsiye edilir. Hemen hemen tüm süpermarketlerde satılan arıtılmış şişelenmiş su içmek daha iyidir. Bu nedenle buzlu kokteyller almamanız önerilir.
7. Yerel yemek mekanlarındaki fiyatlar, en bütçe bilincine sahip gezginleri bile şaşırtacak; şık restoranlar sadece büyük şehirlerin merkezi alanlarında bulunur. Restoranlarda ve kafelerde iyi bir servis için bir ipucu bırakmak zorundadır; genellikle minnettar alınır.
  Java, her şeyde izlenebilecek bir çok karşıtlıkla vurur. Burada atmosferin yüzlerce yıldır değişmeden kaldığı doğal gökdelenler ve küçük köylerle çarpıcı büyük bir modern şehir var. Yerli halkların … Açık
8. Küçük para ödülü sadece yemek mekanlarında değil, herhangi bir hizmet için tam anlamıyla ayrılmak zorundadır. Kaplıcalarda, sağlık merkezlerinde ve diğer kurumlarda standart ipucu, verilen hizmet miktarının% 10’udur. Rehberler, taksi şoförleri ve bir otelde hizmetçi için 1-1,5 USD bırakmak uygun olacaktır.
Cava - rehber bölümleri 1 2 3 4 5 6

Cava’da Nereleri Ziyaret Etmeli - Benzersiz Yerler

Borobudur Tapınağı

From the series “Dünyadaki En İkonik Tapınaklar”
Benzersiz tapınak kompleksi nispeten kısa süre önce turist çekmeye başladı. Tapınağa ücretsiz erişim izni birçok Budisti öfkelendirdi. Kapsamlı doğa rezervinin bulunduğu alanda bulunan eski tapınağa ek olarak, başlıca müşterileri meraklı turistler ve hacılar olan bazı büyük oteller inşa edilmiştir. 2006 yılında, güçlü depremle ada sarsıldığında, Borobudur Tapınağı tamamen tahrip tehdidinde bulundu. Neyse ki milyonlarca Budist ve antik mimarinin uzmanı için öğe şaşırtıcı bir şekilde tapınağı geçti. … Devamını oku

Cava ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

OrangeSmile araç kiralama Cava’da araba kiralama

Dubai'deki Expo 2020 7 Milyondan Fazla Ziyaretçi Tarafından Ziyaret Edildi

Henüz bu etkinliği ziyaret etmediyseniz, Dubai'de otel rezervasyonu yapmak için hala zamanınız var çünkü Expo 2020 Dubai 31 Mart 2022'ye kadar sürüyor. Emirliği ziyaret edemeyen kişiler Expo 2020 web sitesinde sanal bir tur yapabilirler. Bu arada, sanal ziyaret Aralık sonunda 31.6 milyona ulaştı. Oku bunu

04.02.2023

Cava Fotoğrafları

Cava haritasında servisleri (eczane, polis, otopark, bankalar) arayın

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

Cava Çevresindeki Şehirler için İpuçları

Cava Seyahati - Tavsiyeler ve İpuçları. Alınması gereken önlemler, uymanız gereken kurallar, ve Cava’da yapmaktan kaçınmanız gerekenler. Seyahatinizin beklenmedik sürprizler olmadan, pürüzsüz ve kolay geçmesi için yardımcı oluyoruz.
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018